عروسک و کارتون شیمر و شاین – Shimmer and Shine

عکس عروسک شیمر و شاین
نام: شیمر و شاین
تاریخ تولد: ۲۰۱۶
زادگاه: امریکا
سازنده: فیشر پرایس

 

آیا می دانستید کارتون و انیمیشن شیمر و شاین و یا حتی آهنگ شیمر و شاین تنها به این دلیل تولید و پخش شد تا برای عروسک های شیمر و شاین تبلیغ کنند. هدف اصلی ساخت انیمیشن شیمر و شاین شخصیت پردازی بر روی عروسک های شیمر و شاین و فروش بیشتر عروسک ها بود. در ادامه درباره کارتون شیمر و شاین بیشتر برایتان خواهیم گفت و آهنگ شیمر و شاین را باهم می شنویم. عروسک های شیمر و شاین هم منتظر شما هستند.

عروسک و کارتون شیمر و شاین

کارتون شیمر و شاین

تولید کارتون و عروسک های شیمر و شاین نتیجه توافق شرکت تلویزیونی نیکلودئون و شرکت عروسک سازی فیشر پرایس بود. در واقع طبق توافق بین دو شرکت، ابتدا نیکلودئون کارتون شیمر و شاین را تولید و پخش کرد. سپس با محبوبیت شخصیت های کارتون شیمر و شاین، فیشر پرایس شروع به تولید عروسک های شیمر و شاین و اکسسوری آنها نمود.

شیمر و شاین در واقع یک انیمیشن تلویزیونی امریکایی در امریکا و کانادا می باشد که توسط کانال تلویزیونی نیکلودئون (Nickelodeon) در سال ۲۰۱۵ پخش تلویزیونی آن آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

 

عروسک و کارتون شیمر و شاین

داستان کارتون شیمر و شاین

فصل اول کارتون شیمر و شاین در دنیای انسان ها می گذرد. این فصل با محوریت دختری به نام لی (Leah) می باشد که با دو خواهر به نام های شیمر و شاین که جن هستند دوست می شود. طبق داستان کارتون لی هر روز سه آرزو می تواند بکند تا جن های شیمر و شاین برایش برآورده کنند. اما دو خواهر جن معمولا ًدر برآوردن آرزوها دچار اشتباهاتی می شوند.

در فصل دوم، داستان به یک سرزمینی جادویی به نام آبشار زهرمای (Zahramay) می رود که خواهران جن آنجا زندگی می کنند. کارتون شیمر و شاین دارای دوبله فارسی نیز می باشد.  تماشای انیمیشن شیمر و شاین با دوبله فارسی در فضای آنلاین باعث شده است تا این شخصیت ها بین کودکان ایرانی نیز محبوبیت کسب کنند.

 

آهنگ شیمر و شاین

در ویدئو زیر می توانید آهنگ شیمر و شاین را ببینید و بشنوید و اگر دوست داشتید قسمت اول کارتون را هم دنبال کنید. اگر ویدئو را نمی توانید ببینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.

 

 

 

عروسک شیمر و شاین

عروسک های شیمر و شاین از سال ۲۰۱۶ وارد خط تولید شدند تا هر چه زودتر به دست طرفداران خود برسند. در کنار تولید شخصیت های اصلی، حیوانات و اسب های بالدار آنها نیز تولید می شود. با الهام از لحظات جادویی کارتونی، عروسک های حیوانی زیبا با بال های واقعی خود، بیش از ۳۵ آوای مختلف تولید می کنند که شامل جملات و ترانه ها نیز می شود. آهنگ کارتون خواهران جن هم یکی از ترانه هایی است که اسب های رنگی می خوانند.

وقتی بچه ها پرنسس های دوقلو جن را به اسب هایشان که زهراکورن نام دارد، نزدیک می کنند، زهراکورن ها به آنها چسبیده و آنها را می بوسند! برای سرگرمی بیشتر، بچه ها می توانند از دم زهراکورن به عنوان دسته استفاده کنند تا وانمود کنند که در اطراف آسمان سرزمین جادویی پرواز می کنند! بال های صورتی و زین های طلایی که پرنسس های دوقلو می توانند روی آن بنشینند، شگفت انگیز است.

عروسک و کارتون شیمر و شاین

 

عروسک ها تقریباً ۱۵ سانتی متر قد دارند. هر یک از آنها با دامن آبی، کفش و دستبندهای جنی خود بسیار زیباتر شده اند. یکی از ویژگی های جالب عروسک ها این است که از موهای ریز رنگی برخوردار هستند. این موها قابل شانه زدن نیز می باشند و یک شانه جنی هم در کنار عروسک ها قرار داده شده است. این عروسک ها برای گروه سنی بالای سه سال مناسب می باشند. قیمت عروسک ها نیز از ۱۰ تا ۴۰ دلار متغیر می باشد. برای بازدید از فروشگاه فیشر پرایس اینجا کلیک کنید.

عروسک و کارتون شیمر و شاین

بیشتر بدانید: خطرناک ترین عروسک برای بیماران دیابتی => کندی لاک