داستان اسباب بازی ها

کارتون داستان اسباب بازی ها

داستان اسباب بازی یا توی استوری ( toy story ) یک فیلم کمدی انیمیشن رایانه ای است که در سال ۱۹۹۵ میلادی توسط استودیو انیمیشن پیکسار تولید گشت و توسط شرکت والت دیزنی منتشر شد. کارگردان این مجموعه نیز جان لاستر می باشد. توی استوری برگرفته از یک فیلم انیمیشن کوتاه به نام اسباب بازی کوچولو (تین توی  Tin Toy)  بود که در سال ۱۹۸۸ منتشر شده بود. به دنبال موفقیت این فیلم کوتاه دیزنی از پیکسار خواست تا نسخه فیلم سینمایی داستان اسباب بازی را تولید کند. داستان اسباب بازی اولین تجربه استودیو انیمیشن رایانه ای پیکسار بود.

 

کارتون داستان اسباب بازی ها

قصه انیمیشن توی استوری

کارتون داستان اسباب بازی قصه عروسک های قدیمی است که زنده اند اما انسان ها از این موضوع اطلاعی ندارند. عروسک ها به کودکی به نام اندی دیویس تعلق دارند که با آنها بازی می کند. شخصیت اول داستان اسباب بازی یک عروسک کابوی به نام عروسک و اسباب بازی وودی و یک فضانورد به نام اسباب بازی باز لایتر می باشند که در کنار عروسک های دیگر اتفاق های بامزه ای را رقم می زنند.

کارتون داستان اسباب بازی ها

محبوبیت کارتون توی استوری

توی استوری در لوس آنجلس و تئاتر ال کاپیتان و در تاریخ نوامبر ۱۹۹۵ برای اولین بار به نمایش درآمد و سه روز بعد هم به صورت عمومی به نمایش گذاشته شد. در آن سال، فیلم سینمایی داستان اسباب بازی در مجموع توانست ۳۷۳ دلار در گیشه فروش داشته باشد.

فیلم توی استوری توانست سه جایزه “بهترین نمایش”، “بهترین آهنگ” برای آهنگ “تو بهترین دوست منی” و “بهترین امتیاز” را دریافت نماید. پس از محبوبیت کارتون داستان اسباب بازی ها ، اسباب بازی، بازی های ویدئویی، وسایل بازی پارک و اکسسوری های شخصی براساس شخصیت های کارتون داستان اسباب بازی ها ساخته شد.

کارتون داستان اسباب بازی ها

کلیک کنید ⇐ ” قیمت و خرید اسباب بازی توی استوری

نسخه های کارتون داستان اسباب بازی ها

با موفقیت نسخه اول فیلم داستان اسباب بازی ها در سال ۱۹۹۵، نسخه دوم این انیمیشن در سال ۱۹۹۹ ، نسخه سوم در سال ۲۰۱۰ و نسخه چهارم نیز در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. همچنین در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ یک سریال تلویزیونی به عنوان اسپین آف کارتون داستان اسباب بازی ها براساس اسباب بازی باز لایتر به نمایش در آمد.

در سال ۲۰۰۹ دیزنی تصمیم گرفت تا برای نسخه دوم کارتون توی استوری نسخه سه بعدی آن را تولید و پخش نماید. این کار ظرف مدت دو هفته انجام گرفت و با موفقیت آن ، دیزنی در سال ۲۰۱۰ همزمان با انتشار نسخه سوم کارتون داستان اسباب بازی ها را به صورت سه بعدی تولید و پخش نمود.

نسخه اول داستان اسباب بازی ها امتیاز ۳/۸  ، داستان اسباب بازی ها ۲ امتیاز ۹/۷ ، داستان اسباب بازی ها ۳ امتیاز ۳/۸ و کارتون داستان اسباب بازی ها ۴ نیز امتیاز ۸/۷ از سوی تماشاچیان در وبسایت IMDb دریافت کرده است.

کارتون داستان اسباب بازی ها

برای مشاهده مشخصات و قیمت انواع فیگور توی استوری بر روی “خرید اکشن فیگور ارزانکلیک کنید

 

اکشن فیگور اسباب بازی و عروسک های داستان اسباب بازی ها

تاکنون عروسک، اکشن فیگور و اسباب بازی های زیادی براساس شخصیت های کارتون داستان اسباب بازی ها تولید شده است. فیگور توی استوری در طراحی های فانکوپاپ و کیوپاسکت از جمله شرکت هایی هستند که امتیاز ساخت فیگور هایی براساس اسباب بازی های توی استوری را دارا هستند. همچنین ربات ها و اسباب بازی های زیادی نیز براساس شخصیت های داستان اسباب بازی ساخته شده اند که با کلیک بر روی لینک بالا می توانید آنها را ببینید و از قیمت آنها مطلع شوید.

 

مشخصات اسباب بازی ها و فیگور های توی استوری

از آنجایی که تولید اسباب بازی براساس شخصیت های توی استوری بسیار متنوع است می توان گفت از ۱۵ سانتی متر تا ۵۰ سانتی متر اسباب بازی و ربات های این شخصیت ها تولید می شوند. همچنین فیگورهای توی استوری نیز از ۱۰ سانتی متر تا ۲۰ سانتی متر ارتفاع دارند. قیمت آنها نیز بسیار متنوع است که از ۱۰ تا ۱۰۰ دلار قیمت دارند.

فیگور فانکوپاپ توی استوری نیز با قیمتی بسیار مناسب در دالیدل عرضه می شود که با کلیک بر روی جعبه متنی بالا می توانید مشخصات و قیمت آنها را مشاهده نمایید.

برای مشاهده تمام محصولات بر روی “فروشگاه خرید اینترنتی اسباب بازی” ضربه بزنید