بازی فکری کامپیوتر

بازی فکری کامپیوتر

 

Class Escape

بازی فکری کامپیوتر Class-Escape

Class Escape بازی در سبک فکری و پازل است که توسط شرکت OneMac ساخته و در سال ۲۰۲۲ برای کامپیوتر منتشر شده است. Class Escape یک بازی پازلی با پنج اتاق مختلف برای کشف و حل است که در آن فقط با حل یک اتاق می توانید وارد اتاق بعدی شوید. شما از کلاس معمولی به آزمایشگاه و به تئاتر خواهید رفت. در هر اتاق چند پازل وجود دارد و با حل هر پازل وارد قسمت تازه ای می شوید که سختی پازل های آن افزایش می یابد. در داخل بازی بازیکن یک دانش آموز است که در مدرسه خود به دام افتاده است. او فرصتی برای فرار از ساختمان از طریق مجموعه ای از پازل ها در اختیار خواهید داشت و باید سعی کند تا خود را نجات دهد.

 

۱۰۰ worlds escape room

بازی فکری کامپیوتر 100 worlds escape room

بازی ۱۰۰ اتاق فرار جهان ها ۱۰۰ worlds escape room یک بازی در سبک فکری و پازل است که توسط شرکت Peaksel ساخته و به وسیله همین شرکت در سال ۲۰۲۲ برای کامپیوترها نیز منتشر شده است. بازی ۱۰۰ worlds escape room در میان دنیاهای فانتزی پر از جادو، اشیای مرموز و موجودات غیرمعمول جریان دارد که ساعت ها با ماموریت های خود شما را سرگرم خواهد کرد.

از توانایی های خود برای غلبه بر چالش ها استفاده کنید و به شخصیت خود کمک کنید تا معماها و پازل های مختلف را حل کند تا راهی برای خروج از کتاب جادویی پیدا کند. در بازی شما شخصیتی به نام میا هستید که خود را در یک کتاب جادویی باستانی گیر کرده می بیند و اکنون باید مشکلات، معماها و چالش مختلفی را پشت سر بگذارد تا نجات یابد.

 

Supraland

بازی فکری کامپیوتر Supraland

سوپرالند Supraland یک بازی معمایی و مرموز است که از بازی هایی نظیر پورتال، زلدا و متروید برای ساخت آن الهام گرفته شده است. این بازی همه بازیکنان را باهوش فرض می کند. به همین خاطر اجازه می دهد تا آزادانه در بازی حرکت کنید. همیشه در بازی مستقل خواهید بود و خودتان باید رمز و رازها را کشف کنید. داستان این بازی بسیار کوچک و جمع و جور است. تنها به شما یک نشانه برای ادامه بازی می دهد و بعد شما را به حال خود رها می کند تا هر طور که دوست دارید عمل کنید.

اما با توجه به تصاویر کودکانه و صحنه های بچگانه، هدف اصلی این بازی بازیکنان خبره و حرفه ای است. در بازی سوپرالند Supraland وارد دنیایی بهم پیوسته و عجیب می شوید. در آن رازها غیر قابل فهم هستند تا زمانی که به پیش بروید و توانایی های لازم را به دست آورید. هر چه توانایی های بیشتری بدست آورید بازی برای شما آسان تر می شود. همچنین می توانید توانایی های خود را با هم ترکیب کنید تا امکانات بیشتری به دست آورید.

 

THE LONGING

بازی فکری کامپیوتر THE-LONGING

THE LONGING درباره پادشاه قدرتمندی است که قدرتش کم شده است و برای بازیابی قدرتش باید ۴۰۰ روز خوب بخوابد تا ریکاوری شود. در هنگام خواب سایه او بیدار می ماند و بعضی از امور مملکت را انجام می دهد. در این بازی در نقش این سایه هستید که باید ۴۰۰ روز را به دور از بدن اصلی خود درون کاخ سپری کنید. در این ۴۰۰ روز باید تصمیم بگیرید که چه کاری را می خواهید انجام دهید.

در بازی THE LONGING شما باید سبک خود را داشته باشید. حتی می توانید بازی را بعد از زدن گزینه شروع انجام ندهید و ۴۰۰ روز سپری شود. اما با این کار سایه تنهاتر از قبل می شود. پس بهتر است بروید درون کاخ و همه جا را خوب بگردید و ناشناخته ها را کشف کنید. چیز به دردبخوری دیدید بردارید و در جایی دیگر بگذارید. از امکانات بازی THE LONGING می توان به موسیقی متن جذاب، پایان بندی های متنوع براساس تصمیمات شما، کشف اسرار در بازی توسط شما، یک شخصیت قهرمان تنها و دوست داشتنی و معماهای مبتنی بر زمان و … اشاره کرد.

 

Draugen

بازی فکری کامپیوتر Draugen

Draugen داستان کاراکتری به نام ادوارد را روایت می کند که در سال ۱۹۲۳ میلادی زندگی می کرده است. او برای یافتن خواهر گم شده اش به دهکده ای دور افتاده در کوه های نروژ پا می گذارد. در ابتدا ادوارد به همراه لیزی که دختری جوان و پر انرژی است به همراه قایق پارویی خود وارد دهکده می شوند و با ماجراهای عجیب و غریبی مواجه می شوند.

به محض ورود به دهکده متوجه می شوید که هیچ کسی آنجا زندگی نمی کند. در حالی که پیش از این اشخاص مختلفی برای ادوارد دعوتنامه فرستاده بودند. حال و هوای عجیبی که در این دهکده خالی از سکنه وجود دارد، حس و حال خاصی را به گیمر منتقل می کند که قطعا می تواند تا پایان او را جذب بازی نگه دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + سیزده =