شرکت امریکایی جی ات پلی – Jay@Play

جی ات پلی

 

شرکت امریکایی جی ات پلی (Jay@Play) زیر مجموعه شرکت مادر جی فرانکو اند سانس (Jay Franco & Sons ) می باشد. بارزترین تولید شرکت که محبوبیت بسیار بالایی نیز به دست آورده است. عروسک های دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز می باشد. دلیل این نامگذاری این است که اجزای عروسک و لباس های او همگی در جعبه های کوچولو جداگانه قرار گرفته اند و خریدار باید آنها را سرهم کند. این عروسک ها در سال ۲۰۱۷ وارد بازار شدند و در رده بندی عروسک مد قرار می گیرند. عروسک های دخترهای جعبه ای امروزه به ۷۵ کشور دنیا صادر می شوند.

 

بهترین های شرکت جی ات پلی

 

عروسک دخترهای جعبه ای

عروسک های باکسی گرلز (Boxy Girls) یا دخترهای جعبه ای، فرهنگ مدرن خرید اینترنتی را رواج می دهند. این عروسک به کودک می فهماند یکی از نشانه های مدرنیزه و به روز بودن خرید اینترنتی است. در نتیجه از این طریق می توانند ایده مصرف گرایی را رواج دهند. اما چرا جی ات پلی از این ایده حمایت کرده است و سعی دارد تا به واسطه محبوبیت عروسک دخترهای جعبه ای این فرهنگ را رواج دهد؟

دلیل این که این شرکت از ایده “عروسک هایی که آنلاین خرید می کنند” حمایت می کند، این است که این شرکت، شریک تجاری خرده فروشی آنلاین والمارت در امریکا می باشد. بنابراین محبوبیت و افزایش فروش عروسک های باکسی گرلز در میزان فروش والمارت نیز تأثیرگذار است. جزئیات بیشتر این عروسک ها را در مقال عروسک جعبه ای دخترانه توضیح دادیم که بهتر است سری هم به آن بزنید.

 

دختران جعبه ای - باکسی گرلز - boxy girls

 

 

دیگر برندهای شرکت جی ات پلی

دیگر برندهای شرکت جی ات پلی عبارتند از: نینی های جعبه ای یا باکسی بی بیز (Boxy Babies)، منو آرزو کن یا ویش می (Wish Me)، فلیپه زو (FlipaZoo)، چادرهای چشمک زن یا توئینکل پلی تنتس (Twinkle Play Tents)، بازی انگلیسی ها یا پلی برایتس (PlayBrites) و کرکی های رنگین کمانی یا رین بو فلافیز (Rainbow Fluffies). برند باکسی بی بیز به سبک همان عروسک های باکسی گرلز ساخته شده اند، با این تفاوت که طرح عروسک ها به جای دختران کودک و نوجوان به طرح های نی نی کوچولو با ابعاد کوچکتر تبدیل شده است.

برند چادرهای چشمک زن یا توئینکل پلی تنتس، خانه های چادری یا خیمه هایی با طرح های بچه گانه برای بازی فیزیکی و گروهی می باشند. برند تجاری پلی برایتس  نیز در واقع اسباب بازی هایی اند که تمرکزشان بر نورپردازی می باشد. شکل اصلی آنها تخم مرغی شکل بوده و در حالت ایستاده نورپردازی می کنند.

 

flip a zoo فلیپ زو

 

برندهای عروسکی

سه برند دیگر این شرکت روی عروسک هایی با شخصیت حیوانات متمرکز است. هر یک از این سه برند در حوزه خاصی متمرکز بوده و دارای ایده پردازی خاص خود می باشند. یکی از آنها عروسک پولیشی با طرح حیوانات فانتزی می باشد. اگر عروسک را کمی چرخانده و قطعات آن را جابه جا کنید، تبدیل به یک توپ رنگین کمانی می شود.

عروسک های فلیپه زو عروسک های حیوانی از پستانداران می باشند. این عروسک ها جوری طراحی شده اند که انگار یک خزنده هستند. اما نکته جذاب این عروسک حیوانی کمی شبیه به برند قبلی است. لایه روی کمر عروسک بلند شد و روی سر عروسک می چرخد. در لایه زیرین همان عروسک با رنگ و شکل دیگری قرار دارد.

 

flip a zoo فلیپ زو

 

عروسک های برند تجاری ویش می نیز اسب و سگ هایی بسیار زیبا و دوست داشتنی اند. زمانی که دهان عروسک را می بوسید و یا لمس می کنید پاپیون یا شاخ روی سر عروسک روشن می شود و با فوت کردن روی آن نیز خاموش می شوند.

 

برای خرید اینترنتی عروسک وارد فروشگاه شوید »   فروشگاه عروسک و اسباب بازی  «