شرکت انگلیسی ادو پلی – Addo Play

شرکت ادو پلی Adoo play

 

شرکت انگلیسی ادو پلی Addo Play بخشی از گروه هلدینگ تیل (TEAL) می باشد. ادو پلی در سال ۲۰۱۵ توسط دیوید مارتین و مری پرایس افتتاح شد. هدف آنها این بود تا “هر روز الهام بخش صدها روش بازی” باشند. این شرکت تاکنون بیش از بیست نام تجاری در گروه بندی های متفاوت روانه بازار کرده است که عموماً هم اسباب بازی هستند. برندهای عروسکی این شرکت عبارتند از دوست بشیم (B Friends)، نی نی من باش (Be My Baby)، حیوانات باحال (Awesome Animals)، جوجو سیوا (JOJO Siwa)، حیوانات پیتر پاتر (Pitter Patter Pets) و دوست های جدانشدنی  (Sunggle Bodies).

شرکت ادو پلی Adoo play b friends

 

بهترین عروسک های ادوپلی

عروسک های بی فرندز

عروسک های دوست بشیم یا همان بی فرندز عروسک های زیبایی هستند که برای بچه های ۳ سال به بالا طراحی شده است تا دوست و همدم خوبی برای همدیگر باشند. این عروسک ها ۴۵ سانتی متر ارتفاع داشته و لباس های جذابی دارند. لباس های عروسک بی فرندز قابل تعویض هستند و برای سری جدید عروسک ها لباس های متنوع و زیبایی طراحی شده است که می توان آنها را جداگانه خرید. چیزی که در این عروسک ها حائز اهمیت است موی آنهاست. موی عروسک ها طوری ساخته شده است تا بتوان با آن بازی کرد، یعنی آنها را شانه زد و یا آنها را بافت. برای اطلاعات بیشتر مقاله ” عروسک بی فرندز ” را حتماً مطالعه کنید.

 

شرکت ادو پلی Adoo play عروسک دوست بشیم

 

عروسک های حیوانی ادو پلی

عروسک های “حیوانات فوق العاده یا آسم انیمالز Awesome Animals ” عروسک های حیوانی اند که در گروه های دایناسور، حیوانات مزرعه، حیوانات جنگلی و حشرات و خزندگان تولید شده اند. به دلیل کوچک بودن عروسک ها گروه سنی آنها ۳ تا ۱۰ سال تعیین شده است. حیوانات مکانیکی پیتر پاتر Peter Patter Pets نیز عروسک های حیوانی در مدل های سگ، خرگوش و همستر هستند که قابلیت حرکت دارند. این حیوانات می توانند صداهای مخصوص به خود را تولید کنند و اندام خاصی از بدن خود مانند دم را تکان دهند. همچنین حیوانات قابلیت هدایت با کنترلر را دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره تولیدات ادو پلی می توانید از اینجا وارد سایت رسمی شرکت شوید.

 

 

برای خرید اینترنتی وارد شوید: فروشگاه عروسک و اسباب بازی