اسباب بازی و کارتون سگ های نگهبان

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

 

این کارتون برای اولین بار در کانادا پخش شد، چون یک کارتون کانادایی هست. ولی آیا می دانید کارتون سگ های نگهبان چگونه و چرا تولید و پخش شد! شرکت اسباب بازی سازی اسپین مستر کسی است که اسباب بازی سگ های نگهبان عروسکی را تولید می کند. وقتی که برنامه تلویزیونی برای اولین در کانادا و آمریکا پخش شد، به شدت ترکوند و محبوب شد. قصد داریم کارتون و اسباب بازی ها و همچنین اسم سگهای نگهبان را اینجا معرفی کنیم و کلی چیزهای دیگری را هم بگوییم که قطعاً نمی دانستید!

 

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگهای نگهبان کارتونی

 

 

عروسک و اسباب بازی سگ های نگهبان

خرید اینترنتی اسباب بازی سگ های نگهبان کار سختی نیست اما فروشگاه دالیدل تنوع زیادی را در اختیار شما گذاشته است. در فروشگاه اینترنتی دالیدل تمام اسباب بازی شخصیت های کارتون پاپاترول وجود دارد. میزان فروش اسباب بازی سگهای نگهبان کارتون پاوپاترول در جهان، نشاندهنده محبوبیت این سگ های دوست داشتنی است که توسط شرکت اسپین مستر خلق شده اند.

شرکت اسپین مستر فعالیت بر روی سگ های نگهبان را با برنامهٔ تلویزیونی آغاز نمود. با محبوب شدن شخصیت های انیمیشن سگهای نگهبان، شروع به تولید اسباب بازی و عروسک پولیشی سگ های نگهبان کرد. درآمد سالانه حاصل از فروش این محصولات چندین میلیون دلار در سال می باشد که نشان می دهد، تمام بچه ها از سراسر جهان آنها را خیلی دوست دارند. نکته جالب تر این است که اسپین مستر به خاطر تولید انیمیشن و عروسک سگهای نگهبان توانسته است جوایز گوناگونی را به دست آورد. از جمله این جوایز می توان به جایزه آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و آکادمی علم و هنر تلویزیون اشاره کرد. در فروشگاه دالیدل می توانید انواع عروسک و اسباب بازی پولیشی و پلاستیکی سگ های قهرمان چیس سگ پلیس، مارشال، راکی، زوما، راکی، اسکای و رایدر را مشاهده کنید.

 

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگهای نگهبان کارتونی

 

 

 

کارتون و انیمیشن سگ های نگهبان

اسپین مستر برای افزایش رونق در فروش عروسک ها پذیرفت تا با تولید انیمیشن سگ های نگهبان بر روی عروسک هایش شخصیت پردازی کند. بنابراین کارتون سگهای نگهبان به منظور بهبود فروش عروسک های سگ های نگهبان تولید شده و از تلویزیون های کانادا و امریکا پخش شد. این عروسک های حیوانی، سگ هایی بودند که نقش یک قهرمان را در دنیای انسان ها بازی می کردند.

پاپاترول (paw patrol) یا سگ های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی و انیمیشنی است که در کانادا برای اولین بار شروع به پخش شد. کارتون سگ های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی توسط اسپین مستر و با همکاری گورو استودیو (Guru Studio) تولید شده است. محبوبیت این انیمیشن در کانادا و امریکا و حتی ایران نیز در اوج خود قرار دارد. کارتون سگ‌های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی خود را از شبکه تلویزیونی نیکلودئون امریکا آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت جهانی دست یابد. کارتون پاپاترول از سال ۲۰۱۳ در حال پخش می باشد و همچنان طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

 

 

اسم تمام شخصیت های کارتون سگهای نگهبان

اسم شخصیت های حیوانی

  1. چیکالتا (Chickaletta) : مرغ

  2. والی (Wally) : فوک

اسم شخصیت های انسانی

  1. رایدر : رئیس بخش پاپاترول

  2. جیک

  3. یامی کشاورز

  4. هامدینگر : شهردار

  5. تاربوت : پسر ماهی گیر و زیست شناس

  6. مایر گودوی

 

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگ های نگهبان عروسکی

 

اسم سگهای نگهبان

مارشال

سگ آتشنشان مارشال سگ آتشنشان گروه امداد و نجات سگهای نگهبان است. مارشال خیلی شجاع و پر شر و شور است اما گاهی کمی دست و پا چلفتی و البته بامزه می شود. مارشال فقط پنج سال سن دارد اما برای مأموریت های بزرگ همیشه آماده است.

چیس

سگ پلیسچیس نقش سگ پلیس را به عهده دارد. چیس یک سگ زرنگ و باهوش و از نژاد شفرد آلمانی است. او حس بویایی خیلی قوی دارد اما به بوی گربه ها حساسیت دارد. سگ نگهبان چیس فقط هفت سال سن دارد.

راکی

سگ باهوش راکی شش سال دارد و پر از ایده های خلاقانه است. او از حمام کردن خوشش نمی آید و به هیچ وجه دوست ندارد خیس شود. هر جا و در هر مأموریتی سگهای نگهبان با مشکل مواجه شوند، راکی راه حل را با هوش بالای خود پیدا می کند.

زوما

سگ نجات آبی زوما یک توله سگ پنج ساله بسیار شاد و سرحال است که برعکس راکی عاشق آب است. از این رو سگ امداد ساحلی است و در تیم پاپاترول مسئول نجات آبی است. یکی از سرگرمی های او این است که با سگ های خیلی جدی تر شوخی می کند.

اسکای

سگ شجاع سگ نگهبان اسکای یک توله سگ باهوش و جذاب است که سگ های بزرگتر از خود را خیلی اذیت می کند و سربه سر آنها می گذارد. اما سگی جسور، بی باک، چابک و سریع است. اسکای عاشق اسنوبورد است و وقتی که مأموریتی در کار نباشد اوقات فراعت خود را به این ورزش و بازی های ویدئویی می پردازد.

اورست

سگ کوهستان و عاشق کوهنوردی است چون می تواند از دیوار راست بالا برود!

رابل

سگ بامزه و توپول گروه پاپاترول است.

 

در ویدئو زیر می توانید عکس و اسامی سگهای نگهبان را به صورت همزمان ببینید و همچنین آهنگ سگ های قهرمان را هم می توانید گوش کنید و کیف کنید.

 

 

 

داستان کارتون پاپاترول

سریال انیمیشنی پاپاترول داستان یک پسر جوان به نام رایدر است که رئیس بخش سگ های امداد و نجات می باشد. این بخش پا پاترول نام دارد. در هر قسمت، سگ های قهرمان به مأموریت های مختلف می روند و با قدرت خود جان کسی را نجات می دهند. هر یک از سگ ها توانایی و مهارت خاص خود را دارند، یکی آتشنشان، دیگری افسر پلیس و یکی دیگر خلبان است. همه سگ ها دارای یک کوله پشتی هستند که به آنها پاپ پکس (pup packs) می گویند. درون کوله ها هم ابزارهای مورد نیاز هر یک از سگ ها قرار دارد. کارتون سگ های نگهبان دارای دوبله فارسی نیز می باشد.

عکس کارتون سگهای نگهبان

عکس سگ های قهرمان پاپاترول

 

مطالب خواندنی: داستان واقعی عروسک شیطانی »   آنابل