شرکت آلمانی زاف کریشن – Zapf Creation AG

شرکت اسباب بازی و عروسک سازی زاپف کریشن آلمان

 

شرکت آلمانی زاف کریشن ای جی یک شرکت اسباب بازی سازی در کوبورگ آلمان است که تخصص خاصی در ساخت عروسک های چند منظوره مکانیکی دارد. شرکت زاف کریشن در سال ۱۹۳۴ با هدف تولید محصولات سرگرمی برای دختران دو تا هشت سال شروع به کار نمود. در حال حاضر این شرکت در بازارهای اروپا، آسیا، امریکای شمالی و نیوزلند نقش فعالی دارد.

 

ایمنی بالای اسباب بازی های زاف کریشن

تولیدات این شرکت در آزمایشگاه های شرکت براساس ویژگی های فیزیکی و تکنیکی مورد آزمایش قرار می گیرند. اسباب بازی ها از لحاظ امنیت الکتریکی، الکترومغناطیسی و استانداردهای بهداشتی (شیمیایی و میکروبیولوژیکی) سنجیده می شوند. در اکتبر ۲۰۰۲ شورای بین المللی صنایع اسباب بازی (ICTI) کد طرح تجاری (COBP) را مطرح کرد. این طرح، استانداردهای اجتماعی پایدار در سیستم بازرسی مستقل در کارخانه های اسباب بازی سازی در سراسر جهان را شرح می دهد. ICTI در ۱۹۷۴ پایه گذاری شد و یک انجمن بازرگانی غیرانتفاعی می باشد. شرکت Zapf Creation AG یکی از نخستین شرکت های آلمانی بود که این خط مشی را پذیرفت و مطابق ملاحظات آن تولید می کند.

 

محبوب ترین محصولات شرکت

عروسک بیبی انابل یا آنابل کوچولو

این شرکت از میان تولیدات خود سه نام تجاری بسیار مشهور در سطح دنیا دارد که عبارتند از بیبی انابل یا آنابل کوچولو Baby Annabell ، بیبی بورن Baby born و چوچو Chou Chou. عروسک های تولیدی این شرکت معمولاً چند منظوره اند که بعضی رفتارهای انسانی را شیبه سازی می کنند. خیلی ها به این عروسک ها، عروسک جیشی می گویند. زیرا می توانند غذا بخورند و آن را دفع کنند. از این رو باعث می شود تا پدر و مادرهای آینده مهارت های زندگی را بیاموزند.

 

عروسک بیبی انابل یا آنابل کوچولو نوپا در سال ۱۹۹۸ معرفی شد و شاید بتوان گفت با بیش از ۲۰ سال سابقه حضور در بازار یکی از معروفترین برندهای زاف کریشن می باشد. عروسک بیبی انابل با تمام وسایل جانبی لازم تولید می شود. آنابل کوچولو از نسخه ۳ به بعد، یعنی تولیدات پس از سال ۲۰۰۵ ، می توانست بنوشد و اشک بریزد. آنابل کوچولو گاهی پوشکش را کثیف می کند و نیاز به استفاده از توالت پیدا می کند. برای مشاهده اطلاعات کامل تر درباره این محصول روی عروسک بیبی انابل کلیک کنید

 

عروسک بی بی انابلعروسک بیبی انابل نوپا

 

عروسک بیبی بورن

برند بیبی بورن (Baby born ) بی شک موفق ترین نام تجاری شرکت آلمانی زاف کریشن است. عروسک بی بی بورن بیش از ۲۵ سال است که تولید می شود. از دلایل موفقیت عروسک بی بی بون این است که به طور مرتب در حال به روز شدن می باشد و در هر نسخه از آن قابلیت های جدیدی به آن اضافه می شود. شرکت زاپف  کریشن در کنار ساخت عروسک به اکسسوری ها و لوازم جانبی آن نیز توجه کرده است. از این رو وسایلی از قبیل لباس، کفش، زیورآلات، اسب تک شاخ، گهواره و دوچرخه نیز برای آن تولید نموده است. برای مشاهده اطلاعات کامل تر درباره عروسک بیبی بورن روی عنوان همین بخش کلیک کنید.

 

عروسک بی بی بون جدید

 

عروسک چوچو

شرکت آلمانی زاف کریشن خالق عروسک های معروف چوچو می باشد. در ساخت این عروسک واقعی سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و سعی شده است تا به جزئیات بدن انسان با ظرافت خاصی پرداخته شود. در کنار عروسک اکسسوری ها و لوازم جانبی فراوانی نیز ساخته شده است. چوچو گاهی برای آموزش به مادران جوان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به ویژه در مورد یادگیری مراحل مختلف زندگی کودک از قبیل دندان های شیری و بیماری های جزئی. وزن عروسک ها ۱.۷ کیلوگرم بوده و برای کودکان ۳ تا ۸ سال مناسب اند. برای مشاهده اطلاعات کامل تر درباره عروسک چوچو روی عنوان همین بخش کلیک کنید

 

عروسک جیشی چوچو - شرکت زاپف کریشن