عروسک های دنیای ساختنی – Creatable World

عروسک دنیای ساختنی - کری ایتبل ورلد

 

عروسک های دنیای ساختنی (Creatable World) عروسک هایی اند که توسط شرکت متل خالق عروسک باربی به بازار عرضه شده است. در واقع تولید این عروسک ها توسط متل تلاشی است تا اجازه تصاحب بازار به عروسک های ال او ال سورپرایز داده نشود. این عروسک ها به گونه ای طراحی شده اند تا بچه ها بتوانند به سلیقه خود آنها را شخصی سازی کنند. در ادامه ویژگی های نسخه های اورجینال این محصول را برایتان خواهیم گفت تا کسی نتواند کالای تقلبی را جای کالای اورجینال به شما بفروشد.

 

عروسک دنیای ساختنی - کری ایتبل ورلد

 

عروسک ساختنی یا بوم نقاشی

این محصول جدیدترین طراحی متل می باشد و در سال ۲۰۱۹ روانه بازار شده است. بچه ها می توانند لباس های آنها را تعویض کرده و لباس مورد علاقه خود را به تن عروسک کنند.

طبق توضیح شرکت متل در تبلیغات خود، بچه ها صاحب یک بوم نقاشی می شوند. این بچه ها هستند که مطابق علاقه خودشان تصمیم می گیرند که عروسک موی بلند داشته باشد و یا کوتاه، دامن بپوشد یا شلوار، کت به تن کند و یا تی شرت. بچه ها به راحتی می توانند هر یک از این موارد را جایگزین دیگری کنند. از این رو در بسته بندی عروسک دنیای ساختنی، تمام لوازم جانبی وجود دارد و اکسسوری متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است.

 

عروسک دنیای ساختنی - کریتبل ورلد

 

 

وجه تمایز عروسک دنیای ساختنی

در مدلی مانند مدل دیلاکس (Deluxe) عروسک با لباس هایی معمولی مانند شلوارک درون بسته قرار دارد. در کنار عروسک، شش دست لباس، سه جفت کفش، دو اکسسوری و یک کلاه گیس با موی بلند نیز وجود دارد. اگر اهل حساب و کتاب باشید، خواهید دید که با این تعداد لباسی که در بسته وجود دارد، می توان بیش از ۱۰۰ نوع ترکیب مختلف تن عروسک کرد. بنابراین بچه ها به دلخواه خود هر وقت که بخواهند می توانند لباس عروسک را عوض کنند. عروسک می تواند برای مهمانی لباس جداگانه ای بپوشد و برای رفتن به خرید همراه مادرش، لباس مخصوص خرید خود را بپوشد.

 

عروسک دنیای ساختنی - creatable world

 

مشخصات فیزیکی عروسک ساختنی

ارتفاع عروسک حدود ۳۰ سانتی متر می باشد. عروسک دنیای ساختنی در رده عروسک مد قرار می گیرد و برای بچه های زیر شش سال مناسب نمی باشد. همان گونه که در بالا توضیح داده شد، لباس ها همگی قابل تعویض می باشند. عروسک از ناحیه گردن، مچ، زانو، کتف، آرنج و باسن متحرک است. امتیاز مشتریان آمازون به این محصول در اولین سال تولید، عدد ۴.۷ از پنج بوده است.

 

عروسک دنیای ساختنی - کریتبل ورلد