کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

کارتون ماجراجویی در پاریس

کارتون “معجزه گر: کفشدوزک و گربه سیاه” در ایران با نام کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه و همچنین ماجراجویی در پاریس شناخته می شود. این داستان یک سریال تلویزیونی انیمیشن ابرقهرمانی است. توماس آستراک ایده پرداز و نویسنده این سریال در ابتدا قصد داشت تا دختر کفشدوزکی را در مجموعه کتاب های کمیک منتشر کند و حتی برای تولید تصاویر کتاب هم دست به کار شده بود. به اعتقاد آستراک کفشدوزک ها نشانه خوشبختی بودند. از این رو عمداً آن را در کنار یک شخصیت گربه مشکی قرار داد که نماد نیروهای بدشانسی بود. در ادامه درباره این کارتون صحبت خواهیم کرد و عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه جدید را خواهیم دید. سپس به سراغ مشخصات و قیمت عروسک دختر کفشدوزکی خواهیم رفت.

 

کارتون ماجراجویی در پاریس

 

عکس دختر کفشدوزکی و گربه سیاه جدید
عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه (عکس مرینت)

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس و لیدی باگ

در این سریال دو نوجوان پاریسی به نام های مرینت دوپین چنگ و آدریان آگرست حضور دارند که به ترتیب نقش دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه را ایفا می کنند. این دو نوجوان وظیفه محافظت از مردم شهر را بر عهده دارند. در پاریس امروزی و با استفاده از اشیای نگین جاودیی که معجزه گر هستند، مرینت به کفشدوزک و آدریان به گربه سیاه تبدیل می شوند. این دو نوجوان با همکاری یکدیگر پاریس را در برابر موجود شرور اسرارآمیزی به نام ارباب شرارت محافظت می کنند.

 

کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه
عکس دختر کفشدوزکی و مرینت

قسمت های کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

کارتون ماجراجویی در پاریس از سال ۲۰۱۵ در فرانسه شروع به پخش کرد و تاکنون سه فصل آن منتشر شده است. هر فصل نیز ۲۶ قسمت دارد. فصل چهارم آن نهم در پاییز سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

فصل اول 

این فصل در اکتبر ۲۰۱۵ شروع شد. در این فصل مرینت با استاد فو آشنا می شود. استاد فو نگهبان معجزه گر است و به آدریان و مرینت معجزه گر را می دهد.

فصل دوم

نمایش این فصل از دسامبر ۲۰۱۶ در فرانسه آغاز شد. در این فصل شرور قرمز و ارباب شرارت وارد داستان می شنود. همچنین مرینت تحت آموزش استاد فو روش کار با معجزه گر را یاد می گیرد. قهرمانانی در آخر فصل وارد داستان می شوند که به لیدی باگ کمک می کنند تا شرور قرمز را شکست دهند.

 

عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه
عکس دختر کفشدوزکی و گربه سیاه جدید (عکس مرینت)

فصل سوم

از آوریل ۲۰۱۹ فصل سوم کارتون دختر کفشدوزکی در فرانسه نمایش داده شد. ارباب شرارت گروه خود را تشکیل می دهد و آن را گسترده می کند. در سوی دیگر نیز لیدی باگ هم گروه خود را توسعه می دهد تا بدین ترتیب هر دو آماده نبرد با یکدیگر شوند.

فصل چهارم

براساس اعلام سازندگان پخش فصل چهارم از سال ۲۰۲۱ در فرانسه آغاز خواهد شد و ادامه نبردهای ارباب شرارت و دختر کفشدوزکی را نشان خواهد داد.

 

برای مشاهده مشخصات و قیمت عروسک های لیدی باگ بر روی “خرید عروسک دختر کفشدوزکی و گربه سیاه” کلیک کنید

 

شخصیت های اصلی کارتون ماجراجویی در پاریس

مرینت و دختر کفشدوزکی

مرینت دختری با موهای سورمه ای رنگ است که یک معجزه گر و کوامی به نام تیکی دارد. معجزه گر به مرینت این قدرت را می دهد تا به لیدی باگ یا همان دختر کفشدوزکی تبدیل شود. همان گونه که در عکس های دختر کفشدوزکی و گربه سیاه دیده اید مرینت عاشقانه آدرین را دوست دارد ولی چیزی به او نمی گوید.

