انیمیشن بچه رئیس Boss Baby

عکس انیمیشن بچه رئیس

 

کارتون و انیمیشن بچه رئیس داستان یک خانواده است، که به تازگی نوزادی را به خانه می آورند. اما با ورود این نوزاد کوچولو اتفاق های عجیبی رخ می دهد، که همه پسر بزرگ تر را مقصر می دانند. به همین خاطر بین پسر بچه و نوزاد کوچولو دشمنی خطرناکی شکل می گیرد.

این کارتون برخلاف کارتون موش خبرنگار به صورت سه بعدی تولید شده است. کارگردان فیلم سینمایی بچه رئیس، تام مک گراث است و در سال ۲۰۱۷ میلادی یا ۱۳۹۶ خورشیدی تولید شده است. این فیلم سینمایی ساخت هالیوود و یا آمریکا است و در ژانر کمدی تهیه شده است. در این فیلم انیمیشنی افردای از قبیل الک بالدوین، استیو بوشمی، مایلز بکشی، جیمی کیمل، لیسا کودرو , توبی مگوایر کار صداپیشگی آن را انجام داده اند.

 

عکس کارتون بچه رئیس

 

فیلم سینمایی انیمیشن بچه رئیس ۲ : کسب و کار خانوادگی

فیلم سینمایی کارتون بچه رئیس ۲ قرار است پاییز امسال منتشر شود. اما خبر از به تأخیر افتادن اکران آن به گوش شنیده می شود. اسم فیلم سینمایی انیمیشن بچه رئیس ۲ کسب و کار خانوادگی است که ادامه همان بچه رئیس ۱ است. در قسمت جدید، تیم و تد بزرگ شده اند و قصد دارند تا به دختری به نام تینا کمک کنند تا دنیا را از شر دکتر ادوین آرمسترانگ نجات دهد. در این قسمت تیمی برادر رئیس از شرکت بچه ها آمده است و باید تلاش کند تا مانع دکتر ادوین آرمسترانگ شود. دکتر می خواهد بچه ها را بی ادب کند. تیمی و تدی دوباره به دوران بچگی برمی گردند و به نبرد با دکتر آرمسترانگ می روند.

 

 

سریال انیمیشن بچه رئیس : بازگشت به کار

پس از محبوبیت کارتون بچه رئیس ۱ ، سریال آن نیز برای چهار فصل تهیه شد و در نتفیلیکس نیز پخش شد. هر قسمت این سریال ۲۵ دقیقه زمان داشت و تا سال گذشته نیز ادامه داشت. در سریال انیمیشن بچه رئیس با دوبله فارسی، بچه رئیس با کمک تیم، برادر و شریکش، به کسب و کار قدیمی خود ادامه می دهند و مدیری شرکت بزرگ بیبی کورپ است. اما او که یک رئیس است و همیشه وقت کم دارد، تلاش می کند تا بین زندگی شخصی و کاری اش تعادل برقرار کند و یک مأموریت غیرممکن را به سرانجام برساند.

انتقادها

فضای خیالی درون فیلم Baby Boss طوری است که ممکن است بعضی از کودکان امکان تشخیص خیالی بودن آن را نداشته باشند و سعی به تقلید آن کنند. به همین خاطر والدین نیز باید وارد میدان شوند و در انتهای کارتون با او صحبت کنند تا نتیجه گیری درستی انجام دهد.