اسباب بازی تبدیل شوندگان – ترانسفورمرز

عروسک و اسباب بازی ترانسفورمرز

 

تمام دنیا شخصیت های ترانسفورمرز را براساس سری فیلم های تبدیل شوندگان به خوبی می شناسند. اما این فیلم ها خود برپایه داستان های کمیک است که به صورت مصور در کتاب ها منتشر می شد. از این کمیک جذاب به جز فیلم سینمایی، کارتون و انیمیشن تبدیل شوندگان نیز تولید شده است که باعث محبوبیت آن بین پسر بچه ها و جوانان نیز شده است. در ادامه با دنیای اسباب بازی ها و اکشن فیگورهای ترانسفورمرز آشنا خواهید شد.

 

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

 

فیلم سینمایی ترانسفورمرز (ربات های مبدل)

فیلم سینمایی ترانسفورمرز مجموعه فیلم های اکشن علمی تخیلی هالیوودی است که براساس کمیک های ژاپنی دهه ۱۹۸۰ ساخته شدند. تاکنون شش فیلم سینمایی در سال های ۲۰۰۷ ، ۲۰۰۹ ، ۲۰۱۱ ، ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ منتشر شده است. پنج نسخه اول توسط مایکل بِی کارگردانی شده است. نام این پنج سری به ترتیب عبارتند از:

  • ترانسفورمرز (محصول سال ۲۰۰۷)
  • انتقام سقوط (محصول سال ۲۰۰۹)
  • تاریکی ماه (محصول سال ۲۰۱۱)
  • عصر انقراض (محصول سال ۲۰۱۴)
  • آخرین شوالیه (محصول سال ۲۰۱۷)

نسخه سال ۲۰۱۸ نیز یک اسپین آف بود. به طور کلی تمام این مجموعه سینمایی توانسته است ۴.۳ میلیارد دلار فروش داشته باشد.

 

عکس عروسک و اسباب بازی ترانسفورمرزعکس اسباب بازی ربات های مبدل
عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

 

اسباب بازی تبدیل شوندگان و اکشن فیگور ربات های مبدل

سازنده اصلی: شرکت تاکارا ژاپن

زمانی که تولید عروسک ها، اسباب بازی ها و اکشن فیگورهای ترانسفورمرز شروع شد، هنوز خبری از نسخه های سینمایی و تلویزیونی آنها نبود. در آن زمان تولید اسباب بازی ربات های مبدل فقط براساس شخصیت های کتاب کمیک تبدیل شوندگان بود. طرح اولیه اسباب بازی ترانسفورمرز این بود که با جابه جایی قطعات یک وسیله نقلیه، تبدیل به یک روبات انسان نما شود. همچنین روبات نیز بتواند دوباره به حالت قبل برگردد.

ترانسفورمرز یا تبدیل شوندگان خط تولید اسباب بازی های مکا (Mecha) است که توسط شرکت ژاپنی تاکارا تامی (Takara Tomy) و شرکت امریکایی هاسبرو (Hasbro) تولید می شود. نام ربات ها در ابتدا دیاکلون (Diaclone) بود. سپس این خط تولید را میکرومن نامیدند. تا این که در برندسازی تصمیم گرفته شد، نام آنها را ترانسفورمرز (Teransformers) یا تبدیل شوندگان بگذارند.

 

 

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

عکس اسباب بازی ربات های مبدل

 

هاسبرو تولیدکننده خلاق ترانسفورمرز

خط تولید عروسک ها ابتدا توسط شرکت ژاپنی تاکارا راه اندازی شد. اما در سال ۱۹۸۴ شرکت امریکایی هاسبرو حق توزیع آنها در امریکای شمالی را از تاکارا خریداری کرد. زمانی که تبدیل شوندگان به خاک امریکا پا گذاشتند، کارکنان هاسبرو به این فکر افتادند تا آنها را به قهرمانان کمیک های مارول نزدیک کنند. بنابراین برای هر یک از عروسک های ترانسفورمرز شروع به شخصیت پردازی کردند. در نتیجه هر یک از آنها صاحب نام و ماجرایی مربوط به خود شد. هاسبرو با تولید ۲۸ طرح از اسباب بازی ربات های مبدل آغاز کرد. امروزه شرکت تاکارا صرفاً امتیاز تولید و توزیع ترانسفورمرز در ژاپن را دارند.

در ژاپن دشمنان تبدیل شوندگان، سایبرتون و دسترون نامگذاری شدند. قهرمانان تبدیل شوندگان و دشمنان آنها (evil deceptions) دو رکن اساسی خط تولید این محصول در هاسبرو به شمار می روند. با این حال خط تولید این محصول بسیار متنوع می باشد. تقاضای زیاد برای خرید اسباب بازی تبدیل شوندگان باعث شده است اکشن فیگورها و اسباب بازی ترانسفورمرز و دشمنان آنها و همچنین لوازم جانبی آنها مانند لیوان، پوشاک و وسایل شخصی خط تولید این محصول را بسیار گسترده تر کرده است.

 

برای خرید محصولات ترانسوفرمرز روی عبارت “انواع اسباب بازی ربات های مبدل” ضربه بزنید.

برای مشاهده تمام محصولات وارد شوید: فروشگاه خرید اینترنتی اسباب بازی