عروسک کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

کارتون ماجراجویی در پاریس

کارتون “معجزه گر: کفشدوزک و گربه سیاه” در ایران با نام کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه و همچنین ماجراجویی در پاریس شناخته می شود، داستان یک سریال تلویزیونی انیمیشن ابرقهرمانی است. توماس آستراک ایده پرداز و نویسنده این سریال در ابتدا قصد داشت تا دختر کفشدوزکی را در مجموعه کتاب های کمیک منتشر کند و حتی برای تولید تصاویر کتاب هم وارد عمل شده بود. به اعتقاد آستراک کفشدوزک ها نشانه خوشبختی بودند و از عمد آن را در کنار یک شخصیت گربه مشکی قرار داد که نماد نیروهای بدشانسی بود. در ادامه درباره این کارتون صحبت خواهیم کرد و سپس به سراغ مشخصات و قیمت عروسک دختر کفشدوزکی خواهیم رفت.

 

سازندگان کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

این سریال انیمیشنی توسط استودیو زاگتون و متود انیمیشن ساخته شده است. البته در تولید این کارتون شرکت های S.P.A از ایتالیا و توئی انیمیشن از ژاپن، انیمیشن سامگ از کره جنوبی، سرگرمی دیکیو از هندوستان و گلوبوست از برزیل با فرانسوی ها همکاری خوبی کرده اند. این سریال برای اولین بار در فرانسه و در اکتبر ۲۰۱۵ از شبکه TF1 پخش شد. البته چندی بعد در همان سال، کارتون ماجراجویی در پاریس در کره جنوبی و در ایالات متحده نیز شروع به پخش کرد. امروز شاهد آن هستیم که کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه در بیش از ۴۰ کشور جهان در حال پخش است.

 

کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه
عکس کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه (عکس مرینت)

 

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس و لیدی باگ

در این سریال دو نوجوان پاریسی به نام های مرینت دوپین چنگ و آدریان آگرست حضور دارند که به ترتیب نقش دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه را ایفا می کنند. این دو نوجوان وظیفه محافظت از مردم شهر را بر عهده دارند. در پاریس امروزی و با استفاده از اشیای نگین جاودیی که معجزه گر هستند، مرینت به کفشدوزک و آدریان به گربه سیاه تبدیل می شوند. این دو نوجوان با همکاری یکدیگر پاریس را در برابر موجود شرور اسرارآمیزی  به نام ارباب شرارت محافظت می کنند.

ارباب شرارت موجودی است که تلاش می کند تا قدرت های آنها را با استفاده از آکومای خود (پروانه هایی که به انرژی منفی آغشته شده اند) سرقت کند. در مقابل نیز لیدی باگ یا همان دختر کفشدوزکی نیز تلاش می کند تا نیروهای شرور را شکست دهد و اجازه ندهد مردم به سربازان ارباب شرارت تبدیل شوند.

 

کارتون ماجراجویی در پاریس
عکس عروسک های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه (عکس مرینت)

 

جنبه های آموزشی کارتون ماجراجویی در پاریس

آنچه در این سریال جالب توجه است این است که اگر قهرمانان نتوانند به احساسات منفی خود مسلط شوند و آن را کنترل کنند تبدیل به یک موجود شرور می شوند. این موضوع دارای بعد روانی بسیار خوبی برای کودکان است تا به آنها بفهماند که نباید به احساسات منفی خود بها بدهند و خود را درگیر احساسات منفی کنند.

 

 

فصل های کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

کارتون ماجراجویی در پاریس از ژانویه ۲۰۱۵ شروع به پخش کرد و تاکنون سه فصل آن منتشر شده است. فصل چهارم آن نیز در پاییز سال ۲۰۲۰ منتشر می شود.

  • فصل اول: این فصل با ملاقات مرینت با استاد فو آشنا می شود. استاد فو نگهبان معجزه گر است و به آدریان و مرینت معجزه گر را داد.
  • فصل دوم: در این فصل شرور قرمز و ارباب شرارت وارد داستان می شود. همچنین مرینت تحت آموزش استاد فو روش کار با معجزه گر را یاد می گیرد. قهرمانانی در آخر فصل وارد داستان می شوند که به لیدی باگ کمک می کنند تا شرور قرمز را شکست دهند.
  • فصل سوم: ارباب شرارت گروه خود را تشکیل می دهد و آن را گسترده می کند و در سوی دیگر نیز لیدی باگ هم گروه خود را توسعه می دهد تا بدین ترتیب هر دو آماده نبرد با یکدیگر شوند.
  • فصل چهارم: ادامه نبردهای ارباب شرارت و دختر کفشدوزکی

 

کارتون دختر کفشدوزکی و گربه سیاه
عکس مرینت (ماجراجویی در پاریس)

 

عروسک دختر کفشدوزکی

عروسک دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در طرح های مختلفی امروزه تولید می شوند. فانکوپاپ و میراکیلس نمونه هایی از شرکت های تولید کننده فیگور و عروسک لیدی باگ هستند. قیمت جهانی عروسک های دختر کفشدوزکی نیز بسیار متنوع است و از ۲۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد. شما می توانید این عروسک زیبا را با کلیک بر لینک زیر و با قیمت بسیار پایینی تهیه نمایید.