عروسک های دوست داشتنی

عکس کارتون عروسک های دوست داشتنی

 

انیمیشن عروسک های دوست داشتنی داستان یک عروسک خرگوش سیاه به نام بینگ است. بینگ در حال تلاش برای تجربه کردن دنیای اطراف خود است. این سریال مخصوص رده سنی خردسالان است و هر قسمت آن هشت دقیقه است. سریال انیمیشن عروسک های دوست داشتنی با دوبله فارسی هست. بینگ از اتفاق های کوچک روزانه چیزهای جدید یاد می گیرد. مراقب او فلاپ است که به او کمک می کند تا مسائل و مهارت های عادی را به درستی یاد بگیرد. در پایان هر قسمت هم بینگ نتیجه گیری می کند و آنچه را که یاد گرفته است را به صورت مستقیم بیان می کند.

 

عکس انیمیشن عروسک های دوست داشتنی

 

نام واقعی انیمیشن عروسک دوست داشتنی، کارتون بینگ Bing است. این برنامه کودک تلویزیونی انگلیسی است و برگرفته از کتاب تد دیوان می باشد. انیمیشن بینگ از کانال تلویزیونی CBeebies پخش می شد. انیمیشن بینگ در دو مجموعه ساخته شده است. مجموعه اول ۷۸ قسمت و مجموعه دوم ۲۷ قسمت دارد. مجموعه اول آن در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ تولید و پخش می شد. مجموعه دوم که هم از سال ۲۰۱۹ شروع به پخش کرده است و همچنان ادامه دارد.

 

عکس عروسک های دوست داشتنی

 

شخصیت اصلی انیمیشن عروسک های دوست داشتنی، بینگ است. او سه سال دارد و یک خرگوش سیاه رنگ است. فلاپ مثل یک پرستار، مراقب او است و او را در زندگی عروسکی راهنمایی می کند. سولا هم یک فیل قهوه ای ۴ ساله دختر است و یکی از بهترین دوست های بینگ است. آما یک موجود شبیه به فیل است که آبی رنگ است. پاندو هم یک پاندا پسر دو سال و نیم است که دومین دوست بینگ محسوب می شود که همسایه او است. پاجت هم یک عروسک سبز رنگ است که در فروشگاه نزدیک محل سکونت بینگ کار می کند. کوکو یک خرگوش سفید دختر است که ۱۰ سال دارد و فامیل بینگ است. چارلی برادر کوکو است که یک سال دارد و هنوز نمی تواند حرف بزند. مولی هم پرستار کوکو و چارلی است. نیکی هم یک فیلم قهوه ای فامیل سولا است و عینک می زند.

 

کارتون عروسک های دوست داشتنی با دوبله فارسی

در زیر پربیننده ترین قسمت این کارتون را می توانید تماشا کنید. اگر آن را نمی بینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.