عروسک و کارتون انچنتی مالز – Enchantimahs

عروسک و کارتون انچنتی مالز

 

انچنتی مالز (Enchantimals) گروهی از دختران دوست داشتنی و بامزه اند که هر کدام یک حیوان خانگی بی نظیر و باحال دارند. این حیوانات عجیب و غریب خیلی فانتزی هستند. هر کدام از حیوان ها نیز دوست صمیمی دخترهای انچنتی مال می باشد. کارتون انچنتی مال ها برای کودکانی که از حیوان ها فراری اند و یا ترس بی دلیلی نسبت به بعضی حیوان ها دارند خیلی خیلی مفید است. البته در ساخت این عروسک ها کاملاً سعی شده است تا انسان و طبیعت را به هم نزدیک تر کنند. دالیدل در اینجا شما را به دنیای فانتزی انچتی مال ها خواهد برد.

 

عروسک و کارتون انچنتی مالز

 

عروسک انچنتی مالز و طبیعت گرایی

عروسک های انچنتی مالز خود نیز نشانه هایی از حیوانات را بر روی بدن دارند. آنها با هم در یک دنیای خارق العاده زندگی می کنند و ماجراجویی های زیادی را باهم تجربه می کنند. عروسک های رنگارنگ با لباس های جذاب و چهره های فانتزی از دنیای خیالی انچنتی مالز الهام گرفته شده اند. آنها به دنیای ما آمده اند تا ما را با داستان های خود مسحور کنند.

عروسک انچنتی مالز دخترهایی با کاراکترهای حیوانی هستند. البته با تولید نمونه های اولیه این عروسک، چندی بعد نیز نمونه های پسرانه آنها نیز تولید شد. لباس های این عروسک ها از طبیعت و حیوانات الهام گرفته شده است و رنگ طبیعت به خود گرفته اند. ایده تلفیق انسان و حیوان به قدری جالب توجه است که انگار عروسک سعی در القای پیام تعادل و هماهنگی بین انسان و طبیعت دارد.

 

 

عروسک و کارتون انچنتی مالز

انیمیشن و عروسک انچنتی مالز

شرکت امریکایی متل که خالق عروسک های باربی است، در سال ۲۰۱۷ خط تولید عروسک های انچنتی مالز را راه اندازی کرد. این عروسک ها ترکیبی از انسان و حیوان هستند و برداشتی از عروسک مانستر های (Monster High) و عروسک های اور افتر های (Ever After High) می باشند. اما جالب است بدانید که شرکت متل در کنار تولید این عروسک ها دست به تولید و پخش مجموعه ای انیمیشنی نیز زده است. کارتون انچنتی مالز به صورت اینترنتی پخش می شود. همچنین دو کتاب و یک انیمیشن تلویزیونی نیز تولید شده است.

برنامه ریزی برای تولید این عروسک از اواخر سال ۲۰۱۵ و پس از توقف تولید عروسک اور افتر های آغاز شد. خبر تولید این عروسک ها نیز در اکتبر ۲۰۱۶ رسماً اعلام شد و در ژوئن ۲۰۱۷ وارد بازار ایالات متحده امریکا شد. زمانی که تمام این عروسک های فانتزی در کنار هم قرار می گیرند، خیال می کنید وارد یک جنگل جادویی شده اید. مجموعه کارتونی انچنتی مالز به خوبی احساسات دخترانه را در کنار این حیوان ها به نمایش گذاشته است.

 

 

مشخصات عروسک

بیش از ۵۰ کاراکتر انسانی همراه با حیواناتشان تولید شده است. هر دختر و حیوانش دارای نام منحصر به خودش می باشد. در مجموعه کارتونی بر روی هر یک به خوبی شخصیت پردازی شده است. در این انیمیشن خیلی خوب ویژگی های اخلاقی و توانمندی های هر عروسک به تصویر کشیده شده است. شرکت متل قیمت عروسک را بین ده تا سی دلار تعیین کرده است. این عروسک ۱۵ سانتی متر ارتفاع داشته و  برای بچه های بالای سه سال طراحی شده است.

عروسک و کارتون انچنتی مالزعروسک و کارتون انچنتی مالز

 

عکس های دیدنی از عروسک واقعی انابل در موزه را از دست ندهید :  آنابل