کارتون، کتاب و اسباب بازی اختانوردها

انیمیشن اختانوردها دوبله فارسی
نام: اختانوردان
تاریخ تولد: ۲۰۱۰
زادگاه: امریکا
سازنده: فیشرپرایس

کارتون اختانوردها در سال ۱۳۸۹ خورشیدی برای اولین بار در شبکه انگلیسی CBeebies نمایش داده شد. کارگردان های این سریال دراق اوکانل و نیکی فلان هستند. این انیمیشن مخصوص خردسالان و بچه های کمتر از ۷ سال است. این سریال محصول کشور انگلیس و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. این کارتون از سال ۱۳۹۳ در امریکا و در شبکه دیزنی نیز شروع به پخش کرد. البته شبکه دیزنی نیز آن را با لهجه آمریکایی دوبله کردند. به همین خاطر از این کارتون دو دوبله انگلیسی زبان یکی با لهجه بریتانیایی و یکی با لهجه امریکایی وجود دارد. دوبله فارسی انیمیشن نیز در ایران انجام شده است. جالب است بدانید این کارتون در سال ۱۳۹۲ در جشنواره بین المللی گرمی در بخش خردسالان نامزد دریافت جایزه شد. اما در سال ۱۳۹۶ نیز توانست در ۴۵ امین جشنواره جایزه آنی برنده جایزه بهترین انیمیشن تلویزیونی شود.

 

 

 

کتاب اختانوردان

در واقع این کارتون برگرفته از کتاب کودکانه ای با همین نام است که نویسنده آن ویکی وانگ و مایکل مورفی می باشند. کتاب اختانوردها برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ در امریکا و سپس در سال ۱۳۸۸ در انگلستان دوباره منتشر شد. ۶ جلد با عنوان های متفاوت نیز از این کتاب منتشر شده است که طرفدارهای زیادی بین خردسالان دارد.

 

 

کارتون اختانوردان

کارتون اختانوردان چند قسمت دارد

کارتون اختانوردان یک سریال و ۳ فیلم سینمایی دارد. سریال انیمیشن اختانوردها ۴ فصل دارد. فصل اول در سال ۱۳۸۹ در ۵۰  قسمت ، فصل دوم در سال ۱۳۹۱ در ۲۲ قسمت ، فصل سوم در سال ۱۳۹۲ در ۲۰ قسمت و فصل چهارم نیز در سال ۱۳۹۴ در ۲۴ قسمت تولید و پخش شده است. بنابراین در مجموع تاکنون ۱۱۶ قسمت انیمیشن اختانوردها تولید و پخش شده است. هر قسمت نیز معمولاً کمتر از ۱۰ دقیقه طول می کشد.

 

داستان کارتون اختانوردان چیست

گروهی از کاشفان به دنبال ماجراجویی و سرگرمی به اقیانوس ها سفر می کنند. این گروه از هشت کاشف با استعداد تشکیل شده است. اعضای اصلی گروه کاشفان یک خرس قطبی شجاع به نام ناخدا خرسی و یک بچه گربه نارنجی به نام پیشتا و همچنین یک پنگوئن کوچولو به نام پن پن است. آنها همیشه آماده هستند تا یک مأموریت جدید و هیجان انگیز را در هر قسمت انجام دهند.

 

برنامه کودک اختانوردها

 

 

فیلم سینمایی اختانوردان

تاکنون سه نسخه فیلم سینمایی از کارتون اختانوردان تولید و پخش شده است که عبارتند از:

فیلم انیمیشن اختانوردها و غارهای زیر دریا

این فیلم اولین نسخه سینمایی اختانوردها است که در سال ۱۳۹۸ پخش شد. کارگردان آن لیر سیمونز بوده و مدت آن نیز ۷۲ دقیقه است. در این فیلم، اختانورد‌ها با پیمودن در مسیر غارهای خطرناک و پر از چالش‌، ماجراجویی زیر آب را آغاز می‌کنند. هدف آنها این است که به یک هشت ‌پای کوچک کمک کنند تا به خانه خود در دریابرگردد.

دانلود انیمیشن اختانوردها دوبله فارسی

 

فیلم انیمیشن اختانوردها و سد بزرگ مرجانی

دومین نسخه سینمایی کارتون اختانوردان در سال ۱۳۹۹ و به کارگردان بِلیر سیمونز پخش شد. نام این کارتون اختانوردها و سد بزرگ مرجانی بود که ۴۷ دقیقه مدت آن بود. این کارتون محصول کشور انگلستان است و در نتفیلیکس برای اولین بار پخش شد. کارتون اختانوردها و سد بزرگ مرجانی دارای دوبله فارسی نیز هست. داستان این انیمیشن در مورد اختانوردها و مأموریت ویژه آن ها برای نجات خانه شکننده و مرجانی یکی از دوستانشان است. زیرا موجوداتی که ستاره های دریایی را می خورند و به صخره های مرجانی آسیب می رسانند، به آنها حمله می کنند.

در پایین می توانید انیمیشن سینمایی اختانوردها و سد بزرگ مرجانی را با دوبله فارسی تماشا کنید.

در این بخش قسمت کارتون قرار داده شده است. اگر آن را نمی بینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.

فیلم انیمیشن اختانوردها و حلقه آتش

سومین نسخه سینمایی اختانوردها با نام اختانوردان: حلقه آتش در ژانر ماجراجویی تولید شد. این فیلم سینمایی محصول سال ۱۳۹۹ بود و تولید مشترک چین و انگلستان بود. کارتون اختانوردان: حلقه آتش دارای دوبله فارسی نیز هست. کارتون اختانوردها و حلقه آتش، ماجراجویی جذاب اختانوردهای شجاع را به تصویر می کشد. آنها برای نجات موجودات اقیانوسی از سونامی و فوران آتشفشان در حلقه آتش اقیانوس آرام، یک ربات میگو شکل می سازند. آن ها به این مأموریت خطرناک می روند، اما آیا ممکن است موفق به نجات بقیه موجودات نشوند ؟

در ادامه می توانید انیمیشن اختانوردها و حلقه آتش را با دوبله فارسی تماشا کنید.

 

 

اسباب بازی اختانوردان

اسباب بازی اختانوردها این روزها در مدل های گوناگون عروسک و اکشن فیگور تولید می شود. حق تولید اسباب بازی شخصیت های کارتون اختانوردان در اختیار شرکت امریکایی فیشر پرایس می باشد. نسخه های اکشن فیگور اختانوردان، از ۴۵ دلار شروع می شود. البته این قیمت برای اسباب بازی هایی است که تمام شخصیت ها را دارند. اسباب بازی های پلاستیکی اختانوردان نیز ۱۳ دلار شروع قیمت گذاری است. برای خرید عروسک پولیشی آنها نیز از ۱۵ دلار شروع قیمت گذاری است. برای مشاهده قیمت های کالاهای اورجینال می توانید به وبسایت آمازون سر بزنید.