عروسک هیردوریبل – HairDorables

عکس عروسک هیردوریبل

 

عروسک هیردوریبل مانند عروسک ال او ال سورپرایز نوعی عروسک شانسی است. شما و بچه ها هنگام خرید عروسک، هیچ نشانه ای از این که کدام یک از شخصیت های هیردوریبل درون جعبه قرار دارد، نخواهید دید. در واقع این عروسک ها هم از تکنیک شگفتی استفاده کرده اند. بنابراین همه چیز به شانس شما بستگی دارد که کدام شخصیت سهم شما شود.

 

عروسک هیرودوریبل در سه سری ساخته می شوند که در هر سری دوازده شخصیت جذاب وجود دارد. پشت هر شخصیت یک خط داستانی هست که شخصیت اصلی آنها نوح می باشد. مدل موی نوح هم ویلاگر است. داستان ها و ویدئوهایی شخصیت های هیردوریبل را در کانال یوتیوب #hairdorable می توانید ببینید.

عکس عروسک هیردوریبلز

مشخصات عروسک هیردوریبل

استقبال از این عروسک باعث شده است تا طراحی شخصیت های جدید این عروسک ها به سری سوم کشیده شود. عروسک هیردوریبل نیز شخصیت های مختلفی دارد که می توان به ویلو ، نوح، هارمونی، بلا، سالی، راره، یونیکورن و … اشاره کرد. فرم و شکل عروسک ها واقعاً زیبا طراحی شده اند. عروسک های رنگی با موی بلند و شکل صورت کارتونی ویژگی های اصلی این عروسک ها است. شعار این هیردوریبل هم این است : “موی بلند مهم نیست!” .

 

جاذبه اصلی این عروسک ها موهای آنها است که هر یک مدل موی بزرگ خود با رنگ و طرح خاص خود را دارد. تفاوت دیگر عروسک های هیردوریبل HairDorables  با عروسک ال او ال بسته بندی آنها است. بسته بندی ال او ال شانسی معمولاً به شکل توپی است اما هیردوریبل ها در یک جعبه مقوایی قرار گرفته اند. البته درون هر جعبه یازده اکسسوری وجود دارد که نسبت به ال او ال سورپرایز بیشتر است.

عروسک هیردوریبل

خرید عروسک هیردوریبل

عروسک های هیردوریبل تنوع زیادی دارد و امروزه بسته های غیر شانسی آنها و با قد بلند هم در بازار جهانی وجود دارد. قیمت این عروسک ها نیز از ۱۰ تا ۴۰ دلار قیمت گذاری شده است که در فروشگاه های خارجی می توانید مشاهده کنید.