بهترین بازی های ترسناک برای کامپیوتر

بازی ترسناک

بهترین بازی های ترسناک در رایانه شخصی کدامند؟ بازی های ترسناک کاری می کنند تا شما را مجبور به فرار می کند تا از دید دشمنان پنهان شوید. بازی‌های ترسناک باعث می‌شوند شما احساس آسیب‌پذیری کنید تا اینکه قدرتمند شوید. جذاب تر از همه این که تجربه‌های بازی ترسناک مدت‌ها پس از بازی شما را آزار می‌دهند. البته در بهترین بازی های ترسناک چیزهای بیشتری از جامپ اسکر و گور وجود دارد. بازی‌هایی را پیدا کنید که از تاکتیک‌های متفاوتی برای افزایش ضربان قلب و عرق کردن کف دست‌هایتان استفاده می‌کنند.

 

Left to Survive

بازی ترسناک left-to-surviveبرای بسیاری از مردم، آخرالزمان زامبی ها تقریباً وحشتناک ترین چیز از همه است. بازی ترسناکی که در این لیست می بینید Left to Survive است. این بازی رایگان است و کمی تنوع در گیم پلی خود ارائه می دهد. از یک طرف، سطوح تیراندازی روی ریل وجود دارد که در آن با زامبی‌ها در مکان‌های مختلف یک شهر متروکه روبرو می‌شوید. سپس بخش پایه‌سازی چیزها نیز وجود دارد که در آن منابعی که جمع‌آوری می‌کنید برای پرورش محل زندگی‌تان استفاده می کنید. اگر می خواهید بازیکنان دیگر را به چالش بکشید، حتی یک حالت PvP وجود دارد.

Phasmophobia

بازی ترسناک Metro-Exodus

فاسموفوبیا Phasmophobia به عنوان یک بازی ترسناک از زمان انتشار Early Access به سرعت محبوبیت خود را افزایش داده است. اگرچه Phasmophobia اساساً یک بازی ترسناک است، اما می‌توانید آن را به عنوان یک بازی کارآگاهی co-op نگاه کنید. زیرا شما و حداکثر سه محقق دیگر در تلاش برای استنباط ارواح و اشباح در یک مکان خالی از سکنه هستند در حال کاوش خواهید بود. برای پیمایش در راهروهای تاریک و تنگ و اتاق های وهم آور ساکت، به کار گروهی، بهترین کلاه کارآگاهی و اعصاب ثابت نیاز دارد.

با استفاده از تجهیزاتی مانند تخته‌های اویجا، جعبه روح، صلیب و چوب‌های لکه‌دار – شما و تیمتان باید کارهای آزاردهنده و کاملی مانند گرفتن عکس از آب کثیف یا پرسیدن سؤالات از ارواح را بررسی کنید. با این حال مراقب باشید، تمام کنجکاوی شما احتمالاً روح را ناراحت می کند و نمی خواهید زمانی که او شروع به شکار می کند در اطراف او باشید.

Metro Exodus

بازی ترسناک Metro-Exodus

بازی ترسناک خروج مترو Metro Exodus تعدادی بازی است که در یک بخش پسا آخرالزمانی است. همچنین یک درام خانوادگی متمرکز بر داستان و یک FPS به سبک ولفنشتاین و هوی متال است. با این حال، سکانس‌های بازی ترسناک زیادی وجود دارد که در مسیر پایان اوج Metro Exodus قرار دارند.

بازی پرتودهی ۴A Games به شما این امکان را می‌دهد تا انتخاب کنید که آیا می‌خواهید ماجراجویی Artyom یک حمله اسلحه‌آمیز باشد یا یک ماجرای مخفیانه که به لطف مکانیک روز/شب بازی در تاریکی پوشانده شده است. اما اگر تصمیم می‌گیرید در طول روز بخوابید تا در تاریکی زمین به روی حریفان خود بپرید، انتظار تجربه بسیار ترسناک‌تری را داشته باشید.

