عروسک سگهای نگهبان – Paw Patrol

عروسک و کارتون عروسک سگ های نگهبان

 

شرکت اسباب بازی سازی اسپین مستر تصمیم به تولید عروسک های حیوانی گرفته بود. اسپین مستر برای افزایش رونق در فروش عروسک ها پذیرفت تا با تولید انیمیشن سگهای نگهبان بر روی عروسک هایش شخصیت پردازی کند. بنابراین کارتون سگهای نگهبان به منظور بهبود فروش عروسک های سگ های نگهبان تولید شده و از تلویزیون های کانادا و امریکا پخش شد. این عروسک های حیوانی، سگ هایی بودند که نقش یک قهرمان را در دنیای انسان ها بازی می کردند.

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگهای نگهبان کارتونی

 

کارتون و انیمیشن سگهای نگهبان

پاپاترول (paw patrol) یا سگ‌های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی و انیمیشنی است که در کانادا برای اولین بار شروع به پخش شد. کارتون سگ‌های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی توسط اسپین مستر و با همکاری گورو استودیو (Guru Studio) تولید شده است. محبوبیت این انیمیشن در کانادا و امریکا و حتی ایران نیز در اوج خود قرار دارد. کارتون سگ‌های نگهبان برنامهٔ تلویزیونی خود را از شبکه تلویزیونی نیکلودئون امریکا آغاز نمود و توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت جهانی دست یابد. کارتون پاپاترول از سال ۲۰۱۳ در حال پخش می باشد و همچنان طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

 

برای مشاهده مشخصات و قیمت عروسک ها روی عبارت “ خرید عروسک پولیشیکلیک کنید

 

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگ های نگهبان عروسکی

 

موضوع داستان کارتون پاپاترول

سریال انیمیشنی پاپاترول داستان یک پسر جوان به نام رایدر است که رئیس بخش سگ های امداد و نجات می باشد. این بخش پا پاترول نام دارد. در هر قسمت، سگ های قهرمان به مأموریت های مختلف می روند و با قدرت خود جان کسی را نجات می دهند. هر یک از سگ ها توانایی و مهارت خاص خود را دارند، یکی آتشنشان، دیگری افسر پلیس و یکی دیگر خلبان است. همه سگ ها دارای یک کوله پشتی هستند که به آنها پاپ پکس (pup packs) می گویند. درون کوله ها هم ابزارهای مورد نیاز هر یک از سگ ها قرار دارد. کارتون سگ های نگهبان دارای دوبله فارسی نیز می باشد.

عکس کارتون سگهای نگهبان

عکس سگ های نگهبان

 

برای مشاهده انواع عروسک پاپاترول روی عبارت  سگهای نگهبان عروسکیکلیک کنید

 

عروسک و اسباب بازی سگ های نگهبان

اسپین مستر فعالیت بر روی سگ‌های نگهبان را با برنامهٔ تلویزیونی آغاز نمود. با محبوب شدن شخصیت های انیمیشن سگهای نگهبان قدم در تولید اسباب بازی ها و عروسک های پولیشی سگ های نگهبان گذاشت. درآمد سالانه حاصل از فروش این محصولات چندین میلیون دلار در سال می باشد. نکته جالب تر این است که اسپین مستر به لطف تولید انیمیشن و عروسک سگهای نگهبان توانسته است جوایز گوناگونی را به دست آورد. از جمله این جوایز می توان به جایزه آکادمی سینما و تلویزیون کانادا و آکادمی علم و هنر تلویزیون اشاره کرد. در فروشگاه دالیدل می توانید انواع عروسک و اسباب بازی پولیشی و پلاستیکی سگ های نگهبان چیس سگ پلیس، مارشال، راکی، زوما، راکی، اسکای و رایدر را مشاهده کنید. کافی است روی عنوان بالا کلیک کنید.

عکس سگهای نگهبان کارتونی

عکس سگهای نگهبان کارتونی

 

اسم سگهای نگهبان

اسم شخصیت های حیوانی

  1. چیکالتا (Chickaletta) : مرغ

  2. والی (Wally) : فوک

اسم شخصیت های انسانی

  1. رایدر : رئیس بخش سگ های نگهبان

  2. جیک

  3. یامی کشاورز

  4. هامدینگر : شهردار

  5. تاربوت : پسر ماهی گیر و زیست شناس

  6. مایر گودوی

اسم سگ های نگهبان

مارشال

سگ آتشنشانمارشال سگ آتشنشان گروه امداد و نجات سگهای نگهبان است. مارشال خیلی شجاع و پر شر و شور است اما گاهی کمی دست و پا چلفتی و البته بامزه می شود. مارشال فقط پنج سال سن دارد اما برای مأموریت های بزرگ همیشه آماده است.

چیس

سگ پلیسچیس نقش سگ پلیس را به عهده دارد. چیس یک سگ زرنگ و باهوش و از نژاد شفرد آلمانی است. او حس بویایی خیلی قوی دارد اما به بوی گربه ها حساسیت دارد. سگ نگهبان چیس فقط هفت سال سن دارد.

راکی

سگ باهوشراکی شش سال دارد و پر از ایده های خلاقانه است. او از حمام کردن خوشش نمی آید و به هیچ وجه دوست ندارد خیس شود. هر جا و در هر مأموریتی سگهای نگهبان با مشکل مواجه شوند، راکی راه حل را با هوش بالای خود پیدا می کند.

زوما

سگ نجات آبیزوما یک توله سگ پنج ساله بسیار شاد و سرحال است که برعکس راکی عاشق آب است. از این رو سگ امداد ساحلی است و در تیم سگهای نگهبان مسئول نجات آبی است. یکی از سرگرمی های او این است که با سگ های خیلی جدی تر شوخی می کند.

اسکای

سگ شجاعسگ نگهبان اسکای یک توله سگ باهوش و جذاب است که سگ های بزرگتر از خود را خیلی اذیت می کند و سربه سر آنها می گذارد. اما سگی جسور، بی باک، چابک و سریع است. اسکای عاشق اسنوبورد است و وقتی که مأموریتی در کار نباشد اوقات فراعت خود را به این ورزش و بازی های ویدئویی می پردازد.

اورست

سگ کوهستان

رابل

سگ بامزه

 

در ویدئو زیر می توانید عکس و اسامی سگ های نگهبان را به صورت همزمان ببینید و همچنین آهنگ سگ های نگهبان را گوش کنید:

 

برای ورود به فروشگاه روی “فروشگاه اسباب بازی” کلیک کنید

%۱۲-
۸۵,۰۰۰ تومان ۷۵,۰۰۰ تومان
%۳۱-
۱۰۹,۰۰۰ تومان ۷۵,۰۰۰ تومان
%۱۵-
۶۵,۰۰۰ تومان ۵۵,۰۰۰ تومان
%۲۵-
۱۰۰,۰۰۰ تومان ۷۵,۰۰۰ تومان

مطالب خواندنی: داستان واقعی عروسک شیطانی آنابل