دخترهای جعبه ای – Boxy Girls

عروسک دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز

 

 

سازنده عروسک های دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز (boxy girls) شرکت امریکایی جی ات پلی (Jay@Play) می باشد. عروسک های دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز در می ۲۰۱۹ با شروع تبلیغات تلویزیونی در امریکا، توانست به سرعت از طریق والمارت فروش بالایی را رقم بزند. عروسک های مد بی شک پرطرفدارترین سبک عروسک سازی در امریکا و اروپا محسوب می شود. فانتزی بودن و جاذبه های طرح و رنگ عروسک ها واقعاً بی نظیر است. فرم صورت عروسک ها و رنگ خاص عروسک ها نیز بسیار فانتزی می باشد. تصور کنید از درون یک جعبه کوچولو یک کفش عروسکی خیلی کوچولوتر را بیرون آورید. واقعاً احساس شیرین و دلچسبی را به بچه ها القا می شود.

 

عروسک دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز

 

دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز چه کسانی اند؟

دخترهای جعبه ای عروسک هایی اند که لباس هایشان را از اینترنت سفارش می دهند. آنها سفارش خود را در جعبه تحویل می گیرند. به همین خاطر جعبه ها را دوست دارند. هنگام خرید پکیج عروسک باکسی گرلز، کنار آن چهار جعبه بسیار کوچولو نیز دیده می شود. درون این جعبه های کوچولو لوازم شخصی عروسک مانند گوشواره و کفش قرار دارد که عروسک آنها را از اینترنت سفارش داده است. دخترهای جعبه ای فقط خود می دانند که چه کفش یا گوشواره ای از اینترنت سفارش داده اند. بنابراین خریداران عروسک باکسی گرلز، هنگام خرید نمی دانند که چه اکسسوری هایی درون جعبه ها قرار دارد.

عروسک دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز

 

 

فلسفه و علت ساخت عروسک دخترهای جعبه ای

اولین هدف تولید عروسک مد با ایده خرید اینترنتی این است که فرهنگ مدرن خرید اینترنتی را بین نسل جوان رواج دهند. در واقع عروسک باکسی گرلز به کودک می فهماند یکی از نشانه های مدرنیزه و به روز بودن خرید اینترنتی است. در نتیجه ایده مصرف گرایی را القا خواهند کرد.

اما دلیل ظهور ایده “عروسک هایی که آنلاین خرید می کنند” در شرکت جی ات پلی چیست؟ دلیل کاملاً واضح است؛ در واقع عروسک باکسی گرلز نوعی تبلیغ خرید از فروشگاه اینترنتی والمارت می باشد. شرکت جی ات پلی شریک تجاری خرده فروشی آنلاین والمارت در امریکا می باشد. طبیعتاً تبلیغ غیرمستقیم برای والمارت و افزایش فروش والمارت منجر به افزایش درآمد جی ات پلی خواهد شد.

 

عروسک دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز

 

مشخصات عروسک های باکسی گرلز

این محصول بین ۱۵ تا ۳۰ دلار قیمت گذاری شده است. عروسک های باکسی گرلز در رده عروسک های مد قرار می گیرند. از این رو بچه های زیر شش سال نمی توانند از آن استفاده کنند. وزن عروسک ها نیز حدود ۳۰۰ گرم می باشد. ارتفاع عروسک های معمولی نیز ۲۵ سانتی متر است. در صورت تمایل می توانید برای اطلاعات بیشتر از اینجا به سایت رسمی باکسی گرلز سری بزنید.

 

عروسک دخترهای جعبه ای یا باکسی گرلز

 

%۲۵-
۶۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان
%۲۰-
۱۹۴,۰۰۰ تومان ۱۵۵,۰۰۰ تومان
%۲۰-
۲۱۹,۰۰۰ تومان ۱۷۵,۰۰۰ تومان
%۱۷-
تمام شد
۹۵,۰۰۰ تومان ۷۹,۰۰۰ تومان

شیرین ترین عروسک دنیا را بشناسید: کندی لاک