با این حال، همانطور که در بررسی Metro Exodus PC اشاره کردیم، یک بازی ترسناک است که وقتی قوانین را تغییر می دهد وحشتناک ترین حالت خود را دارد. مراحل اولیه بازی به شما یاد می دهد که نور را خاموش کنید و بر سایه ها تسلط پیدا کنید. سپس در پناهگاه های پر از عنکبوت در زیر دریای خزر، اسلحه شما تنها یاور شما می شود.

Resident Evil Village

بازی ترسناک Metro-Exodus

در بازی ترسناک دهکده رزیدنت ایول برای اولین بار ایتان را در Resident Evil 7 ملاقات می‌کنیم. زمانی که همسر گمشده‌اش به طور مرموزی با او تماس می‌گیرد و او به دنبال پیدا کردن او می رود. او را به سمت یک کلبه‌ی وحشتناک می رود و با برخورد بد ساکنان روبرو می شود. خوشبختانه، کریس ردفیلد برای نجات اتان وارد عمل می شود و زندگی او به حالت عادی باز می گردد. دنیای ایتن بار دیگر در Resident Evil 8 وارونه خواهد شد. این بار او در دهکده ای منزوی گیر کرده است که در آن هیولاها و روستاییان وحشی زندگی می کنند. Resident Evil Village ممکن است به خاطر آنتاگونیست جذابش، بانوی بلندقد، به یاد بیارد.

رزیدنت اویل تاریخچه ای طولانی از بازی های خوب و بد دارد و رزیدنت اویل ۶ نقطه ضعف این سری است. همانطور که در بررسی Resident Evil Village مشاهده می کنید، این بازی در رده های بالاتر قرار دارد. بازی ترسناک رزیدنت اویل یک ماجراجویی پرتنش است که در آن باید هوش و ذکاوت خود را داشته باشید تا در میان انبوهی از موجودات گرگ مانند، هیجانات مرده و دیگر هیولاهای وحشتناک جان سالم به در ببرید. حتی یک خانم قد بلند دارای پنجه های بلند و تیز است که می تواند اندام ها را برش دهد. اگر نمی توانید وحشت و تکه تکه شدن بدن را تحمل کنید، ممکن است این بازی Resident Evil برای شما مناسب نباشد.

همچنین شاید ترسناک ترین لحظه سریال تا به امروز را داشته باشد. البته مطمئناً اینجا آن را برای شما خراب نمی کنیم. پیشنهاد می‌کنیم وقتی وارد آن خانه می‌شوید، با چراغ‌های روشن بازی کنید، مگر اینکه کمی شجاع‌تر از حد معمول باشید.

Alien: Isolation

بازی ترسناک Alien-Isolation

بازی ترسناک بیگانه: انزوا Alien: Isolation یک بازی ترسناک در مورد گیر افتادن در یک ایستگاه فضایی با یک بیگانه ترسناک بزرگ (اسپویلر) است که به لطف برخی طراحی های هوش مصنوعی وحشتناک تر از حالت معمول است. همانطور که در حین نوشتن بررسی Alien: Isolation خود متوجه شدیم، این بازی ترسناک در واقع یک شبیه‌ساز پنهان‌کاری اول شخص است. شکارچی هیولایی شما را نمی‌توان مورد ضرب و شتم قرار داد، شلیک کرد یا به تسلیم درآورد.

بهترین بازی‌های ترسناک باعث می‌شوند شما کاملاً احساس ناتوانی کنید و در Alien: Isolation این هوش شما، استعداد شما در خزیدن زیر میزها و داخل قفسه‌ها و انواع حواس‌پرتی‌ها است که شما را از ترس و وحشت عظیم جیجری نجات می‌دهد. موجودی مرگبار که می‌تواند هر لحظه، بدون فیلمنامه و بدون هشدار ظاهر شود: چه چیز دیگری می‌توانید از یک آنتاگونیست بازی ترسناک بخواهید؟

Condemned: Criminal Origins

بازی ترسناک Condemned: Criminal Origins

بازی ترسناک “محکوم شده: ریشه های جنایی” مانند بازی های ترسناک دیگر به شدت خشونت آمیز و به شدت پرتنش هستند؟ Monolith’s Condemned: Criminal Origins یک ترسناک اول شخص کامل و بی دردسر است که برخلاف گرافیک ده ساله اش ارزش جستجوی آن را دارد.

