انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی

عکس انیمیشن کنترل جادوی مخفی

 

انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی داستان یک آژانس سری است. در این داستان دو تن از بهترین مأمورهای آژانس یعنی هانسل و گرتل به مأموریتی برای مبارزه با جادوگر خانه زنجبیلی فرستاده می شوند. هانسل و گرتل در این مأموریت خطرناک و هیجان انگیز با شخصیت های افسانه های زیادی روبه رو می شود. این شخصیت ها به کمک آنها می آیند تا با همدیگر با جادوگر شرور مبارزه کنند.

 

عکس کارتون کنترل جادوی مخفی

 

انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی در ژانر ماجراجویی و کمدی ساخته شده است. این کارتون براساس داستان معروف هانسل و گرتل نوشته برادران گریم ساخته شده است. شرکت تولید کننده این انیمیشن ویزارد انیمیشن، شرکت فیلم سازی CTB و QED می باشند و در نتفیلیکس نیز پخش شده است. کارگردان کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی هم همان کسی است که کارتون ملکه برفی را کارگردانی کرده است؛ یعنی الکسی تسیتسیلین. این کارتون در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شد و محصول روسیه است که در یک پلتفرم آمریکایی منتشر شده است.

 

کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی توانسته است امتیاز ۶.۲ از ۱۰ از وبسایت معروف IMDB از سوی تماشاچیان دریافت کند. فروش این کارتون در مدت چند ماه ۷ میلیون دلار بوده است. این کارتون روسی به زبان انگلیسی تولید شده است. البته کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی با دوبله فارسی نیز منتشر شده است. همچنین در هفته اول اکران کارتون نیز توانست در ده رتبه برتر جهان از نظر تعداد تماشاچیان قرار بگیرد.

 

کنترل جادوی مخفی

 

مجموعه داستان های افسانه ای برادران گریم Grimm مجموعه ای از داستان های عامیانه آلمانی است که از شهرت جهانی برخوردار است. در دهه های گذشته و در کشورهایی مانند کره جنوبی، ژاپن و آمریکا اقتباس های زیادی از آن انجام گرفته است. اولین اقتباس هم به یک اپرای آلمانی در سال ۱۸۹۳ میلادی برمی گردد. جالب است که برخلاف روایت تاریخی اثر اصلی، فیلمنامه نویس های کارتون آژانس کنترل جادوی مخفی مسیر دیگری را انتخاب کرده اند و آن را به گونه ای متفاوت روایت کردند. آنها تا پیش از نسخه اصلی، ۵۷ سناریو متفاوت دیگری را نوشته و آماده کرده بودند. اما سرانجام داستانی که در کارتون دیدید، انتخاب نهایی بود.

 

آهنگ انیمیشن آژانس کنترل جادوی مخفی نیز توسط گابریل هیز ساخته شده است. به اعتقاد او ساخت موسیقی برای ژانر جاسوسی و تخیلی به زمان و تمرکز بیشتری نیاز دارد. زیرا به نوعی با ذات موسیقی در تضاد است. البته این حوزه موسیقی هنوز بکر و کشف نشده باقی مانده است. او توانسته است از پیانو به خوبی استفاده کند و نمایشی ایده ال از مفهوم جاسوسی و فانتزی است.

 

تماشای آنلاین انیمیشن کنترل جادوی مخفی با دوبله فارسی