شرکت اسپانیایی آی ام سی تویز – IMC Toys

آی ام سی تویز

 

شرکت اسپانیایی آی ام سی تویز (IMC Toys) در بیش از ۵۰ کشور دنیا در حال فروش محصولات خود می باشد. بیش از ۷۷% فروش این شرکت مربوط به صادرات می باشد. مقر اصلی شرکت  در اسپانیا با مساحتی بیش از ۱۲۰۰ متر مربع قرار گرفته است. شرکت آی ام سی به طورگسترده ای در حوزه سرگرمی های کودکان از شش ماه تا ۱۲ سال فعالیت می کند.

 

بهترنی اسباب بازی های آی ام سی تویز

عمده تولیدات شرکت در هونگ کونگ می باشد، اما طراحی محصولات در بارسلون اتفاق می افتد. بنابر گزارش ها، آی ام سی تویز در رتبه بندی ۲۰ شرکت برتر اروپایی این صنعت قرار دارد. آی ام سی تویز توانسته عروسک هایی با نام های تجاری مختلف مانند کلاب پتز (club petz) و بیبی وئو (baby wow) به بازار عرضه کند. اما در میان همه محصولات شرکت دو نام تجاری بلوپیز (bloopies) و کرای بی بیز (cry babies) توانسته اند شهرت خوبی برای خود کسب کنند.

 

عروسک های کرای بیبی

عروسک های بچه گریه ئو یا کرای بی بیز در سال ۲۰۱۸ توانست جایزه بهترین عروسک را از سایت “مخصوص مادرها MFM”  دریافت نماید. این عروسک ها می توانند با اشک های واقعی گریه کنند و با نوازش و بغل کردن آرام شوند. بدن عروسک ها قابل حرکت بوده و می توانند آواهای یک نوزاد را تولید کنند. ده شخصیت مختلف این برند دارای نام های لی، لالا، کانی، کیت، چیک، دوتی، نالا، لیدی، لامی و بونی می باشند. برای مشاهده اطاعات کامل این عروسک می توانید مقاله عروسک های کرای بیبی را مطالعه نمایید.

 

 

آی ام سی تویز - بلوپیز

 

عروسک های بلوپیز

عروسک بلوپی ها، عروسک شماره یک اسباب بازی های حمامی NPD در انگلستان می باشد. در بدو ورود این محصول در اسپانیا، فروش این محصولات به قدری بالا بود که شرکت قادر به پاسخگویی به میزان تقاضا نبود. از این رو مجبور شد تولید خود را سه برابر کند. در بهار ۲۰۱۸ شرکت IMC توانست محصول خود را وارد بازار کل اروپا کند.

بلوپیز توانست جایزه بهترین اسباب بازی حمام سال ۲۰۱۸ را از طرف سایت مرجع “مخصوص مادرها” دریافت کند. جوایز سایت معروف “مخصوص مادرها” در ۳۵ دسته مختلف اعطا می شود که توسط کودکان و ۱۴ فرد معروف قضاوت می شود. این سایت پر بازدیدترین سایت انگلستان می باشد و مهمترین مرجع اطلاعات مادران انگلیسی زبان محسوب می شود. برای مشاهده اطلاعات کامل هم می توانید مقاله عروسک های بلوپی را مطالعه کنید.

 

 

آی ام سی تویز - کرای بی بی - بچه گریه ئو