در اینجا یک شبیه ساز مبارزه با افراد بی خانمان وجود دارد که در آن شما نقش بازرس صحنه جنایت شبانه و کیسه بوکس انسان را ایتان توماس بازی می کنید. مردان وحشتناک و کثیف که از گوشه و کنار و بیرون از سایه ها به سمت شما می پرند. زنده بیرون آمدن از یک نزاع به این معنی است که ضربات مشت خود را با دقت تعیین کنید و با صبر و حوصله جلوی حملات حریف خود را بگیرید. البته در رویارویی با چندین دشمن بهترین گزینه شما اغلب فرار است.

Darkwood

بازی ترسناک darkwood

بازی ترسناک چوب تیره darkwood یک بازی ترسناک از بالا به پایین در مورد مردی مرموز است که در خانه ای درست در وسط یک جنگل آلوده به طاعون قارچ می پزد. صدا در بازی‌های ترسناک بسیار مهم است و اگر زمانی به یادآوری نیاز دارید که صدای خراش ساده یا ضربه‌های دور چقدر می‌تواند قدرتمند باشد، به دنبال یکی از بهترین بازی‌های مستقل برای جستجو در ژانر وحشت، Darkwood باشید.

وقتی هوا روشن است، می‌توانید در جنگل‌های تاریک پرسه بزنید، با سگ‌های هار بجنگید، منابع جمع‌آوری کنید و سعی کنید بفهمید که کی هستید و چگونه به اینجا رسیدید. با این حال در شب، تنها گزینه شما این است که به خانه خود برگردید و منتظر بمانید تا وحشت شب از کنار شما بگذرد. شما می توانید ژنراتور خود را با سوخت برای دفع دشمنان پر کنید، پنجره ها را سد کنید تا خود را پنهان کنید و تله هایی را به عنوان آخرین خط دفاعی قرار دهید. اما آنها باز به سراغ شما می آیند، مهم نیست چقدر خوب آماده شده باشید.

توانایی Darkwood برای نفوذ به منافذ شما و همچنین تعقیب شما بدون اینکه به اندازه یک اندام به شما نشان دهد عجیب است. صداهای خش خش، فریادهای غیرانسانی و درها باعث شد که کلید Esc را بشکنیم و بارها و بارها از دسکتاپ دور شویم. اجازه ندهید دیدگاه از بالا به پایین شما را فریب دهد، این یکی از بهترین بازی های ترسناک موجود است.

Amnesia: The Dark Descent

بازی ترسناک Amnesia: The Dark Descent

بازی ترسناک “فراموشی: فرود تاریک” خیلی شبیه بازی های ترسناک نیست. کابوس های این بازی تمایلی به داشتن قوانین منطقی ندارد. اما Amnesia: The Dark Descent واقعا کابوس آور است. یک بازی ترسناک است که در آن هیولاها بدون توجه به هر اتفاقی می توانند به شما حمله کنند.

هنگامی که هیولاهای Amnesia: The Dark Descent در اتاق هستند، تقریباً به معنای واقعی کلمه در یک گوله جمع می شوید و چشمان خود را می بندید و از نشانه های صوتی برای حدس زدن زمان خروج استفاده می کنید. تعداد کمی از بازی‌های ترسناک به اندازه Amnesia: The Dark Descent هستند که به قانون طلایی وحشت پایبند هستند: ترس از ناشناخته قدرتمندترین ترس است.

دنباله‌ای به نام آمنزیا: ماشینی برای خوک‌ها وجود دارد که از نظر روانی به همان اندازه آزاردهنده است. اما توصیه نمی کنیم که آنها را یکی پس از دیگری دنبال کنید. درست مانند شخصیت اصلی Amnesia، شما باید سلامت عقل خود را مدیریت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهار =