عروسک های اور افتر های – Ever After High

عروسک و کارتون اور افتر های

 

زمانی که سازنده باربی ها تصمیم گرفت تا عروسک های مانستر های را بسازد، برای تبلیغ و فروش بیشتر عروسک هایش ابتدا تصمیم به ساخت کارتون مانستر های گرفت. موفقیت کارتون مانسترهای باعث شد تا اسپین آف دیگری از این مجموعه با نام کارتون اور افتر های ساخته شود. اما چرا شرکت سازنده عروسک باربی به فکر ساخت این کارتون و عروسک هایش افتاد؟ کارتون اور افتر های چند قسمت دارد و از کی شروع به پخش کرده است؟ اسم شخصیت های کارتون اور افتر های چیست؟

 

عروسک و کارتون اور افتر های

 

کارتون اور افتر های

زمانی که فروش عروسک های باربی کاهش شدیدی پیدا کرد، شرکت متل تصمیم گرفت تا فعالیت خود در حوزه عروسک های مد را با عروسک دیگری امتحان کند. نام این مجموعه جدید، مانستر های (Monster High) بود و برای افزایش محبوبیت عروسک های جدید نیز یک مجموعه کارتونی برای انتشار در اینترنت ساخته شد. همزمان با موفقیت مانستر های (Monster High) شرکت متل اعلام کرد که یک اسپین آف از این کارتون خواهد ساخت. این اسپین آف عروسکی در چهارده کشور با عنوان عروسک های اور افتر های (Ever After High) شروع به تولید شد.

قبل از ورود عروسک ها، شرکت متل کارتون اور افتر های را تولید نمود. پس استقبال از کارتون جدید، عروسک شخصیت های اور افتر های وارد بازار شدند. در واقع این تکنیکی است که تقریباً تمام شرکت های عروسک سازی امریکا انجام می دهند. یعنی اول تولید و نمایش کارتون و سپس ورود عروسک شخصیت های کارتون. در واقع با این کار بر روی عروسک ها شخصیت پردازی انجام می شود و بچه ها بهتر با آنها ارتباط برقرار می کنند.

در سال ۲۰۱۴ و در همان روزهای آغازین شش عروسک از این مجموعه تولید شد. انیمیشن های اور افتر های نیز از سال ۲۰۱۵ در یوتیوب منتشر می شوند. همچنین نتفیلیکس هم اعلام کرد که از این اثر اینترنتی پشتیبانی خواهد کرد و از فوریه ۲۰۱۶ شروع به پخش آن کرد. از سویی دیگر انتشارات LBYR نیز مجموعه کتاب های اور افتر های را با دو میلیون نسخه به چاپ رسانده است.

 

عروسک و کارتون اور افتر های

 

 

 

داستان کارتون

اور افتر های داستان یک مدرسه شبانه روزی است که در دنیای پری ها قرار دارد. براساس انیمیشن اور افتر های، پری های نوجوان شخصیت های داستان را شکل می دهند. شخصیت اصلی داستان نیز راون کوئین (Raven Queen) است. مادر راون ملکه بدی ها است. او دوست ندارد مانند مادرش یک موجود بد باشد. دختر سفید برفی با نام سیب سفید نیز در مدرسه شبانه روزی درس می خواند. او آرزو دارد تا ابد شاد زندگی کند. راون می خواهد خودش سرنوشتش را آزادانه تعیین کند. در حالی که سیب سفید و بقیه دوستانش تصور می کنند که او باید جانشین مادرش شود و سرنوشت او از قبل مقدر شده است.

بنابراین در  مدرسه دانش آموزان به دو دسته تقسیم می شوند. رویال ها دانش آموزانی اند که با سیب سفید موافق اند و جا پای والدین خود می گذارند تا با سرنوشت خود روبه رو شوند. در سوی دیگر ریبل ها قرار دارند که با راون هم نظر هستند و می خواهند خودشان سرنوشت خود را بسازند. اما داستان یک نقطه حساس دارد و آن هم این است که به گفته مدیر مدرسه اگر دانش آموزان به دنبال سرنوشت مقدر شده خود نروند، داستانشان از بین می رود و برای همیشه ناپدید می شوند.

 

عروسک و کارتون اور افتر های

 

 

شخصیت های کارتون اور افتر های

بیشتر شخصیت های داستان تبدیل به عروسک شده اند. چهارده شخصیت از تیم رویال ها با تمام جذابیت های ظاهریشان در قالب عروسک در آمده اند. برای مثال، جاستین دنسر دختر دوازدهمین پرنسس رقص است که موهای مجعد مشکی و بلند با چشمانی آبی رنگ دارد. آرزوی او این است که استودیو رقص خود را باز کند. بانی بلانک دختر خرگوش سفید در داستان آلیس در سرزمین عجایب است. او موهایی سفید و هدبندی با گوش های سفید و صورتی دارد. قدرت ویژه او این است که می تواند به خرگوش تبدیل شود. اما گاهی حس تعیین جهت خود را از دست می دهد. او نگران سرزمین عجایب است و به خاطر تعلق خاطری که به آنجا دارد می خواهد آنجا را به جای بهتری تبدیل کند.

در گروه ریبل ها نیز چهارده شخصیت به عروسک تبدیل شده اند. یکی از شخصیت های این گروه سدار وود دختر پینوکیو است. او هم مانند پدرش دوست دارد به یک دختر واقعی تبدیل شود. در گروه ریبل ها دختر شنل قرمزی یعنی سریس هود نیز حضور دارد که دارای قدرتی حیرت انگیز است. او می تواند به صورت نامرئی در میان سایه ها جابه جا شود. در کنار این دو گروه افراد دیگری هم هستند که به روایت داستان کمک می کنند و در کارتون درباره آنها خیلی صحبت نمی شود.

 

عروسک و کارتون اور افتر های

 

مشخصات عروسک

ارتفاع عروسک های اور افتر های حدود ۳۰ سانتی متر می باشد. قیمت آنها نیز بین ۸ تا ۷۵ دلار تعیین شده است. البته این مبلغ براساس اکسسوری های همراه عروسک تعیین می شود. همچنین چون این عروسک در رده عروسک های مد قرار دارد، برای کودکان زیر شش سال ممنوع است.

 

%۵۱-
۱۲۹,۰۰۰ تومان
%۴۹-
تمام شد
۷۹,۰۰۰ تومان
%۴۶-
۹۵,۰۰۰ تومان
%۴۱-
تمام شد
۱۴۵,۰۰۰ تومان