عروسک آفدهوک – Off The Hook

عروکس آفدهوک off the hook

 

از سال ۲۰۰۰ تا کنون بیش از ۱۰۳ محصول شرکت اسپین مستر در فهرست نامزدهای بهترین های جایزه توتی قرار گرفته است. در این بین، اسپین مستر توانسته است ۲۸ جایزه هم از توتی دریافت کند. اسپین مستر تاکنون هشت مجموعه انیمیشنی تولید کرده است که می توان به نمونه های موفق سگ های نگهبان و  ترفندهای نبرد باکوگان اشاره کرد که در بیش از ۱۶۰ کشور جهان در حال پخش می باشند. اسپین مستر دارای ۲۸ دفتر در سراسر دنیا است که ۱۷۰۰ نفر در این دفاتر مشغول به کار هستند. در بازار عروسک های مد نیز اسپین مستر قدم گذاشته است و عروسک های زیبای آفدهوک (Off The Hook) را معرفی کرده است.

 

عروکس آفدهوک off the hook

 

 

عروسک آفدهوک

عروسک آفد هوک در رده عروسک های مد قرار می گیرند. ویژگی بارز این عروسک ها این است که قابلیت شخصی سازی دارند. یعنی می توان لباس ها و لوازم زینتی آنها را مطابق سلیقه خود تغییر داد. می توانید مدل مو، پیراهن، کفش، کلاه و شلوار عروسک ها را شخصی سازی کنید. در هر بسته اکسسوری های مختلفی پنهان شده است تا مخاطب به دلخواه خود به عروسک اضافه کند.

 

عروکس آفدهوک off the hook

 

برای خرید انواع عروسک مد روی “عروسک فانتزی” ضربه بزنید

 

این عروسک برای بچه های زیر پنج سال مناسب نیست. بچه های بالای پنج سال می توانند وارد دنیای مینیاتوری عروسک های آفدهوک شوند. آنها می توانند به سلیقه خود با سه دست لباس متفاوتی که درون جعبه وجود دارد، لباس عروسک خود را تغییر دهند. نوع و طرح لباس های داخل جعبه مانند یک راز است. تا وقتی که جعبه باز نشود، مشخص نمی شود که چه لباسی درون جعبه قرار دارد. زمانی که جعبه را باز کنید کمی تعجب خواهید کرد. زیرا اجزای بدن عروسک و قطعات لباس و زیورآلات عروسک جدا از هم می باشند. همچنین قلاب های چسبیده ای را خواهید دید که نهایتاً تبدیل به چوب لباسی می شوند.

 

عروکس آفدهوک off the hook

 

ویژگی های بارز عروسک

عروسک های آفدهوک در شش شخصیت مختلف با طرح و رنگ متفاوت در شرکت اسپین مستر تولید می شوند. شخصیت های نمکین این خط تولید میلا، جنی، ویویان، الکسیس، نایا و بروکلین نام دارند. این عروسک ها بیشتر از آنکه قابلیت بازی و سرگرمی کودکان را داشته باشد، جنبه کلکسیونی دارند. قد عروسک های آفدهوک ۱۰ سانتی متر می باشد. تاکنون برای عروسک های آفد هوک بیش از ۳۰ تیپ متفاوت همراه با ۱۷۵ لوازم جانبی متفاوت تولید شده است. این عروسک ها همگی قابلیت شخصی سازی دارند و برای دخترانی که به مد و عروسک های مد علاقه مند هستند، خلاقانه به نظر می رسد.

 

عروکس آفدهوک off the hook

 

تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
۶۵,۰۰۰ تومان
تمام شد
۴۵,۰۰۰ تومان
۹۲,۰۰۰ تومان

برای مشاهده قیمت انواع پرنسس های دیزنی روی “عروسک و اسباب بازی پرنسس ها” ضربه بزنید