بازی زولا

بازی زولا

بازی زولا یکی از معروف‌ترین و بهترین بازی‌های شوتر آنلاین کامپیوتری در ایران است. نسخه موبایل و اندروید آن نیز موجود است و از بازار می توانید آن را دانلود کنید. شما در بازی زولا می توانید با حریف هایی از سراسر کشور بجنگید و استراتژی مبارزه بچینید. بازی زولا دارای کاراکترهای متنوعی است و اسلحه ها و تورنمنت های جالبی هم دارد. در بازی های فصلی (هر دو یا سه ماه یکبار) نیز چالش های مختلفی وجود دارد که قطعا می تواند شما را بسیار سرگرم کند. در این بازی ها می توانید اسلحه هایی را برنده شوید که مخصوص آن فصل طراحی شده اند.

از آنجایی که سرورهای بازی زولا در ایران قرار دارد، باعث شده است تا سرعت بازی بیشتر شود. البته به پهنای باند اینترنت شما نیز بستگی دارد. اما در کل وجود سرورها در ایران باعث می شود تا پینگ پایینی رخ دهد و تجربه شما از انجام یک بازی آنلاین دلپذیرتر شود.

بازی مبارزه‌ای زولا

در بازی های مبارزه ای زولا می توانید در هر مسابقه ای که خواستید وارد شوید و شرکت کنید. در هر یک از مسابقات نیز می توانید با استفاده از آیتم ها و اسلحه های مختلف هم مأموریت های روزانه و فصلی را کامل انجام دهید و محفظه آیتمی که در اختیار دارید بزرگتر کنید.

رتبه بندی

بازی زولا به بهترین بازیکنان جایزه هایی می دهد. برای این که بهترین بازیکنان مشخص شوند در جدول رتبه بندی لیگ باید بتوانید بهترین نتایج را کسب کنید تا بتوانید از آن جوایز بهره مند شوید.

کارت‌

در کنار رتبه بنی کارت هایی هم هست که اگر در مبازرات عملکرد خیلی خوبی داشته باشید یا مأموریت ها را به خوبی پشت سر گذاشته باشید، می توانید یکی از آنها را به دست آورید. با استفاده از این کارت ها می توانید از انواع اسلحه، شخصیت ها و لوازم جانبی استفاده کنید.

سیستم ادغام کارت ها

کارت ها را می توانید با همدیگر ترکیب کنید و یک کارت های جدیدی به دست آورید. کافی است تا محفظه کارت ها را به درستی بچینید.

 

بازی آنلاین زولا روی کامپیوتر

 

اسلحه

اسلحه های زیادی در این بازی وجود دارد که برای استفاده از آن باید بتوانید قفل آنها را باز کنید. برای باز کردن قفل ها هم باید مراحل را پشت سر بگذارید.

شخصی‌سازی اسلحه ها

در بازی آنلاین زولا بیش از هشت هزار نوع لوازم جانبی و اسکین برای اسلحه ها وجود دارد که می توانید اسلحه ها را با سلیقه خودتان شخصی سازی کنید تا لذت بیشتری از آن ببرید.

شخصیت‌ها

در بازی آنلاین زولا ۲۰ شخصیت و ۲ تیم کاملا متفاوت وجود دارد. نام این دو تیم زولا و گلادیو است. برای بازی لازم است تا ابتدا شخصیت و تیم خود را مشخص کنید.

 

 

در بازی آنلاین زولا تنظیمات مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توانید برای استفاده از اسلحه های دوربین دار می توانید یک دکمه برای دوربین و شلیک طراحی کنید. همچنین اگر از نسخه فارسی شده این بازی استفاده کنید می توانید بدون نیاز به فیلترشکن آنلاین بازی کنید. از بازی آنلاین زولا لذت ببرید. برای بازی زولا روی کامپیوتر از طریق لینک زیر می توانید وارد بازی شوید:

گیم آنلاین زولا در ایران

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 4 =