عروسک لاوابلا Luvabella

عکس عروسک لاوابلا

 

عروسک لاوابلا هم مثل  عروسک بیبی بورن و عروسک بیبی آنابل یک عروسک هوشند و تعاملی است. یعنی می توانید با او ارتباط برقرار کنید و از او واکنش بگیرید. لاوابلا می تواند به زبان های انگلیسی و فرانسه چند واژه هم بگوید. در کنار بسته های عروسک چند اکسسوری نیز وجود دارد. معمولاً همراه عروسک یک قاشق، شیشه شیر، پستونک و اسباب بازی خود لاوابلا نیز وجود دارند. در این مقاله تمام ویژگی های منحصر به فرد این عروسک زنده کانادایی را به شما معرفی خواهیم کرد. این مقاله برای کسانی که به دنبال خرید عروسک لاوابلا اورجینال هستند و نمی خواهند سرشان کلاه برود، بسیار مفید است.

 

عکس عروسک لاوابلا

 

قابلیت های تعاملی عروسک لاوابلا

در پا و شکم عروسک حسگرهایی وجود دارد که با کمی غلغلک و تحریک آن، عروسک شروع به خندیدن می کند. اگر کف پاهای لاوابلا را فشار دهید شما را صدا می زند. اگر دیدید شروع به گریه کرد، کافی است پستونکش را در دهانش بگذارید تا آرام شود.

لاوابلا غذا هم می خورد. گاهی مثل یک کودک بدغذا می شود و از غذا خوردن سرپیچی می کند. اگر حاضر باشد غذا بخورد دهانش را باز می کند. اما اگر غذا نخواهد سرش را تکان می دهد تا به شما بفهماند که میل به غذا ندارد یا این که می خواهد بازی کند.

 

 

تعداد واژه هایی که لاوابلا می تواند بگوید حدود صد واژه است. گفتن صد واژه باعث می شود، هر کودک انگلیسی زبانی احساس کند که خود واقعاً والدین اوست.

 

عکس عروسک لاوابلا

 

ویژگی های خاص عروسک زنده لاوابلا

لاوابلا علائم حیاتی هم دارد که نشان می دهد زنده است. اگر روی قلبش دست بگذارید ضربان او را احساس خواهید کرد. اما آنچه لاوابلا را بسیار شگفت انگیز می سازد، توانایی تغییر در گذر زمان در تعامل با اوست. با لاوابلا کودکان همیشه روش های جدیدی برای مراقبت و بازی با کودک خود کشف می کنند. لاوابلا ساخته شده است تا از او مراقبت شود.

لاوابلا اهل بازی کردن هم هست. اگر چشمانش را بگیرید، او فکر می کند می خواهید با او دالی موشه بازی کنید. اگر اسباب بازی اش را جلوی دهانش گرفتید و او آن را بوسید، یعنی آماده بازی کردن با آن است. وقتی آماده بازی با اسباب بازی اش می شود می توانید به او نام حیوانات را آموزش دهید.

 

عکس عروسک لاوابلا

 

مشخصات عروسک

عروسک لاوابلا مجهز به رباتیک پیشرفته است و برای سنین بالای ۴ سال مناسب می باشد. عروسک دست کم ۵۰۰ گرم وزن دارد ولی وزن کل بسته بندی حدود ۲ کیلوگرم است. قد او نیز ۳۰ سانتی متر می باشد. قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است حدود ۹۰ دلار در فروشگاه هاست. البته مدل های لاوابلا نوپا ۲۸ و ۴۲ دلار نیز قیمت دارند.

 

%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان