بازی فارکرای ۶

بازی فارکرای 6

یارا بهشت استوایی است که در زمان یخ زده است. آنتون کاستیلو به عنوان دیکتاتور یارا قصد دارد کشورش را به هر وسیله ای به شکوه سابق خود بازگرداند. در حالی که پسرش دیگو ردپای خونین او را دنبال می کند.

با اینکه مراحل بازی Far Cry 6 به اندازه حمله به دو کشتی یا محافظت از یک دستگاه آماده انفجار هیجان‌انگیز نیست. اما گان‌پلی بازی دائما معرکه باقی می‌ماند. یوبی‌سافت در ارائه اسلحه های متنوع و ارائه امکانات فراوان برای شخصی‌سازی آن‌ها بسیار خوب عمل کرده است. گیمر می‌تواند مدام با جمع‌آوری منابع لازم به‌دنبال دسیابی به اسلحه های بهتر و تبدیل کردن آن‌ها به وسیله مبارزاتی مدنظر خود باشد. بنابراین گان‌پلی بیشتر مطابق سلیقه گیمر شکل می‌گیرد و حتی وقتی مراحل تکراری هستند، راه‌های متفاوت و جذابی برای کشتن دشمن پیدا می‌شود.

اگر عاشق کارهای مخفیانه هستید و دوست دارید کارهایی کنید که خیلی سروصدا کند، بازی فارکرای ۶ بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. سیستم جمع‌آوری و شخصی‌سازی اسلحه در بازی فارکرای ۶ به شکل فوق العاده ای عمل می کند که از آن برای انجام ماموریت ها استفاده کنید.

نمی‌توان فراموش کرد که حیوانات همراه با شما و افرادی که آزاد کرده‌اید نیز روی مبارزات بسیار موثر است. چه هنگامی که یک کروکودیل مشغول ورر فتن با دشمن‌ها با دندان‌های خود است و چه هنگامی‌که به خاطر شلیک‌های دشمن پناه گرفته‌اید، از راه رسیدن چند مبارز محلی اوضاع را تغییر می دهد. در این میانه نیز کوله‌پشتی‌های عجیب‌وغریب دنی هم که قدرت‌های خاصی همچون شلیک راکت یا از کار انداختن تمام سیستم‌های الکترونیکی به گیمر می‌دهد. تمام اینها بازی فارکرای ۶ را فراموش نشدنی می کند.

بازی فارکرای ۶ – قسمت اول

بازی فارکرای ۶ – قسمت دوم

بازی فارکرای ۶ – قسمت سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − دوازده =