اسباب بازی کارتون بن تن

اسباب بازی بن تن

 

چیزهای خیلی جالبی درباره بن تنیسون به شما خواهیم گفت که خیلی جالب هستند و شرط می بندم که شما و دوستان تان هیچ کدام تا به حال نمی دانستید. تمام قسمت های کارتون های بن ۱۰ را با نام و سال ساخت به شما خواهم گفت. عکس اسباب بازی های بن تن را به شما نشان خواهم داد و آخرین قسمت کارتون بن تن را با هم خواهیم دید. پس بزن بریم!

فیلم و سریال های بن تن

سریال کارتون بن تن که دارای دوبله فارسی نیز هست، درباره یک پسر نوجوان به نام بن تنیسون است. روزی بن ۱۰ همراه پدربزرگش در جنگلی مشغول سیر و سیاحت بود که جسمی ناشناخته از خارج از جو سیاره زمین در برابر آنها فرود می آید. درون این شی ناشناخته یک ساعت مچی وجود داشت که پدربزرگ بن باید از آن برای نبرد با موجودات شرور استفاده می کرد. اما زمانی که بن به شی نزدیک می شود شی به دست او می چسبد و به این ترتیب بن کسی است که برای مبارزه باید آماده شود. اسم ساعت بن تن آمنیتریکس بود.

عکس ساعت بن تن

 

 

تمام قسمت های سریال کارتون بن ۱۰

سریال کارتون بن تن از سال ۲۰۰۵ میلادی (یعنی سال ۱۳۸۴ خورشیدی) تا الان در حال تولید و پخش است. این سریال تاکنون در پنج نمایش تلویزیونی پخش شده است. یعنی دارای ۵ نسخه مختلف است. هر نمایش تلویزیونی هم خود دارای چند فصل می باشد و هر فصل هم دست کم از ۱۰ قسمت ۲۲ دقیقه ای تشکیل شده است. این پنج نمایش تلویزیونی عبارتند از:

  • نمایش اول: “بن تن” نام داشت که در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ به نمایش گذاشته شد و در چهار فصل ۱۳ قسمتی در تلویزیون نشان داده شد.
  • نمایش دوم: ” بن تن نیروی بیگانگان ” نام داشت. بن تن نیروی بیگانگان در سه فصل  و از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ تولید و پخش شد.
  • نمایش سوم: ” بن تن بیگانه تمام عیار ” نام داشت. کارتون بن تن بیگانه تمام عیار نیز از سال ۲۰۱۰ نمایش آن شروع شد و تا سال ۲۰۱۱ در سه فصل و با ۵۲ قسمت ادامه داشت.
  • نمایش چهارم: ” بن تن علیه دنیا ” نام داشت که از سال ۲۰۱۲ و طی دو سال تا سال ۲۰۱۴ و در هشت فصل ۱۰ قسمتی نشان داده شد. بن تن علیه دنیا در مجموع با ۸۰ قسمت و در سال ۲۰۱۴ به کار خود پایان داد.
  • نمایش پنجم: با نام ” بن۱۰ ” در سال ۲۰۱۶ شروع شد و همچنان ادامه دارد و تا کنون ۴ فصل از آن پخش شده است که در مجموع این ۴ فصل شامل ۱۶۶ قسمت می شوند.

فیلم سینمایی بن تنیسون

فیلم های سینمایی بن تنیسون نیز از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در پنج نسخه تولید و پخش شده اند.

۱- در سال ۲۰۰۷ فیلم سینمایی ” راز آمنیتریکس

۲- در سال ۲۰۰۷ فیلم سینمایی ” سرعت در برابر زمان

۳- در سال ۲۰۰۹ فیلم سینمایی ” بن تن نیروی بیگانگان

۴- در سال ۲۰۱۲ فیلم سینمایی ” بن تن نیروی بی پایان ” با دوبله فارسی پخش شده است

۵- در سال ۲۰۲۰ فیلم سینمایی ” بن تن علیه دنیا

 

قسمت اول ماجرای کارتون بن تن را در زیر می توانید ببینید.

 

 

اسباب بازی بن تن ریبوت

امتیاز تولید و ساخت عروسک ها و اسباب بازی های بن تنیسون در ابتدا به شرکت باندای داده شده بود. شرکت باندای تا ۴ نمایش اول آن، کار تولید اسباب بازی های بن ۱۰ را انجام می داد. از سال ۲۰۱۶ میلادی تا کنون، شرکت پلی میتس تویز توانست امتیاز تولید عروسک ها و اسباب بازی های بن۱۰ را با پرداخت حق امتیاز آن دریافت کند. این محصول در سراسر دنیا با ۶ میلیارد دلار فروش به رشد بی سابقه ای رسیده است.

