شرکت امریکایی فیشر پرایس – Fisher Price

شرکت فیشر پرایس

 

شرکت فیشر پرایس در سال ۱۹۳۰ در نیویورک و با هدف تولید اسباب بازی های آموزشی افتتاح شد. برند فیشر پرایس از سال ۱۹۳۰ تاکنون توانسته است، بیش از پنج هزار اسباب بازی متفاوت را به بازار معرفی کند. آدم کوچولوها یکی از این محصولاتی است که توانسته است شهرت خیلی خوبی برای خود کسب کند. برند فیشر پرایس از سال ۱۹۹۳ تحت مالکیت متل قرار گرفت و از آن زمان به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت متل به کار خود ادامه می دهد.

 

بهترین های فیشر پرایس

 

کارتون و اسباب بازی قهرمانان نجات

عروسک های قهرمانان نجات (Rescue Heroes) برند شرکت فیشر پرایس، از سال ۱۹۹۷ تاکنون در حال تولید هستند. تیم نجات هم پرسنل و هم تجهیزات بسیار فراوانی دارد. شهرت این عروسک ها به قدری بالا رفت که در سال ۱۹۹۹ یک مجموعه انیمیشنی و در سال ۲۰۰۳ یک فیلم سینمایی با همین نام تولید شد. قهرمانان نجات نام تیمی است که مسئول نجات مردم در شرایط اضطراری می باشد.

در سال ۲۰۰۷  تولید فهرمانان نجات را متوقف شد. اما در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ مجموعه ای جدید و به روزتر از عروسک های فیشر پرایس ارائه داد. نام محصول جدید، دنیای قهرمان (Hero World) گذاشه شد. البته بعضی از شخصیت های مجموعه قبلی در این مجموعه نیز وجود داشتند.

 

شرکت فیشر پرایس - قهرمانان نجات rescue heroes

 

در سال ۲۰۱۴ این خط تولید با شرکت ایمَجی نکست (imaginext ) تصمیم به همکاری گرفت. فعالیت عمده این شرکت تولید محصولات نقش آفرینی برای بچه های بالای سه سال می باشد. در سال ۲۰۱۹ نیز فیشر پرایس دوباره محصول را با نام تجاری قبلی اش یعنی قهرمانان نجات به بازار عرضه کرد. در این نسخه جدید عروسک ها و وسایل نقلیه زیادی مانند تراکتور و هاور پک به عنوان اکسسوری وارد مجموعه عروسک ها شده بود. برای مشاهده اطلاعات کامل درباره این عروسک ها مقاله قهرمانان نجات را مطالعه کنید.

 

کارتون و عروسک های جنی

عروسک های شیمر و شاین یکی از محصولات جذاب و شیرین فیشر پرایس می باشند. نیکلودئون و فیشر پرایس به طور مشترک خط تولید عروسک های شیمر و شاین را راه اندازی کردند. شیمر و شاین یک انیمیشن تلویزیونی امریکایی در امریکا و کانادا می باشد. کارتون شیمر و شاین به طور کامل از سال ۲۰۱۵ در کانال نیکلودئون نمایش داده شد و همچنان نیز ادامه دارد.

فیشر پرایس شیمر و شاین shimmer and shine

 

فصل اول کارتون شیمر و شاین در دنیای انسان ها می گذرد و با محوریت دختری به نام لیه Leah می باشد که با دو خواهر به نام های شیمر و شاین که جن هستند دوست می شود. لیه هر روز سه آرزو می کند تا خواهران جن برایش برآورده کنند. اما شیمر و شاین در برآورده کردن آرزوها معمولاً دچار اشتباهاتی می شوند. در فصل دوم کارتون شیمر و شاین، داستان در سرزمینی جادویی به نام آبشار زهرمای Zahramay رخ می دهد که شیمر و شاین آنجا زندگی می کنند. توصیه می کنم حتماً مقاله شیمر و شاین را مشاهده کنید.

 

برای خرید اینترنتی عروسک وارد فروشگاه شوید »  فروشگاه عروسک و اسباب بازی