بازار عروسک های آنتیک

بازار عروسک های آنیتک آلمان

 

بهشت کلکسیونرهای عروسک های قدیمی

طرفداران و مجموعه داران عروسک های آنتیک و عتیقه هر ساله در این نمایشگاه جمع می شوند تا ضمن تبادل فرهنگی با یکدیگر، عروسک های زیرخاکی که نمونه های آن در دنیا منحصربه فرد می باشد، را از نزدیک ببینند. عنوان بازار برای این نمایشگاه به معنای این است که بازدیدکنندگان امکان خرید عروسک های آنتیک را دارند. در این نمایشگاه عروسک های نادر و قیمتی مانند Käthe Kruse و یا حتی عروسک های Schildkröt و Heubach Köppelsdorf به چشم می خورند. از این رو این نمایشگاه بهشت مجموعه داران عروسک های عتیقه محسوب می شود.

 

بازار عروسک های آنیتک آلمان

 

اصالت عروسک های نمایشگاه

در این نمایشگاه انواع عروسک های قدیمی همراه با انواع اکسسوری و لوازم جانبی عروسک ها قابل خرید است که عموماً از کشورهای محتلف اروپایی به این نمایشگاه آمده اند. البته در نمایشگاه متخصصین و کارشناسان زبده ای هستند تا عروسک ها را ارزیابی کرده و سن و اصالت آنها را تخمین بزنند. کارشنانسان پس از ارزیابی  آنها را قیمت گذاری خواهند کرد. برای حضور در نمایشگاه حتماً باید فرم ثبت نام را از قبل در سایت بازار عروسک های آنتیک پر کرده باشید.

 

 

بازار عروسک های عتیقه آلمان

 

ویژگی های بازار عروسک های عتیقه

بازار عروسک های عتیقه هر ساله در ماه می و به مدت دو روز در شهر عروسکی نوستاد نزدیک کوبورگ در آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه، بزرگترین بازار برای عروسک های آنتیک، خرس های عروسکی، مجسمه ها، مینیاتورها، تزئینات کریسمس و اسباب بازی های کوچک محسوب می شود. همچنین این بازار، بزرگترین رویداد بین المللی مجموعه داران عروسک های آنتیک لقب گرفته است.

 

بازار عروسک های عتیقه آلماننمایشگاه عروسک های عتیقه آلمان