عروسک بیبی شارک یا بچه کوسه – Baby Shark

آهنگ بیبی شارک - عروسک بچه کوسه

 

آهنگ بیبی شارک Baby Shark یا بچه کوسه یک آهنگ کودکانه درباره یک خانواده کوسه است. برخلاف باور بعضی از مردم که تصور می کنند بی بی شارک ساخته و پرداخته دنیای دیزنی نیست. در واقع بیبی شارک به هیچ شرکت یا سازمانی تعلق ندارد و چهره ای عمومی دارد. از این رو حق کپی رایت برای همه آزاد است. اهنگ بیبی شارک را خیلی ها لب زده اند و خیلی ها بازخوانی کرده اند. نسخه های مختلفی از اهنگ بی بی شارک وجود دارد. در ادامه می توانید موزیک ویدئو آهنگ اصلی بیبی شارک را ببینید تا متوجه شوید که چه چیزی باعث شهرت اهنگ بیبی شارک دو دو شده است؟

 

آهنگ بیبی شارک - عروسک بچه کوسه

در این مقاله درباره اصل و نسب آهنگ صحبت خواهیم کرد. سپس به سراغ محبوب ترین نسخه های آن رفته و همچنین نسخه اصلی آن را معرفی خواهیم کرد. درباره عروسک های بیبی شارک صحبت خواهیم کرد و در پایان هم موزیک ویدئو آهنگ بیبی شارک را خواهیم دید.

 

معروف ترین نسخه های آهنگ بیبی شارک کدام است؟

درباره این که ریشه آهنگ بیبی شارک چیست و از کجا می آید، اتفاق نظر وجود ندارد. برخی درباره یک افسانه قدیمی صحبت می کنند و بعضی آن را به اوایل قرن بیستم مربوط می دانند. برخی هم آن را الهام گرفته از یک فیلم می دانند. در هر حال، این آهنگ مربوط به خانواده یک بچه کوسه است که هر یک از اعضای خانواده اش با حرکات دست معرفی می شوند. شهرت آهنگ بیبی شارک بیشتر به دلیل حرکات دستی است که با آن اجرا می شود. این حرکات دست برای معرفی کوسه ها استفاده می شود.

نسخه های مختلفی برای آهنگ بیبی شارک منتشر شده است که عبارتند از:

 

 

۱- نسخه آلی موئل (Alemuel) نسخه آنلاین بچه کوسه است. این نسخه در سال ۲۰۰۷ توسط الکساندر مولر با عنوان کلینر های (Kleiner Hai) در یوتیوب منتشر شد. نسخه آلی موئل در یوتیوب بازدید فوق العاده بالایی داشت که در نتیجه  باعث رونق کار سازنده آن شد. این نسخه هنوز در آلمان محبوبیت بالایی دارد.

۲- نسخه دوم نسخه جانی آنلی (Johny Only) می باشد. جانی آنلی یک دیجی برای کودکان است. او حین یکی از اجراهایش، حرکات دست بیبی شارک را نیز انجام داد و با انتشار آن در یوتیوب در سال ۲۰۱۱ به محبوبیت بسیار بالایی دست یافت.

۳- نسخه پینک فونگ محبوب ترین و پرطرفدارترین نسخه اهنگ بیبی شارک به حساب می آید. از آنجایی که این نسخه مشهورترین ورژن اهنگ بیبی شارک است نسخه اصلی آن نیز به شمار می رود.

آهنگ بیبی شارک - عروسک بچه کوسه

 

 

آهنگ بیبی شارک نسخه پینک فونگ

پینک فونگ یک رسانه تصویری در کره جنوبی می باشد که برای آهنگ بچه کوسه یک نسخه کاملاً حرفه ای ساخت. خواننده متن آهنگ بچه کوسه یک کودک ده ساله کره ای – امریکایی بود. همچنین در ویدئو دو کودک نیز نقش آفرینی می کردند. نسخه پینک فونگ آهنگ بچه کوسه در تمام دنیا به شدت مورد توجه قرار گرفت. به طوری که پس از انتشار ویدئو در یوتیوب، بین نوامبر ۲۰۱۵ تا ژانویه ۲۰۱۹ ( یعنی در طول سه سال ) به حدود ۵ میلیارد بازدید رسید. این رقم باعث شد تا نسخه پینک فونگ آهنگ بچه کوسه در رتبه پنجم پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب قرار بگیرد.

پینک فونگ یک روباه بامزه است که در انیمیشن های خود ماجراجویی های جذابی دارد. پینک فونگ یک برند آموزشی در زیرمجموعه شرکت کره ای اسمارت استادی (SmartStudy) می باشد و درسئول قرار دارد. زمینه فعالیت پینک فونگ سرگرمی های آموزشی مخصوص بچه ها است. آهنگ های کودکانه بخش جدانشدنی کارهای این شرکت است.آهنگ های آموزشی مخصوص بچه های پیش دبستانی نیز در کانال یوتیوب شرکت به صورت مرتب آپلود می شود.  آهنگ معروف بچه کوسه از شرکت پینک فونگ تاکنون به یازده زبان گوناگون اجرا شده است و بیش از صد مرتبه نسبت به نسخه اولیه اش تغییر کرده است.

 

 

موزیک ویدئو آهنگ بیبی شارک دو دو

موزیک ویدئو ورژن کره ای اهنگ بچه کوسه baby shark را در زیر می توانید مشاهده کنید. لینک دانلود آن نیز در سایت نماشا قرار داده شده است.

 

 

آهنگ بیبی شارک - عروسک بچه کوسهآهنگ بیبی شارک - عروسک بچه کوسه

 

عروسک بیبی شارک پینک فونگ

حق امتیاز تصاویری که در ویدئو پینک فونگ از بچه کوسه و خانواده اش منتشر شد، متعلق به پینک فونگ می باشد. شرکت وئو وی (WowWee) براساس تصویری که پینک فونگ از بچه کوسه ارائه داده بود، عروسک پولیشی بیبی شارک را تولید کرد. این تولید به سفارش خود پینک فونگ انجام پذیرفت و وئو وی حق کپی رایت را رعایت کرده بود. عروسک های بیبی شارک بسیار نرم هستند و برای هر سه شخصیت کوسه ای که در ویدئو حضور دارند، تولید شده است. عروسک ها می توانند آهنگ بچه کوسه را کامل بخوانند. باتری آنها نیز قابل تعویض می باشد. معمولاً ارتفاع عروسک ها حدود ۳۰ سانتی متر بوده و وزن آنها حدود ۲۵۰ گرم می باشد.

 

%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان