انیمیشن خدایان جدید: تولد دوباره نژا

عکس انیمیشن تولد دوباره نژا

 

انیمیشن تولد دوباره نژا محصول سال ۲۰۲۱ میلادی و ساخت کشور چین است. نام کامل این انیمیشن “خدایان جدید: تولد دوباره نژا” است. کارگردان این اثر جی ژائو است و برای گروه سنی بالای ۱۳ سال مناسب می باشد. مدت زمان این فیلم انیمیشنی ۱۱۸ دقیقه است و در ژانر ماجراجویی تولید شده است.

انیمیشن خدایان جدید: تولد دوباره نژا داستان یک جوان موتور سوار است که لی سونشیانگ نام دارد. اکنون سه هزار سال از نبرد فراموش نشدنی نژا با خدایان گذشته است. اما دشمنان نژا به این دوران آمده اند تا به دنبال کینه های قدیمی قبیله اژدها را شعله ور کنند. لی سونشانگ به طور ناگهانی متوجه می شود که یک نژا است و قدرت های خارق العاده ای دارد. او قدرت های خود را نمایان می کند و به نبرد با دشمنان نژا می رود.

 

عکس انیمیشن خدایان جدید

 

انیمیشن چینی تولد دوباره نژا یک انیمیشن سه بعدی فانتزی است. داستان انیمیشن در شهری خیالی به نام دونگهای می گذرد. دونگهای از شهر شانگهای دهه ۱۹۲۰ میلادی الهام گرفته شده است. در واقع دونگهای ترکیبی از از شهرهای منهتن امریکا در دهه ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ و همچنین شهر شانگهای چین است. در این انیمیشن لی باید کینه سه هزار ساله با قبیله اژدها را برطرف کند. برخلاف تصور برخی این فیلم ارتباطی با نژا محصول سال ۲۰۱۹ ندارد. البته هر دو فیلم اقتباس ضعیفی از رمان مینگ دیناستی است. کار ساخت انیمیشن تولد دوباره نژا چهار سال زمان برده است و شرکت تولید کننده یعنی استودیو انیمیشن لایت چیسر، در سال ۲۰۱۹ با وایت اسنیک همکاری کرده است.

قرار بود این انیمیشن سه بعدی فانتزی در تابستان ۲۰۲۰ منتشر شود. در همان سال در جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن انسی شرکت کرد و در آگوست ۲۰۲۰ تریلر آن منتشر شد. در اکتبر ۲۰۲۰ نیز پوستر اصلی منتشر شد که در آن اعلام شده بود که در فوریه ۲۰۲۱ میلادی انیمیشن در Netflix پخش خواهد شد.

 

تماشای آنلاین انیمیشن خدایان جدید: تولد دوباره نژا