عروسک حمامی بلوپیز – Bloopies

عروسک حمامی بلوپیز - آی ام سی تویز

 

شرکت آی ام سی تویز خالق این عروسک ها می باشد. عروسک بلوپیز عروسک شماره یک دسته بندی اسباب بازی های حمام NPD در انگلستان می باشد. استقبال از بلوپیز به قدری بالا بود که شرکت قادر به پاسخگویی به حجم تقاضا نبود. از این رو مجبور شد تا با افتتاح کارخانه ای در هونگ کونگ، تولید خود را سه برابر کند. در بهار ۲۰۱۸ شرکت آی ام سی تویز توانست محصول خود را وارد بازار اروپا کند. در برنامه های شرکت نفوذ گسترده این عروسک به تمام بازار اسپانیا و ایتالیا دیده می شود. امروزه عروسک حمامی ساخت این شرکت را در دالیدل نیز می توانید پیدا کنید.

 

عروسک حمامی بلوپیز - آی ام سی تویز

 

عروسک حمام بلوپیز

عروسک های بلوپیز (Bloopies)، عروسک هایی هستند که هنگام حمام با آنها خیلی خوش می گذرد. چرا که این عروسک ها عینک شنا دارند و می توانند به راحتی در آب شنا کنند. همچنین با استفاده از لوله تنفسی و عینک شنا در وان به غواصی مشغول شوند. اما عروسک بلوپیز هنوز در شنا کردن ماهر نشده است و ممکن است غرق شود. بنابراین نباید آنها را در آب تنها گذاشت. البته جای نگرانی نیست. در صورتی که غرق شدند و آب زیادی خوردند، کافی است شکم آنها را فشار دهید تا مثل یک فواره، آب و حباب از دهانش خارج شود.

 

بازی با عروسک حمامی بلوپیز

برای بازی با بلوپیز باید ابتدا بدن عروسک را به زیر آب فرو ببرید. سپس شکمش را فشار دهید تا شکم عروسک از آب پر شود. بدن عروسک بسیار نرم است و بچه های خردسال به آسانی می توانند آن را فشار دهند. زمانی که آن را از آب بیرون آورده اید، شکم عروسک را فشار دهید تا از دهانش حباب خارج شود.

 

 

عروسک حمامی بلوپیز - آی ام سی تویز

 

در کنار این عروسک ها نسخه های پری دریایی نیز تولید شده است. عروسک های حمام پری دریایی هم می توانند آب را در شکم خود ذخیره کرده و سپس حباب تولید کنند. نکته جالب توجه اینجا است که در آب گرم دم پری دریایی تغییر رنگ می دهد و در دمای عادی به رنگ معمول خود برمی گردد. قیمت عروسک های بلوپیز ۱۵ تا ۳۰ یورو می باشد. این عروسک ها برای بچه های بالای سه سال مناسب می باشند. قد عروسک ها ۲۶ سانتی متر بوده و دارای ۶ کاراکتر یا شخصیت نیز هستند.

 

عروسک حمامی بلوپیز - آی ام سی تویز

 

جایزه بهترین عروسک حمام

عروسک حمامی بلوپیز توانست در سال ۲۰۱۸ جایزه بهترین اسباب بازی حمام را از سایت مرجع ساخته شده برای مامان ها دریافت کند. این جایزه در ۳۵ رشته مختلف اعطا می شود که توسط کودکان و ۱۴ فرد معروف قضاوت می شود. سایت ساخته شده برای مامان ها پرترافیک ترین سایت انگلستان بوده و سایت مرجع برای تمام مادران انگلیسی زمان محسوب می شود.

 

عروسک حمامی بلوپیز - آی ام سی تویز

 

با دشمن شماره یک دیابتی ها آشنا شوید: عروسک کندی لاک