کارتون و اسباب بازی عروسک های زشت

عکس عروسک های زشت

 

انیمیشن عروسک های زشت یک فیلم پویا نمایی کمدی است که در رده انیمیشن های کامپیوتری قرار دارد. این انیمیشن توسط کلی آسبوری کارگردانی شده است. انیمیشن عروسک های زشت دارای دوبله فارسی نیز می باشد. انیمیشن عروسک های زشت در سال ۲۰۱۹ پخش شد، هرچند کار تولید آن از دو سال قبل آغاز شده بود.

 

داستان انیمیشن عروسک های زشت

داستان فیلم عروسک های زشت براساس اسباب بازی های پولیشی با اسامی یکسان است. در شهری به نام آگلی ویل عروسک های زشت زندگی می کنند. روزی یکی از عروسک ها به نام موکسی و دوستانش تصمیم می گیرند تا به سمت آن سوی گوه بالا دست شهر سفر کنند. در آنجا شهری به نام پرفکشن را پیدا می کنند که عروسک های معمولی وجود دارند. در پرفکشن عروسک ها قبل از ورود به دنیای واقعی باید آموزش ببینند. موکسی در آنجا مفهوم متفاوت بودن را درک می کند و متوجه می شود که برای خاص بودن نیازی نیست که کامل و بی عیب و نقص باشد.

 

کارتون عروسک های زشت با دوبله فارسی

در این بخش می توانید این کارتون زیبا را تماشا کنید. اگر آن را نمی بینید، حتماً فیلترشکن خود را خاموش کنید.

درباره انیمیشن

فیلم انیمیشنی عروسکهای زشت در IMDB امتیاز ۴.۹ از ۱۰ را گرفته است که بسیار ضعیف می باشد. با این حال موزیک این فیلم توانسته است نامزد جایزه بهترین انتخاب نوجوانان سال ۲۰۱۹ شود. معمولاً زمانی که یک محصول رسانه ای بسیار موفق باشد، نسخه های عروسکی و لوازم جانبی با طرح و رنگ شخصیت های آن خیلی زود به بازار می آید. اما با توجه به امتیاز IMDB می توان به آسانی حدس زد که این اتفاق برای عروسکهای زشت نخواهد افتاد.

 

اسباب بازی عروسک های زشت

اسباب بازی اورجینال عروسک زشت در انحصار غول بزرگ صنعت اسباب بازی سازی یعنی شرکت هاسبرو است. انواع عروسک پولیشی شخصیت های کارتون عروسک دوست داشتنی بین ۶ تا ۲۰ دلار قیمت دارند. اسباب بازی های پلاستیکی هم بین ۵ تا ۱۰ دلار قیمت گذاری شده اند که ارتفاعی کوچک تر دارند اما دارای لوازم نقاشی هم هستند.