عروسک چسترز Chatsters

عکس عروسک چسترز

 

عروسک چسترز ساخت شرکت بسیار معروف اسپین مستر است. شاید این شرکت را نشناسید اما باید بگویم که کارتون و اسباب بازی سگهای نگهبان را این شرکت می سازد. عروسک چسترز محصولی دیگر از این شرکت است که در رده عروسک مد قرار دارد. این محصول یک عروسک تعاملی و هوشمند است. چسترز توانسته است در سال ۲۰۱۴ عنوان بهترین اسباب بازی سال آمازون را دریافت کند. همچنین در همان سال عنوان بهترین اسباب بازی مرکز ملی والید را بگیرد.

 

عروسک چسترز چه کارهایی می کند؟

همراه عروسک چسترز معمولاً شش وسیله جانبی وجود دارد که سه مورد از آنها برای موهای عروسک می باشند. مانند شانه و گیره سر. این عروسک ها در رده عروسک های تعاملی اند و به همین خاطر است که عینک به چشم دارند. زیرا آنها عاشق چت کردن هستند. عینک عروسک قلب هایی دارد که روشن می شوند. اگر به او ضربه بزنید او سوال می پرسد و شما مجبورید تا به سوال او پاسخ دهید. او می تواند بیش از ۳۰۰ واژه مختلف را ادا کند و با خود ۲۵ بازی مختلف برای شما می آورد. برای این که متوجه جاذبه های این عروسک شوید کافی است تا اپلیکیشن های موبایلی مربوط به آن را دانلود کنید.

 

عروسک چسترز

 

عروسک شعر و آواز می خواند و می خواهد با پرسیدن سوالاتش با شما آشنا شود. او می خواهد با سوال پرسیدن شروع یک آشنایی و دوستی را با شما رقم بزند. اکسسوری های او متعلق به یک عروسک مد می باشد. از این رو می تواند در رده اولین عروسک هایی باشد که هم تعاملی است و هم عروسک مد است. از طریق اپلیکیشن می توانید به او زنگ بزنید و یا برایش پیامک بفرستید. او عاشق چت کردن است و وقتی چت می کند چشمانش روشن می شوند. برای حرف زدن با او و این که حواسش را به سمت شما جمع کند روی قلب های عینکش ضربه بزنید و سپس با او شروع به حرف زدن کنید. ممکن است گاهی از شوخی های بی مزه او هم کلافه شوید. اما او می تواند با شما ۲۵ بازی مختلف انجام دهد.

عکس چسترز

 

خرید عروسک چسترز گبی

این عروسک برای گروه سنی بالای ۵ سال مناسب می باشد و برای تعامل با شما به ۴ باتری نیاز دارد. لوازم جانبی او عبارتند از تلفن همراه، رژ لب، خط چشم، آبپاش، برس و گیره و راهنمای کار با آن. بسته های کامل آن همراه با تمام اکسسوری های آن بیش از ۱۵۰ دلار قیمت دارند اما نسخه های معمولی را با کمتر از ۵۰ دلار می j,hk از فروشگاه آنلاین آمازون تهیه کرد. ارتفاع عروسک بیش از ۳۰ سانتی متر بوده و وزن آن نیز بیش از یک کیلوگرم است.