اسباب بازی موجودات

در حال حاضر انواع اسباب بازی بن۱۰ مبارز و موجودات پیشرفته ای که به آنها تبدیل می شوند مانند کله الماسی یا دایموند هد و وسایل آنها تولید می شوند که از ۱۰ تا ۱۱۰ دلار قیمت گذاری شده اند. معمولاً گروه سنی مناسب این اسباب بازی ها بیش از ۴ سال است. البته در دالیدل می توانید اطلاعات و قیمت نسخه های اورجینال اسباب بازی بن۱۰ و شخصیت های محبوب دیگر موجودات پیشرفته  تولید شرکت پلی میتس تویز را با کلیک بر روی دکمه زیر مشاهده نمایید.

اسباب بازی بن تن

عکس موجودات بن تن

 

 

ساعت بن تن

همان گونه که در عکس ساعت بن تن پیشرفته مشاهده می کنید، ساعت بن ۱۰ یک ساعت مچی بسیار خاص است. این ساعت مچی آمنیتریکس نام دارد و درون خود DNA گونه های مختلف جانوری موجودات خارج از زمین را نگه داری می کند.

ساعت مچی بن۱۰ به او این امکان را می دهد تا به ۶۳ موجود خیالی و فرازمینی تبدیل شود. در بین شخصیت های کارتون بن تنیسون موجوداتی مانند وی بیگ (تاکوستار) دایموندهد (کله الماسی) و هیت بلاست (مرد آتشین) شهرت خیلی زیادی به دست آورده اند به طوری که از روی این شخصیت ها اسباب بازی و اکشن فیگورهای متنوعی ساخته شده است.

موجودات پپیشرفته بن تن

موجودات پیشرفته بن تن بسیار متنوع و زیاد می باشند. در اینجا چند نمونه از آنها را برایتان آورده ایم. عکس موجودات پیشرفته بن تن را نیز می توانید با مراجعه به بخش خرید اسباب بازی موجودات بن تنیسون مشاهده کنید و لذت ببرید.

کله الماسی

کله الماسی یا دایموندهد از الماس یا همان کریستال ساخته شده است که در سطح کره زمین وجود ندارد. دایموندهد می تواند بلورها یا کریستال هایش را پرتاب کرده و یا با آنها دیوار بسیار محکمی بسازد. همچنین دایموند هد قادر است تا اعضای بدنش را در صورت آسیب دیدگی دوباره بازسازی نماید. البته دایموندهد یک نقطه ضعف نیز دارد و آن هم صدا است.

هیت بلاست

هیت بلاست نیز موجودی آتشین است که می تواند با آتش خود گردبادی آتشین بسازد. هیت بلاست می تواند دیگران را بدون آن که آسیبی ببیند با استفاده از گردباد آتشین از نقطه ای به نقطه دیگر جابه جا کنند. البته می توان حدس زد که دشمن هیت بلاست چیست و آن هم چیزی نیست جز آب.

 

اسباب بازی بن تن

عکس بن تن جدید

کیکین هاک

اسباب بازی موجودات بیگانه کیکین هاک Kickin Hawk یکی از شخصیت های خاص در بین موجودات پیشرفته است. کیکین هاک دارای تیغه های برنده در بازوهای خود است که نیروی او را افزون تر می کند.

آستروفایتر

اسباب بازی موجودات بیگانه بن تنیسون آستروفایتر Astro-Fighter یکی از شخصیت های خاص در بین موجودات پیشرفته است. آستروفایتر موجودی به رنگ آبی و مشکی است که با بال های قدرتمندی که دارد می تواند تمام کهکشان ها را در زیر بال های خود ببیند.

چارچنگولی (فورآرمز)

اسباب بازی موجودات بیگانه بن ۱۰ فور آرمز Four Arms یکی از شخصیت های خاص در بین موجودات پیشرفته است. فورآمرز به دلیل داشتن چهار دست با بازو ها و مشت های قدرتمند از نیروی بی پایانی برخوردار است.

چیزهای جالبی که درباره بن تنیسون نمی دانستید

بن ۱۰ یک سریال انیمیشن تلویزیونی امریکایی در ژانر تخیلی و ماجراجویی است که توسط استودیو من آو اکشن (Man of Action) و استودیو کارتون شبکه ای (Cartoon Network Studios) تولید و پخش می شود.

کارتون بن تنیسون تحسین منتقدان سینمایی را توانسته است به دست آورد. به طوری که تاکنون سه جایزه بین المللی امی را دریافت کرده است.

محبوبیت کارتون بن۱۰ باعث شد تا از روی سریال بن ۱۰ ، چهار فیلم سینمایی بن ۱۰ نیز در بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ میلادی ساخته شود. این سریال با ۱۶ سال تولید، رکورد طولانی ترین کارگردانی تاریخ انیمیشن را به خود اختصاص داده است.