داستان اسباب بازی ها

کارتون داستان اسباب بازی ها

فیلم داستان اسباب بازی ها یا توی استوری ( toy story ) یک فیلم کمدی انیمیشن است که اولین قسمت آن در سال ۱۹۹۵ میلادی یعنی سال ۱۳۷۴ خورشیدی توسط استودیو انیمیشن پیکسار تولید شد. در اینجا قصد داریم تا در مورد شخصیت های داستان اسباب بازی ها و اسباب بازی و عروسک آنها کلی مطلب باحال برایتان بگوییم. همچنین عکس های داستان اسباب بازی ها و تمام قسمت های فیلم و کارتون اسباب بازی ها را برایتان پخش کنیم.

 

فیلم داستان اسباب بازی ها

فیلم اسباب بازی ها توسط شرکت والت دیزنی منتشر شد. این کارتون برگرفته از یک فیلم انیمیشن کوتاه به نام اسباب بازی کوچولو (تین توی  Tin Toy)  بود که در سال ۱۹۸۸ منتشر شده بود. به خاطر محبوبیت این فیلم کوتاه بود که دیزنی از پیکسار خواست تا فیلم سینمایی اسباب بازی ها را تولید کند.

 

داستان انیمیشن توی استوری

کارتون داستان اسباب بازی قصه عروسک های قدیمی است که زنده اند اما انسان ها از این موضوع اطلاعی ندارند. عروسک ها به کودکی به نام اندی دیویس تعلق دارند که با آنها بازی می کند. شخصیت اول فیلم یک عروسک کابوی به نام کلانتر وودی و یک فضانورد به نام بازلایتر می باشند که در کنار عروسک های دیگر اتفاق های بامزه ای را رقم می زنند.

 

 

تمام قسمت های مختلف فیلم

با موفقیت نسخه اول فیلم داستان اسباب بازی ها در سال ۱۹۹۵، نسخه دوم این انیمیشن در سال ۱۹۹۹ ، نسخه سوم در سال ۲۰۱۰ و نسخه چهارم نیز در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. شاید خیلی ها ندانند! اما در سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۱ یک سریال تلویزیونی به عنوان اسپین آف کارتون داستان اسباب بازی ها براساس اسباب بازی باز لایتر به نمایش در آمد که قطعاً تا به حال ندیده اید!

در سال ۲۰۰۹ دیزنی تصمیم گرفت تا برای نسخه دوم کارتون توی استوری نسخه سه بعدی آن را تولید و پخش نماید. این کار ظرف مدت دو هفته انجام گرفت و با موفقیت آن، دیزنی در سال ۲۰۱۰ همزمان با انتشار نسخه سوم کارتون را به صورت سه بعدی تولید و پخش نمود.

نسخه اول داستان اسباب بازی ها امتیاز ۳/۸  ، داستان اسباب بازی ها ۲ امتیاز ۹/۷ ، داستان اسباب بازی ها ۳ امتیاز ۳/۸ و کارتون داستان اسباب بازی ها ۴ نیز امتیاز ۸/۷ از سوی تماشاچیان در وبسایت IMDb دریافت کرده است.

 

تماشای تمام قسمت های کارتون اسباب بازی ها

 

کارتون داستان اسباب بازی ها ۱

 
 

کارتون داستان اسباب بازی ها ۲

 
 

کارتون داستان اسباب بازی ها ۳ 

 
 

کارتون داستان اسباب بازی ها ۴

 

 

ناگفته های کارتون توی استوری

داستان اسباب بازی اولین تجربه استودیو انیمیشن رایانه ای پیکسار بود. کارگردان این مجموعه هم آقای جان لاستر است. توی استوری در لوس آنجلس و تئاتر ال کاپیتان و در تاریخ نوامبر ۱۹۹۵ برای اولین بار به نمایش درآمد و سه روز بعد هم به صورت عمومی به نمایش گذاشته شد.

در آن سال، فیلم داستان اسباب بازی در مجموع توانست ۳۷۳ دلار در گیشه فروش داشته باشد. پس از محبوبیت کارتون داستان اسباب بازی ها ، اسباب بازی، بازی های ویدئویی، وسایل بازی پارک و اکسسوری های شخصی براساس شخصیت های کارتون داستان اسباب بازی ها ساخته شد.

 

جوایز فیلم اسباب بازی ها

فیلم توی استوری ۱ توانسته است سه جایزه “بهترین نمایش”، “بهترین آهنگ” برای آهنگ “تو بهترین دوست منی” و “بهترین امتیاز” را دریافت نماید. 

 

کارتون داستان اسباب بازی ها

 

اسباب بازی و عروسک های داستان اسباب بازی ها

تاکنون عروسک، اکشن فیگور و اسباب بازی های زیادی براساس شخصیت های کارتون داستان اسباب بازی ها تولید شده است. فیگور توی استوری در طراحی های فانکوپاپ و کیوپاسکت از جمله شرکت هایی هستند که امتیاز ساخت فیگور هایی براساس اسباب بازی های توی استوری را دارا هستند. همچنین ربات ها و اسباب بازی های زیادی نیز براساس شخصیت های داستان اسباب بازی ساخته شده اند که با کلیک بر روی دکمه بالا می توانید آنها را ببینید و از قیمت آنها مطلع شوید.

 

مشخصات اسباب بازی ها و فیگور های توی استوری

از آنجایی که تولید اسباب بازی براساس شخصیت های توی استوری بسیار متنوع است می توان گفت از ۱۵ سانتی متر تا ۵۰ سانتی متر اسباب بازی و ربات های این شخصیت ها تولید می شوند. همچنین فیگورهای توی استوری نیز از ۱۰ سانتی متر تا ۲۰ سانتی متر ارتفاع دارند. قیمت آنها نیز بسیار متنوع است که از ۱۰ تا ۱۰۰ دلار قیمت دارند.

فیگور فانکوپاپ توی استوری نیز با قیمتی بسیار مناسب در دالیدل عرضه می شود که با کلیک بر روی جعبه متنی بالا می توانید مشخصات و قیمت آنها را مشاهده نمایید.

%۴۲-
۱۱۵,۰۰۰ تومان
%۴۱-
%۳۸-
۵۹,۰۰۰ تومان
%۴۱-
۸۵,۰۰۰ تومان
%۴۱-
۱۴۵,۰۰۰ تومان
%۴۱-
۱۴۵,۰۰۰ تومان