بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر

بازی جنگ های صلیبی 2

بازی جنگ‌های صلیبی برای کامپیوتر Stronghold: Crusader یک بازی ویدئویی در ژانر استراتژی با شبیه‌سازی همزمان است. نسخه اول این بازی در سال ۲۰۰۲ و نسخه دوم آن نیز در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

بازی جنگ های صلیبی ۱

استودیو فایرفلای در سال ۱۹۹۹ در انگلستان تاسیس شد و با تمرکز بر بازی های استراتژی کارش را آغاز کرد. اولین بازی این استودیو نیز با نام Stronghold  در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این بازی قصد داشت تا دنیای قرون وسطی در بریتانیا و در سال ۱۰۶۶ میلادی را به کاربران نشان دهد. بازی شما نیز در همین سال آغاز خواهد شد. اما اینکه چه زمانی پایان یابد نامعلوم است.

موسیقی بازی موفق شده بود تا هارمونی خوبی با گیم‌پلی و فضای داستان ایجاد کند. از سوی دیگر این بازی توسط دارینوس نیز با دوبله فارسی منتشر شده است. تمام این موارد باعث شده است تا بازی جنگ های صلیبی برای کامپیوتر در ایران محبوبیت زیادی پیدا کند.

طبق آمار رسمی منتشر شده بازی جنگ های صلیبی تا سال ۲۰۰۴ موفق به فروش ۱.۵ میلیون نسخه در جهان شد. اما این پایان آمارهای فروش این بازی نبود و چند آمار جذاب دیگر در آمریکا و کشورهای دیگر نیز کسب کرد. در بازه زمانی حضور این بازی در بازار رقابت با شرکت‌های مختلف و بازی های دیگر، چند بار نام بازی جنگ های صلیبی در لیست ۱۰ بازی پرفروش دیده شد.

بازی جنگ های صلیبی ۲

بازی جنگ های صلیبی نسخه دوم Stronghold Crusader 2 نسخه جدیدی در سبک استراتژیک است که در سال ۲۰۱۴ توسط استودیو فایرفلای برای کامپیوتر منتشر شده است. این سری بازی های جنگ های صلیبی پس از گذشت ۱۲ سال از انتشار نسخه اول منتشر شده است. نسخه جدید این بازی موتور قدرتمندی دارد و تصاویری سه بعدی را به همراه گیم پلی واقع گرایانه با بازیکنان ارائه می دهد. در این نسخه هم گیم پلی سریع است و شبیه سازی ساخت قلعه و ساختمان های بازی و انجام مبارزات استراتژیک به سرعت رخ می دهد. جنگ های خونینی رخ می دهد و جنگجوهای آزاد سرزمین ها در نبردی بزرگ با یکدیگر در کشمکش هستند. تجهیزات جنگی در بازی جنگ های صلیبی ۲ افزایش یافته است و نیروهای متحد بازی نیز افزایش یافته اند. در بخش مرحله ای بازی پادشاه سوریه نیروهای خود را برای جنگی بزرگ آماده کرده است.

گیم پلی بازی بسیار با کیفیت تر از نسخه قبلی است و شاهد تخریب های واقعی با مبارزات تن به تن جذاب هستیم. بیش از ۲۵ نوع واحد منحصربفرد در بازی وجود دارد که تسلط هر یک از آنها به فرماندهان جنگ سپرده شده است. نقشه های بازی زیباتر و زیادتر شده اند. همچنان نیز بخش جذاب و پرطرفدار آنلاین و مد جدید Co-op بازی نیز با قدرت بیشتری قدرتنمایی می کند.

بازی جنگ های صلیبی ۲ برای کامپیوتر را از اینجا می توانید دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =