جزیره وحشتناک عروسک ها : ترسناک ترین جزیره دنیا

جزیره عروسک ها مکزیک

 

ترسناک ترین عروسک های دنیا در جزیره ی گریه در حال زندگی هستند. در جزیره ای که بی گمان ترسناک ترین جزیره دنیا به شمار می آید. جزیره عروسک ها در مکزیک گورستانی از عروسک های فراموش شده است که صاحبانشان آنها را دور انداخته اند. این جزیره عروسک لاشه صدها عروسک را در خود جای داده است که هنوز دفن نشده اند. به همین خاطر ارواح نا آرام صاحبان عروسک همچنان در جزیره سرگردان هستند.

 

جزیره ی گریه جزیره عروسک ها

 

جزیره وحشتناک عروسک ها

جزیره در شبکه بزرگی از آبراه ها در جنوب شهر مکزیکوسیتی قرار دارد. چون جزیره در مسیر آبراه بوده است، لاشه های عروسک را با خود به سمت جزیره برده است. فضای جزیره بسیار وحشتناک است که باعث جذب گردشگران بسیاری شده است.

در فضایی ترسناک و در میان درختان، عروسک های کثیف و خرابی وجود دارند که از شاخ و برگ درختان آویزان شده و مستقیماً به چشمان بازدیدکنندگان خیره شده اند. کافی است نسیمی در جزیره بوزد تا تکان شدید عروسک های آویزان، زانوهای گردشگران را از ترس به لرزه درآورد. بومیان منطقه می گویند حیواناتی که در جزیره هستند، در واقع انسان هایی اند که در کالبد حیوان گرفتار شده اند. از سویی دیگر ارواح عروسک های نفرین شده واقعی نیز در جزیره سرگردان می باشند.

 

راز جزیره گریه

 

 

راز جزیره عروسک های نفرین شده

بر طبق افسانه های محلی، سال ها قبل فردی به نام دن جولیان در جزیره به تنهایی زندگی می کرد. روزی جسد دختری را پیدا می کند و چند روز بعد نیز در همان نزدیکی عروسکی را می یابد. جولیان برای ادای احترام به دختر بچه عروسک را از درخت آویزان می کند. پس از این واقعه جولیان متوجه زمزمه ها و صداهای عجیب و غریب در تاریکی جزیره می شود. او برای آرامش روح دخترک مجبور می شود، عروسک های بیشتری را به درختان آویزان کند.

 

جزیره ترسناک عروسک ها

 

دن جولیان از دهه ۱۹۵۰ برای دور کردن ارواح شیطانی عروسک هایی که آبراهه با خود به جزیره می آورد را از درختان آویزان می کرد. در سال ۲۰۰۱ جسد جولیان دقیقاً در همان محلی پیدا شد که جسد دخترک پیدا شده بود. از آن زمان به بعد محلی های منطقه امکان رفت و آمد به جزیره را پیدا کردند. با کشف منظره های عجیب و غریب جزیره، گردشگران بسیار زیادی برای تماشای صحنه های ترسناک با قایق محلی ها به جزیره می روند.

 

جزیره عروسک های نفرین شده واقعی

 

طلسم خوش شانسی ژاپنی ها چیست؟ کلیک کنید ⇐ داروما