بازی رد دد ۲

بازی ردد 2

بازی رد دد ۲ را می توان از جنبه های مختلفی بررسی کرد. گیم‌پلی بازی چیزی نیست که بتوان آن را در یک متن کوتاه خلاصه کرد. تنوع بسیار زیاد و سرسام آور در بخش گیم‌پلی بازی Read Dead Redemption 2 را به یکی از جذاب‌ترین بازی‌های جهان آزاد تبدیل کرده است. سیستم Honor بازی با توجه به رفتار و کارهای شما در بازی، تأثیر زیادی بر روی دنیای بازی می‌گذارد. اگر به کشتن مردم بپردازید و دزدی کنید، به عنوان یک خلافکار شهرت پیدا خواهید کرد و در نتیجه رفتار NPC ها با شما تغییر خواهد کرد. اگر هم به مردم کمک کنید تصور آن‌ها نسبت به شما مثبت می شود. این رفتارها یکسان نخواهد بود و در روستاهای مختلف، رفتارهای مختلفی هم خواهید دید. ترسیدن یا تلاش برای کشتن شما، بخشی از کارهایی است که NPC ها در واکنش با سیستم هانر انجام خواهند داد.

آب و هوا نیز در بازی تأثیر زیادی بر روی اسلحه و میزان سلامتی شما می‌گذارد و اگر لباس گرم نپوشید، قدرت عملکرد شما در طول زمان کاهش پیدا می کند. اگر اسلحه خود را در غلاف نگه ندارید هم اسلحه‌ شما زودتر زنگ می‌زند. میزان سلامتی شخصیت اصلی بسیار مهم است و کارهایی مانند غذا خوردن تأثیر مستقیمی بر روی عملکرد کاراکتر خواهد داشت. برای مثال اگر به اندازه کافی غذا نخورید، لاغر می‌شوید و قدرت نشانه‌‌گیری شما تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. بازی دارای یک بخش آنلاین گسترده مانند GTA V است. از طریق آن می‌توانید وارد یک سرور شده و با دیگر بازیکنان در دنیای بازی فعالیت کنید.

توجه به جزییات در بازی رد دد ریدمپشن ۲ تنها به گیم پلی و عناصر آن خلاصه نمی‌شود و استودیو راکستار در بخش گرافیک هم فوق العاده عمل کرده است. گرافیک بازی حتی پس از گذشت چندسال از انتشار بازی همچنان زیبا و خیره‌کننده است. جزئیات بازی رد دد ۲ گیمر را مدهوش خواهد کرد. انیمیشن و حالت‌های مختلف صورت کاراکترها، مناظر طبیعی، ویژگی‌های آب و هوا و تاثیر آن بر اجزای محیط، سایه‌ها و حیات وحش و… همگی تجربه‌ای شیرین و جذاب از دنیای غرب وحشی برایتان رقم خواهد زد. بازی رد دد ۲ بهترین شبیه‌سازی غرب وحشی را در سبک جهان‌باز برای تجربه در اختیار شما قرار می دهد.

رازهای پنهان در بازی رد دد ۲ را در ویدئوی زیر می توانید ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 6 =