بازی ماریو برای کامپیوتر

بازی ماریو برای کامپیوتر

ماریو Mario که در ایران به آن قارچ خور هم می گویند، یک شخصیت داستانی از مجموعه بازی‌های ویدئویی سوپر ماریو است که خالق آن شرکت ژاپنی نینتندو می باشد. طراح این شخصیت نیز شیگرو میاموتو است که در سال ۱۹۸۱ آن را برای بازی دانکی کنگ طراحی کرد. ماریو قهرمان بازی سوپر ماریو است که بسیار خوش شانس است. این شخصیت از زمانی که خلق شد تا کنون در بیش از ۲۰۰ بازی ویدئویی در کنسول های مختلف مانند بازی ماریو برای کامپیوتر حضور داشته است. بازی ماریو برای کامپیوتر و دیگر کنسول های بازی بیش از ۲۶۰ میلیون نسخه فروخته است.

داستان بازی ماریو

در داستان بازی، ماریو یک لوله کش ایتالیایی است که سبیل های طولانی و قد کوتاهی دارد. برادر کوچکتر او نیز لوئیجی نام دارد. او در دل داستان به دنبال این است تا بتواند پرنسس پیج که اسیر باوزر است را نجات دهد.

بازی ماریو برای کامپیوتر

Super Mario 3D World Bowsers Fury

بازی سوپر ماریو نسخه ۳d world browsers fury یک بازی کودکانه فانتزی است که سازنده آن نیز شرکت نینتندو است. این بازی محصول سال ۲۰۲۱ بوده و پانزدهمین قسمت بازی سوپر ماریو و ششمین نسخه سه بعدی آن است. داستان بازی هم ادامه نسخه سوپر ماریو ۳D Land است که سال ۲۰۱۱ ساخته شده بود. در این بازی چهار شخصیت ماریو، لوئیجی، پرنسس پیج و تود نیز حضور دارند. برای دانلود بازی اینجا کلیک کنید.

سوپر ماریو اودیسه

بازی سوپر ماریو اودیسه نیز بازی ماریو برای کامپیوتر است که نینتندو آن را در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته است. این نسخه ماریو محصول سال ۲۰۱۷ است. داستان بازی نیز در مورد ماریو و کپی است. کپی روحی است که به شکل کلاه ماریو درآمده است و به ماریو کمک می کند تا اشیا و کاراکترها را تسخیر کند. محیط بازی بسیار بزرگ و پر رمز و راز است و می توانید ساعت ها در آن بچرخید.

ماریو ایکس

در بازی ماریو ایکس هم یک قارچ خور واقعی است. چون باید از سد قارچ ها و پرندگان عبور کرده و وارد قلعه شوید. زمانی که وارد قلعه شدید نیز باید به دنبال راهی برای رسیدن به اژدها باشید تا با کشتن او پرنسس پیج را نجات دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − دو =