ترانسفورمرز و اسباب بازی ربات های مبدل

عروسک و اسباب بازی ترانسفورمرز

 

تمام دنیا شخصیت های اسباب بازی ربات های مبدل ترانسفورمرز را براساس سری فیلم های تبدیل شوندگان به خوبی می شناسند. اما این فیلم ها خود برپایه داستان های کمیک ساخته شده اند. این کتاب ها در ابتدا صرفاً به صورت مصور در در ژاپن منتشر می شد. از این کمیک جذاب به جز فیلم سینمایی، کارتون و انیمیشن تبدیل شوندگان نیز پخش شده است که به شما پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون موفق به تماشای این انیمیشن نشده اید، حتماً کارتون تبدیل شوندگان را ببینید.در اینجا قصد داریم کلی مطلب باحال و جدید درباره ربات های مبدل و اکشن فیگورهای ترانسفورمرز برایتان بگوییم.

 

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

 

فیلم سینمایی ترانسفورمرز (ربات های مبدل)

فیلم سینمایی بامبلبی تبدیل شوندگان مجموعه فیلم های اکشن علمی تخیلی هالیوودی است که براساس کمیک های ژاپنی دهه ۱۹۸۰ ساخته شدند. تاکنون شش فیلم سینمایی در سال های ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۹ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ منتشر شده است. پنج نسخه اول توسط یک کارگردان به نام مایکل بِی کارگردانی شده است. نام پنج فیلم بامبلبی به ترتیب عبارتند از:

  • ترانسفورمرز – ۲۰۰۷
  • انتقام سقوط – ۲۰۰۹
  • تاریکی ماه – ۲۰۱۱
  • عصر انقراض –  ۲۰۱۴
  • آخرین شوالیه – ۲۰۱۷

* نسخه سال ۲۰۱۸ نیز یک اسپین آف بود. به طور کلی تمام این مجموعه سینمایی توانسته است ۴.۳ میلیارد دلار فروش داشته باشد.

فیلم سینمایی تبدیل شوندگان ۲۰۱۷ آخرین شوالیه با دوبله فارسی

 

 

فیلم سینمایی تبدیل شوندگان ۲۰۱۴ عصر انقراض با دوبله فارسی

 

 

 

 

اسباب بازی تبدیل شوندگان 

سازندگان اسباب بازی ربات های مبدل

شرکت تاکارا ژاپن

زمانی که تولید عروسک ها، اسباب بازی ها و اکشن فیگورهای ترانسفورمرز شروع شد، هنوز خبری از نسخه های سینمایی و تلویزیونی آنها نبود. در آن زمان تولید اسباب بازی ربات های مبدل فقط براساس شخصیت های کتاب کمیک تبدیل شوندگان بود. طرح اولیه اسباب بازی ترانسفورمرز این بود که با جابه جایی قطعات یک وسیله نقلیه، تبدیل به یک روبات انسان نما شود. همچنین روبات نیز بتواند دوباره به حالت قبل برگردد.

ترانسفورمرز یا تبدیل شوندگان خط تولید اسباب بازی های مکا (Mecha) است که توسط شرکت ژاپنی تاکارا تامی (Takara Tomy) و شرکت امریکایی هاسبرو (Hasbro) تولید می شود. نام ربات ها در ابتدا دیاکلون (Diaclone) بود. سپس این خط تولید را میکرومن نامیدند. تا این که در برندسازی تصمیم گرفته شد، نام آنها را ترانسفورمرز (Teransformers) یا تبدیل شوندگان بگذارند.

 

 

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

هاسبرو تولیدکننده خلاق ترانسفورمرز

خط تولید عروسک ها ابتدا توسط شرکت ژاپنی تاکارا راه اندازی شد. اما در سال ۱۹۸۴ شرکت امریکایی هاسبرو حق توزیع آنها در امریکای شمالی را از تاکارا خریداری کرد. زمانی که تبدیل شوندگان به خاک امریکا پا گذاشتند، کارکنان هاسبرو به این فکر افتادند تا آنها را به قهرمانان کمیک های مارول نزدیک کنند. بنابراین برای هر یک از عروسک های ترانسفورمرز شروع به شخصیت پردازی کردند. در نتیجه هر یک از آنها صاحب نام و ماجرایی مربوط به خود شد. هاسبرو با تولید ۲۸ طرح از اسباب بازی ربات های مبدل آغاز کرد. امروزه شرکت تاکارا صرفاً امتیاز تولید و توزیع ترانسفورمرز در ژاپن را دارند.

در ژاپن دشمنان تبدیل شوندگان، سایبرتون و دسترون نامگذاری شدند. قهرمانان تبدیل شوندگان و دشمنان آنها (evil deceptions) دو رکن اساسی خط تولید این محصول در هاسبرو به شمار می روند. با این حال خط تولید این محصول بسیار متنوع می باشد. تقاضای زیاد برای خرید اسباب بازی تبدیل شوندگان باعث شده است اکشن فیگور و اسباب بازی ترانسفورمرز و دشمنان آنها و همچنین لوازم جانبی آنها مانند لیوان، پوشاک و وسایل شخصی خط تولید این محصول را بسیار گسترده تر کرده است.

 

عکس عروسک و اسباب بازی ترانسفورمرزعکس اسباب بازی ربات های مبدل
عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

فروشگاه اسباب بازی پسرانه دالیدل

اگر شما هم به دنبال اسباب بازی های پسرانه باکیفیت و ارزان می گردید، بهترین جایی که می توانید سر بزنید فروشگاه اینترنتی دالیدل است. فروشگاه دالیدل ارائه دهنده انواع اسباب بازی های شخصیت کارتونی و سینمایی مانند بامبلبی و اپتیموس پرایم است. برای مشاهده کالاهای مربوط به تبدیل شوندگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا انواع اسباب بازی های تبدیل شوندگان ارزان و باکیفیت را مشاهده کنید.