آدرین و گربه سیاه

آدرین نیز یک معجزه گر و کوام به نام پلگ دارد. او یک مدل معروف و همچنین همکلاسی مرینت است. آدرین با استفاده از معجزه گر خود به کت نویر یا همان گربه سیاه تبدیل می شود. همان گونه که در عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه جدید دیده اید آدرین هم عاشقانه مرینت را دوست دارد، اما مرینت چیزی نمی داند.

 

عکس دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه عاشقانه
عکس دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه عاشقانه (عکس مرینت)

گابریل آگراست و ارباب شرارت

گابریل آگراست پدر آدرین و یک طراح مد و لباس است. مادر آدرین فوت شده است. گابریل نیز معجزه گری به نام نورو را می دزدد و به ارباب شرارت تبدیل می شود. گابریل عاشقانه همسرش را دوست داشت. او تلاش می کند تا معجزه گرهای دختر کفشدوزکی و گربه سیاه را بدزدد تا با استفاده از آنها همسرش را دوباره زنده کند.

او این کار را با استفاده از آکوما انجام می دهد. آکوما پروانه هایی اند که به انرژی منفی آغشته شده اند. در مقابل نیز لیدی باگ تلاش می کند تا نیروهای شرور را شکست دهد و اجازه ندهد مردم به سربازان ارباب شرارت تبدیل شوند.

دکتر وانگ و استاد وانگ فو

استاد فو دارای معجزه گر لاکپ شت است که ویز نام دارد. او نگهبان معجزه گرها هم هست. استاد فو کسی است که دختر کفشدوزکی را نگهبان کرده ‌است و خود را دکتر وانگ در بین مردم جا انداخته‌است

 

کارتون ماجراجویی در پاریس
عکس اسباب بازی و عروسک دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه (عکس مرینت)

 

سازندگان بین المللی کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

این سریال انیمیشنی توسط استودیو زاگتون و متود انیمیشن ساخته شده است. البته در تولید این کارتون شرکت های S.P.A از ایتالیا و توئی انیمیشن از ژاپن، انیمیشن سامگ از کره جنوبی، سرگرمی دیکیو از هندوستان و گلوبوست از برزیل با فرانسوی ها همکاری خوبی کرده اند.

این سریال برای اولین بار در فرانسه و در اکتبر ۲۰۱۵ از شبکه TF1 پخش شد. البته چندی بعد در همان سال، کارتون ماجراجویی در پاریس در کره جنوبی و در ایالات متحده نیز شروع به پخش کرد. امروز شاهد آن هستیم که کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه در بیش از ۴۰ کشور جهان در حال پخش است.

این سریال فرانسوی است و پس از پخش آن به زبان فرانسوی، ابتدا به زبان انگلیسی و سپس به فارسی دوبله می شود. از این رو دختر کفشدوزکی با دوبله فارسی معمولاً خیلی دیرتر از انتشار نسخه فرانسوی در ایران منتشر می شود.

عکس دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه جدید
عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه

 

جنبه های آموزشی کارتون ماجراجویی در پاریس

آنچه در این سریال جالب توجه است این است که اگر قهرمانان نتوانند به احساسات منفی خود مسلط شوند و آن را کنترل کنند تبدیل به یک موجود شرور می شوند. این موضوع دارای بعد روانی بسیار خوبی برای کودکان است تا به آنها بفهماند که نباید به احساسات منفی خود بها بدهند و خود را درگیر احساسات منفی کنند.

 

کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه
عکس مرینت (ماجراجویی در پاریس)

عروسک و اسباب بازی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

عروسک دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در طرح های مختلفی امروزه تولید می شوند. فانکوپاپ و میراکیلس نمونه هایی از شرکت های تولید کننده فیگور و عروسک لیدی باگ هستند. قیمت جهانی عروسک های دختر کفشدوزکی نیز بسیار متنوع است و از ۲۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد. شما می توانید این عروسک زیبا را با کلیک بر لینک زیر و با قیمت بسیار ارزان تهیه نمایید.

 

برای مشاهده مشخصات و قیمت عروسک های لیدی باگ بر روی “خرید عروسک دختر کفشدوزکی و گربه سیاه” کلیک کنید