عروسک دکتر مک استافینز – Doc McStuffins

عکس عروسک و کارتون دکتر مک استافینز

 

اگر دختر شما دوست دارد دکتر بشود یا می خواهد یک دوست دکتر داشته باشد، خانوم دکتر مک استافینز (Doc Mcstuffins) می تواند بهترین دوست او باشد. عروسک دکتر مکی براساس کارتون دکتر مکی یا همان انیمیشن یا کارتون دکتر مک استفینز توسط شرکت پرافتخار دیزنی ساخته شده است. در حال حاضر عروسک های دکتر مکی تبدیل به یکی از موفق ترین عروسک ها با مقیاس جهانی شده است.

 

عروسک و کارتون دکتر مک استافینزعروسک و کارتون دکتر مک استافینز

 

کارتون دکتر مک استافینز

کارتون دکتر مکی یا همان کارتون دکتر مک استافینز در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت امریکایی-ایرلندی براون بگ فیلمز (Brown Bag Films) تولید شد. این کارتون در کانال دیزنی و همچنین دیزنی جونیور پخش می شد. کارتون دکتر مکی با دوبله فارسی باعث شده است بین کودکان ایرانی محبوبیت خوبی بدست آورد.

در این کارتون دختری امریکایی و سیاهپوست به نام دکتر مکی حضور دارد که دوست دارد مانند مادر خود پزشک شود. به همین دلیل عروسک ها را با کمک دوستان خود در بیمارستان اسباب بازی ها تعمیر می کند. او سعی دارد تا با این روش رؤیای خود را تمرین کند. این سریال تلویزیونی در پنج فصل و تا سال ۲۰۱۸ تولید شد. با پایان انیمیشن دکتر مکی، باید شاهد این باشیم که به تدریج عروسک های دکتر مکی فروش کمرنگ تری پیدا کنند و در نهایت به فراموشی سپرده شوند. در زیر می توانید اولین قسمت این کارتون را تماشا کنید.

 

 

در صورتی که ویدئو را نمی توانید ببینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.

 

مشخصات عروسک دکتر مکی

عروسک دکتر مکی به همراه کارتون آن در فروشگاه دیزنی قابل خریداری می باشد. قیمت عروسک دکتر مک استافینز از ۱۳ دلار شروع می شود. البته هرچه تعداد اکسسوری های عروسک بیشتر باشد این قیمت بالاتر می رود و ممکن است حتی به ۹۵ دلار نیز برسد. ارتفاع عروسک بیش از ۲۰ سانتی متر بوده و حتی تا ۳۵ سانتی متر نیز می رسد. وزن آن معمولاً حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرم می باشد. گروه سنی مناسب برای استفاده از این عروسک بالای سه سال تعیین شده است.

عروسک و کارتون دکتر مک استافینزعروسک و کارتون دکتر مک استافینز

 

%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان