شرکت امریکایی ام جی ای MGA و عروسک ال او ال سورپرایز

ام جی ای MGA - تولید کننده اسباب بازی و عروسک ال او ال سورپرایز

 

شرکت امریکایی ام جی ای ( MGA) در سال ۱۹۷۹ در کالیفرنیا با فعالیت در حوزه تولید سرگرمی و اسباب بازی های کودکان شروع به کار نمود. طراحان و ایده پردازان شرکت درک بسیار خوبی از بازار داشتند. زیرا در این شرکت ایده هایی که تبدیل به محصول می شوند، معمولاً با اقبال عمومی مواجه هستند. جالب است بدانید، درآمد شرکت در سال ۲۰۱۹ بیش از ۹.۱ میلیارد دلار برآورد شده است.

 

بهترین عروسک های ام جی ای

در تاریخ شرکت عروسک هایی با نام تجاری براتز (Bratz )، دخترهای ماکسی و نوجوان های ماکسی (Moxie Girlz and Moxie Teenz) ، لالا لوپسی (Lalaloopsy )، امید واقعی (True Hope) و پروژه ام سی تو ( Project Mc2) وجود دارد که فروش فوق العاده بالایی در تاریخ شرکت رقم زده اند. عروسک های مد در این شرکت جایگاه ویژه ای دارد. ام جی ای توانسته است محبوب ترین عروسک مد در دنیا را با نام تجاری اسباب بازی ال او ال سوپرایز (LOL Surprise!) به بازار معرفی کرده است.

 

اسباب بازی و عروسک ال او ال سورپرایز

 

ال او ال سورپرایز ام جی ای

فلسفه عروسک های ال او ال سورپرایز این است که با باز کردن جعبه ها سورپرایز شوید. چون شما قرار نیست بدانید چه چیزی خریده اید و تنها زمانی که جعبه را باز می کنید، تازه متوجه می شوید کدام عروسک با چه اکسسوری هایی نصیب شما شده است. بسته بندی این عروسک ها خارق العاده است و نمونه آن در دنیا وجود ندارد. زیرا این محصول شبیه به عروسک هایی می باشند که از درون تخم مرغ شانسی بیرون می آیند. اما این بار به جای تخم مرغ شانسی از ایده پیاز شانسی استفاده می شود.

 

 

عروسک ها در بسته های کروی شکل قرار دارند. به طوری که دارای هفت لایه می باشند. هر لایه ای که باز می شود، یکی از اکسسوری های عروسک کشف می شود. تا این که در نهایت به هسته کره می رسید که خود عروسک در آنجا نشسته است. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره ال او ال مقاله ال او ال سورپرایز را مطالعه کنید

 

اسباب بازی و عروسک ال او ال سورپرایز

 

شرکت ام جی ای سازنده عروسک ال او ال سورپرایز و مالک ایده خلاقانه این عروسک ها می باشد. ام.جی.ای توانسته است هرآنچه که بچه های امروزی از عروسک ها توقع دارند را به خوبی درک کند و به آنها بپردازد. هر لایه را که باز می کنید به یک اکسسوری یا نشانه ای از عروسکی که در بسته قرار دارد می رسید. به این ترتیب یک ماجراجویی کوچک برای بچه ها رقم خورده است.

عروسک ها در مدل های گوناگون عرضه می شوند. معمولاً دو خواهر وجود دارند که یکی نوجوان و یکی نی نی کوچولو با ابعاد خیلی کوچکتر می باشد. بطری خواهر بزرگتر برای آب دادن به او استفاده می شود. از ویژگی های جالب عروسک ها این است که رنگ چشمان خواهر کوچکتر در آب سرد تغییر می کند. در نسخه های بعدی حیوانات خانگی هم وارد شدند که با رنگ و شکل دو عروسک خواهر متناسب بودند.

 

%۳۶-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۱-
تمام شد
۱۸۵,۰۰۰ تومان
%۳۰-
تمام شد
۱۴۹,۰۰۰ تومان
%۴۱-
تمام شد
۱۴۵,۰۰۰ تومان

مطالب خواندنی »   عکس عروسک آنابل واقعی