بازی فارکرای ۵

بازی فارکرای 5

بازی فارکرای ۵ محصولی از شرکت یوبی سافت است که در آن جوزف سید با دیوانگی خود وارد یک داستان پرفراز و نشیب می شود. بازی فارکرای ۵ حرف های جدی تر و سناریو جذاب تری هم دارد. داستان بازی فارکرای ۵ از واقعت الهام گرفته شده است و در آن فرقه ای بخشی از خاک امریکا را تصرف می کنند تا به آنجا حکمرانی کنند.

بازی فارکرای ۵ توسط یک کلانتر اداره می شود که به کمک چند نفر تلاش می کند تا فرقه و رهبر آن را نابود کند. محیط بازی بسیار بزرگتر و زنده تر از نسخه قبل است. همچنین اسلحه ها و وسایل نقلیه نیز بسیار جدیدتر شده اند. بازی فارکرای ۵ به صورت اکشن اول شخص است و در یک حهان باز روایت می شود. گیمرها نیز می‌توانند از وسایل نقلیه مختلف مانند ماشین، قایق و هواپیما استفاده کنند و اسلحه های متنوعی نیز برای گیمرها در نظر گرفته‌شده است.

کارهایی هم در بازی هستند که می‌توانید با انجام دادن آنها خودتان را سرگرم کنید. پرواز با هواپیما، ماهی گرفتن در کنار دریاچه، شکار حیوانات مختلف و زیادی که در نقشه بزرگ بازی زندگی می‌کنند و همچنین ساختن چیزهای متفاوت و آپدیت اسلحه ها نمونه هایی از این کارها است. در فارکرای ۵ مخاطب هم توانایی تجربه همه‌چیز به شکل تک‌نفره را دارد و هم می‌تواند با کمک گیمر دیگری در حالت Co-Op، به نابود کردن فرقه بپردازد.

فرقه‌گرایی به‌طور عجیبی در حال گسترش در فارکرای ۵ است. شخصیت اصلی بازی ادعای پیغمبری دارد و شهروندان را دعوت به پیوستن به فرقه خود می‌کند. او نوید بهشت می‌دهد و کشته شدن در این راه را مانند یک عبادت معرفی می‌کند. این وسط کلانتر شهر هم از این فرقه به ستوه آمده است و می‌خواهد تک‌تک آن‌ها را نابود کند. شما باید از گسترش این فرقه بپرهیزید و بار دیگر صلح را به شهر برگردانید. در ویدئوی زیر می توانید تریلر زیر را واقعی تر ببینید.

سیستم بازی به این صورت است که باید به جستجو در شهر برای پیداکردن تیم خود و جذب افراد دیگر برای مبارزه شوید. گاهی پیش می‌آید که تصمیم‌گیری‌های فرد جذب‌شده با شما یکی نیست و همین به جذابیت بازی اضافه می کند. در فارکرای ۴ باید از برج‌ها برای باز کردن نقشه کلی بازی بالا بروید و باید از روابط خود برای پی بردن به مراحل جدید استفاده کنید. بازی همچنین دارای یک ویرایشگر نقشه است که با استفاده از آن می‌توانید مراحل جدیدی بسازید و یا اینکه دوستانتان را وارد چالش خود کنید.

در بازی فاکرای ۵ سه عدد Season Pass و بسته الحاقی برای بازی وجود دارد که پای زامبی‌ها را نیز به این بازی بازخواهد کرد. حیوانات متفاوتی مانند خرس نیز به شکل طبیعی و با گرافیک فوق العاده ای در این نسخه وجود دارند که جذابیت بازی را بیشتر کرده است. بازی فارکرای ۵ برای کنسول‌های نسل هشتم و کامپیوترهای شخصی منتشرشده است. در ادامه می توانید گیم پلی بازی را تویط استریمرها ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =