×

ارسال رایگان

فروشگاه

برای تمام محصولات به تمام نقاط کشور

عروسک سگهای نگهبان – Paw Patrol

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

 

شرکت اسباب بازی سازی اسپین مستر تصمیم به تولید عروسک های حیوانی گرفته بود. اسپین مستر برای افزایش رونق در فروش عروسک ها پذیرفت تا با تولید انیمیشن سگهای نگهبان بر روی عروسک هایش شخصیت پردازی کند. بنابراین کارتون سگهای نگهبان به منظور بهبود فروش عروسک های سگ های نگهبان تولید شده و از تلویزیون های کانادا و امریکا پخش شد. این عروسک های حیوانی، سگ هایی بودند که نقش یک قهرمان را در دنیای انسان ها بازی می کردند.

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

کارتون و انیمیشن سگهای نگهبان

سگهای نگهبان یا پا پاترول (paw patrol) نام یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی کانادایی است. کارتون سگهای نگهبان توسط اسپین مستر و با همکاری گورو استودیو (Guru Studio) تولید شده است. محبوبیت این انیمیشن در کانادا و امریکا و حتی ایران نیز در اوج خود قرار دارد. کارتون سگ‌های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی خود را از شبکه تلویزیونی نیکلودئون امریکا آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت جهانی دست یابد. کارتون پاپاترول از سال ۲۰۱۳ در حال پخش می باشد و همچنان طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

 

 

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

سریال انیمیشنی پاپاترول داستان یک پسر جوان به نام رایدر است که رئیس بخش سگ های امداد و نجات می باشد. این بخش پا پاترول نام دارد. در هر قسمت، سگ های قهرمان به مأموریت های مختلف می روند و با قدرت خود جان کسی را نجات می دهند. هر یک از سگ ها توانایی و مهارت خاص خود را دارند، یکی آتشنشان، دیگری افسر پلیس و یکی دیگر خلبان است. همه سگ ها دارای یک کوله پشتی هستند که به آنها پاپ پکس (pup packs) می گویند. درون کوله ها هم ابزارهای مورد نیاز هر یک از سگ ها قرار دارد. کارتون سگ های نگهبان دارای دوبله فارسی نیز می باشد.

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

 

 

عروسک سگ های نگهبان

اسپین مستر فعالیت بر روی سگ‌های نگهبان را با برنامهٔ تلویزیونی آغاز نمود. با محبوب شدن شخصیت های انیمیشن سگهای نگهبان قدم در تولید اسباب بازی ها و عروسک های پولیشی سگ های نگهبان گذاشت. درآمد سالانه حاصل از فروش این محصولات چندین میلیون دلار در سال می باشد. نکته جالب تر این است که اسپین مستر به لطف تولید انیمیشن و عروسک سگهای نگهبان توانسته است جوایز گوناگونی را به دست آورد. از جمله این جوایز می توان به جایزه آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و آکادمی علم و هنر تلویزیون اشاره کرد.

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

اسم سگهای نگهبان

اسم شخصیت های حیوانی
 1. چیکالتا (Chickaletta) : مرغ
 2. والی (Wally) : فوک
اسم شخصیت های انسانی
 1. رایدر : رئیس بخش سگ های نگهبان
 2. جیک
 3. یامی کشاورز
 4. هامدینگر : شهردار
 5. تاربوت : پسر ماهی گیر و زیست شناس
 6. مایر گودوی

اسم سگ های نگهبان

 1. مارشال : سگ آتشنشان

  مارشال سگ آتشنشان گروه امداد و نجات سگهای نگهبان است. مارشال خیلی شجاع و پر شر و شور است اما گاهی کمی دست و پا چلفتی و البته بامزه می شود. مارشال فقط پنج سال سن دارد اما برای مأموریت های بزرگ همیشه آماده است.

 2. چیس : سگ پلیس

  چیس نقش سگ پلیس را به عهده دارد. چیس یک سگ زرنگ و باهوش و از نژاد شفرد آلمانی است. او حس بویایی خیلی قوی دارد اما به بوی گربه ها حساسیت دارد. سگ نگهبان چیس فقط هفت سال سن دارد.

 3. راکی : سگ باهوش

  راکی شش سال دارد و پر از ایده های خلاقانه است. او از حمام کردن خوشش نمی آید و به هیچ وجه دوست ندارد خیس شود. هر جا و در هر مأموریتی سگهای نگهبان با مشکل مواجه شوند، راکی راه حل را با هوش بالای خود پیدا می کند.

 4. زوما : سگ نجات آبی

  زوما یک توله سگ پنج ساله بسیار شاد و سرحال است که برعکس راکی عاشق آب است. از این رو سگ امداد ساحلی است و در تیم سگهای نگهبان مسئول نجات آبی است. یکی از سرگرمی های او این است که با سگ های خیلی جدی تر شوخی می کند.

 5. اسکای : سگ شجاع

  سگ نگهبان اسکای یک توله سگ باهوش و جذاب است که سگ های بزرگتر از خود را خیلی اذیت می کند و سربه سر آنها می گذارد. اما سگی جسور، بی باک، چابک و سریع است. اسکای عاشق اسنوبورد است و وقتی که مأموریتی در کار نباشد اوقات فراعت خود را به این ورزش و بازی های ویدئویی می پردازد.

 6. اورست : سگ کوهستان
 7. رابل : سگ بامزه

در ویدئو زیر می توانید اسامی سگ های نگهبان را به همراه تصویر آنها ببینید:

 

+
در انبار موجود نمی باشد

شخصیت کارتونی

فیگور تن تن

۲۷۵,۰۰۰ تومان
۹۴,۰۰۰ تومان
%۱۰-
۱۵۵,۰۰۰ تومان ۱۳۹,۰۰۰ تومان