عروسک بلیز Bellies ساخت اسپلش تویز

عکس عروسک نینی کوچولو بلیز

 

عروسک بلیز طراحی های جدیدی از عروسک های نی نی کوچولو است که خیلی بامزه و جذاب هستند. موهای صورتی و بنفش با یک پستونک در دهان، سر بزرگ و چشمان درشت هم شکلی کارتونی به آن داده است.

نام عروسک های بامزه و شیرین بلیز برگرفته از نام بلیوایل Bellyville به معنای “در بیرون از کره زمین” می باشد. این محصول ساخت شرکت اسپلش تویز می باشد. این شرکت برای هر یک از عروسک های خود در یوتیوب، به زبان اسپانیایی کانال ساخته است. البته اخیراً نیز به زبان انگلیسی ویدئوهای جالبی را در یوتیوب منتشر می کند. به شما توصیه می کنیم حتماً سری به یوتیوب بزنید و تماشا کنید.

 

انواع عروسک بلیز

بچه هایی که هلو کیتی را خیلی دوست دارند، قطعاً عروسک بلیز را نیز دوست خواهند داشت. انواع بلیز عبارتند از میمی میائو (Mimi miao) ، ویلی ووف (Willy woof)، بابی بو (Bobby-Boo)، یامی یامی (Yumi-Yummy)، موک موک (Muak-Muak) و پینکی توئینک (Pinky-Twink) . ارتفاع عروسک ها ۱۴ سانتی متر هستند و طوری ساخته شده اند تا برای بچه های بالای دو سال مناسب باشند. هر عروسک یک رنگ مورد علاقه، یک شیطنت خاص و یک علامت دارد که از بدو تولد روی بدن آنها پنهان شده است. هر یک از این گروه ها شخصیت پردازی منحصربه فرد خود را دارند.

به عقیده برخی عروسک های موک موک محبوب ترین عروسک های بلیز هستند. عروسک موک موک را می توان دوست داشتنی ترین، بابی بو را بامزه ترین، یامی یامی را شیرین ترین و پینکی توئینک را هم شیطون ترین عروسک های بلیز معرفی کرد. عکس عروسک نینی کوچولو بلیز

مشخصات عروسک های بلیز

  • عروسک muak-muak : عاشق رنگ بنفش است و یک علامت قلبی دارد. شیطنت خاص او نیز به هم ریختن وسایل و سیم ها به روشی خیلی خلاقانه است.
  • عروسک Bobby-boo رنگ آبی را خیلی دوست دارد و علامت روح (fantasmita) دارد و از هر کسی که او را بگیرد می ترسد.
  • عروسک های Mimi miao و willy-woof دوقلو هستند و از رنگ نارنجی خوششان می آید و علامت پیشی و هاپو نشان ویژه آنهاست. شیطنت خاص آنها هم تقلید صدای حیوانات است.
  • عروسک pinky-twink عاشق صورتی است و علامت خاص او هم ستاره (estrellita) است. شیطنت خاص او هم پریدن و شکاندن هر چیزی است که در مسیرشان باشد.
  • عروسک Yumi-Yummy رنگ مورد علاقه اش سبز است و علامت مادرزادی او پیراشکی (Donut) است. شیطنت او هم این است که وسیله دوستانش را کش می رود.

 

عکس عروسک نینی کوچولو بلیز

خرید عروسک بلیز

در بسته بندی عروسک ها، مجموعه ای از لوازم شخصی عروسک قرار دارد، مانند بطری شیر، کلاه و حتی راهنمای کار. زیر پوشک عروسک دکمه شکمی با زبانه بند ناف وجود دارد که وقتی کشیده شود صدای ضربان قلب عروسک شنیده می شود. سپس عروسک نامش را خواهد گفت و از عروسک آواهای یک نوزاد را خواهید شنید. امروزه عروسک های بلیز نیز از ۲۰ دلار تا ۱۰۰ دلار قیمت گذاری شده اند.