بازی های قدیمی کامپیوتر

بازی های قدیمی کامپیوتر

 

Bully: Scholarship Edition

بازی بولی یا Bully: Scholarship Edition یکی از بازی های اکشن ماجراجویی و جهان باز است. بازی بولی توسط Rockstar Vancouver ساخته و توسط Rockstar Games  نیز منتشر شده‌است. بولی یک بازی ماجراجویی است که در یک محیط جهان باز و از منظر سوم شخص روایت می شود. حالت تک نفره بازی کنترل یک دانش آموز دبیرستانی به نام جیمز را در اختیار بازیکن قرار می دهد. در خارج از ماموریت های بازی، می تواند آزادانه در دنیای بازی باز که در شهر خیالی Bullworth   می گذرد پرسه زده و توانایی انجام ماموریت های جانبی اختیاری را نیز دارد.

 

Ancient Wars: Sparta

بازی جنگ های باستانی: اسپارتا ، Ancient Wars: Sparta یک بازی کامپیوتری استراتژیکی است که توسط استودیوی روسی World Forge توسعه یافته و توسط Playlogic International نیز منتشر شده است. بازی اسپارتا ۱ در دوره ۵۰۰-۴۵۰ سال قبل از میلاد مسیح اتفاق می‌افتد که نبردهای اسپارتی‌ها، ایرانی‌ها و مصری‌ها در آسیای صغیر، اروپا و شمال آفریقا را بازسازی می‌کند. کمپین تک نفره بازی دارای ۲۷ ماموریت است.

 

Civilization V

وقتی صحبت از اجرای بازی روی سیستم‌های قدیمی به میان می‌آیدف بازی تمدن ۵ معمولا یکی از اولین گزینه‌ها است. فقط اگر گرفتار این بازی شدید نباید ما را به خاطر دیر خوابیدن و این‌جور مسائل سرزنش کنید. این عنوان نیازی به توضیح ندارد، اما اگر نیاز به نیم نگاهی وجود دارد، بهتر است بدانید در این عنوان رهبری یکی از تمدن‌های بشری از دوران قبل تاریخ را به دست گرفته و با دیگر تمدن‌ها به رقابت می‌پردازید.

 

سونیک

سونیک یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین شخصیت های دنیای بازی است که توسط شرکت سگا متولد شد. بازی Sonic Robo Blast 2 یکی از بهترین نسخه های سوپر سونیک است که بسیاری از ما با آن خاطره داریم. در این بازی مانند تمامی نسخه های بازی های سونیک، سکه ها را جمع کرده و با از بین بردن دکتر ایکس حیوانات جنگل را نجات دهید.

 

سوپرماریو

غیر ممکن است از دنیای بازی های کامپیوتری اطلاعاتی داشته باشید و ماریو یا قارچ خور را نشناسید. ماریو بدون شک جزو ۱۰ شخصیت معروف دنیای دیجیتال است. در بازی سوپر ماریو شما باید از سد قارچ ها و پرندگان در حال حرکت فرار کنید و وارد قلعه شوید. سپس مسیر خود را به سمت اژدها پیدا کرده و با کشتن او، پرنسس را نجات دهید. در طول این مسیر با برداشتن سکه ها می توانید جان اضافه هم بگیرید. همچنین با خوردن قارچ های خندان می توانید رشد کنید. البته بازی سوپر ماریو وار دارای محیطی متفاوت تر از سایر نسخه های این بازی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =