عروسک انگشتی فسقلی tiny toes

عکس عروسک انگشتی فسقلی

 

عروسک انگشتی فسقلی Tiny Toes توسط شرکت هونگ کونگی پلی میتس تویز ساخته می شود. این عروسک ها به دلیل قد کوتاهشان کاملاً در کف دست یک بزرگسال جا می شود. عروسک انگشتی فسقلی می تواند حرف بزند، بوس بفرستد، بخوابد، حرکت کند و … خیلی کارهای مختلف دیگری انجام دهد. تا حدودی می توان گفت این عروسک ها مشابه ربات انگشتی فینگرلینگز می باشد.

 

ویژگی های عروسک انگشتی فسقلی

عروسک انگشتی فسقلی دارای هفت حسگر می باشد که در برابر لمس و نور حساس می باشد. عروسک انگشتی می تواند سر و بازوی خود را تکان داده و پلک های خود را باز و بسته کند. هفت سنسور (روی پا ، شکم ، پشت ، دهان ، چشم و سر) واکنش های سرگرم کننده بسیاری را فعال می کنند. تصور کنید عروسک در حالی که در کف دست شما دراز کشیده است، می خندد و دست و پایش را تکان می دهد و برای شما بوس می فرستد.

عروسک انگشتی فسقلی

 

مدل های مختلف عروسک انگشتی فسقلی

عروسک انگشتی فسقلی در سه مدل روانه بازار جهان شده است. نسخه اول عروسک گیلین گبی (Gigglin’ Gabby) است که لباس مشکی با طرح پاندا به تن دارد. دومین عروسک لفین لونا (Laughin’ Luna) است که لباس او طرح اسب تک شاخ است و رنگ آن سز آبی است. لونا از گبی هم بیشتر عاشق خندیدن است. عروسک سوم تیکلیش تس (Ticklish Tess) است لباسش صورتی و دارای طرح خرگوش است.

همه فسقلی ها عاشق خندیدن هستند و به شدت قلقلکی می باشند. کافی است کف پای آنها را قلقلک بدهید و خواهید دید که چطور از خنده ریسه می روند. عروسک انگشتی فسقلی ها همگی عاشق بازی کردن هستند. بازی محبوب آنها هم دالی موشه است. کافی است فقط جلوی چشمان او را بگیرید تا بازی شروع شود.

عکس تاینی توز

 

خرید عروسک

عروسک انگشت فسقلی در سال ۲۰۱۸ تحت مالکیت شرکت پلی میتس وارد بازار شد. این عروسک یک عروسک سخنگو تعاملی است. ارتفاعش ۱۲ سانتی متر می باشد. وزن عروسک ۱۸۰ گرم بوده و برای گروه سنی بالای ۴ سال مناسب می باشد. عروسک برای فعالیت به ۴ باتری هم نیاز دارد. قیمت عروسک ها معمولاً بین ۶ تا ۱۲ دلار می باشند که می توانید از طریق فروشگاه آنلاین خارجی اقدام به خرید کنید.