جشنواره عروسک های فشن لندن

جشنواره عروسک مد لندن LFDF

 

عروسک های مد به دلیل فانتزی بودن و لباس های پر زرق و برقی که دارند، تنوع بسیار بالایی در بین تولیدات جهانی در عروسک های فشن وجود دارد. بیشتر دنبال کنندگان عروسک های مد بزرگسالان و مجموعه دارها می باشند. فستیوال عروسک های فشن لندن با عنوان London Fasion Doll Festival که با نام اختصاری LFDF مورد اشاره قرار می گیرد، هر سال به مدت دو روز در ماه جون در لندن برگزار می شود.

 

جشنواره عروسک مد لندن LFDF

 

در این جشنواره عروسک های بسیار نادری که تنها تعداد محدودی از آنها در دنیا وجود دارد، در جشنواره حضور خواهند داشت. از این رو برای مجموعه داران بسیار جالب توجه خواهد بود. جالب است بدانید اعضای برگزارکننده این رویداد خود از مجموعه داران عروسک های فشن می باشند. آنها به دلیل علاقه زیادشان به این سبک عروسک ها به تیم برگزارکنندگان وارد شده اند.

 

جشنواره عروسک مد لندن LFDF

 

 

اطلاعات حضور در جشنواره عروسک های فشن لندن

طرفداران این سبک عروسک ها و مجموعه داران زیادی از سراسر دنیا برای شرکت در این رویداد عروسکی به لندن سفر می کنند. تقاضای زیاد برای شرکت در جشنواره باعث شده است تا بلیط های شرکت در جشنواره از چند ماه قبل در وبسایت برگزارکنندگان قابل رزرو باشد. طبیعی است که انتظار حضور معتبرترین شرکت های عروسک ساز صاحب سبک در صنعت عروسک های فشن نیز وجود داشته باشد.

 

جشنواره عروسک فشن لندن LFDF

 

این رویداد عروسکی از سال ۲۰۱۸ در نیمه سال میلادی در شهر لندن برگزار می شود. قیمت بلیط شرکت در این رویداد از ۷۵ تا ۲۱۰ پوند متغیر است. در سال ۲۰۲۰ این رویداد به مدت دو روز و در روزهای ششم و هفتم جون و در سالن المپیا هیلتون لندن برگزار خواهد شد. برای بازدید از وبسایت و ثبت نام در این رویداد عروسکی از این لینک استفاده کنید.

 

جشنواره عروسک فشن لندن LFDF