ربات انگشتی فینگر لینگز – Fingerlings

اسب تک شاخ فینگر لینگز

 

میمون های رنگارنگی که انگشتان شما را با شاخه درختان اشتباه می گیرند. از آن بالا می روند و دیگر نمی خواهند پایین بیایند. عروسک های انگشتی فینگر لینگز (Fingerlings) محصولی از شرکت وئو وی (WowWee) است که در سال ۲۰۱۸ جایزه توتی را از آن خود کرد. شرکت وئو وی تنها به تولید نسخه میمون اکتفا نکرده است. مدل های بچه اژدها، پاندا و اسب تک شاخ فینگر لینگز نیز از طرفداران زیادی برخوردار است. در اینجا قصد داریم از سیر تا پیاز ربات های انگشتی فینگرلینگز اورجینال را برایتان بگوییم تا کسی نتواند سر شما کلاه بگذارد!

 

روبات فینگر لینگز

انواع عروسک های فینگرلینگز

عروسک ها یا ربات های فینگر لینگز در سه مدل بغلی، مینی و ربات انگشتی  تولید می شوند. مدل های معمولی یا انگشتی فینگر لینگز ابعاد بزرگتری دارند و می توانند انگشتان شما را بغل کنند. ربات های انگشتی فینگر لینگز در طرح های بچه اژدها، بچه پاندا، اسب انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی تولید می شوند.

 

 

عروسک بغلی

عروسک های بغلی فینگرلینگز نوعی عروسک پولیشی است که خیلی از قابلیت ها مانند پخش صوت را دارد. این عروسک ها در رده عروسک های بغلی هستند. مدل های بغلی بزرگترین ابعاد را دارند. آنها می توانند به دلیل دستان بلندی که دارند، محکم شما را بغل کنند.

اسب تک شاخ فینگر لینگز

 

عروسک انگشتی

عروسک های انگشتی ابعاد میانه عروسک ربات دخترانه فینگرلینگز را دارند. این عروسک های رباتیک در حد و اندازه ای هستند که می توانند به جای این که شما را بغل کنند، انگشت شما را بغل کنند.

 

عروسک مینی

مدل های مینی عروسک هایی اند که ابعاد کوچکتری دارند. عروسک های مینی می توانند از مداد و قلم بالا بروند و همانجا بنشینند.  این مدل ها پلاستیکی هستنند و از پلاستیک واینل ساخته شده اند. گروه سنی هر دو مدل انگشتی و مینی فینگرلینگز برای بچه های بالای پنج سال تعیین شده است. بنابراین اگر روی بسته های این محصول +۵ سال ندیدید بدانید که این محصول یک کالای اورجینال نیست.

 

روبات فینگر لینگز

 

قابلیت های ربات انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی اورجینال

روی سر ربات های انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی و همچنین در دو طرف سر آنها دو حسگر وجود دارد. اگر روی هر حسگر یک ضربه بزنید یا هر دو را با هم فشار دهید و یا دو مرتبه روی آنها بزنید، واکنش های مختلفی از عروسک خواهید دید. اگر عروسک یا ربات فینگر لینگز را از دم آویزان کنید، سرش را می چرخاند تا به شما بفهماند که سرگیجه گرفته است. اگر موهای نرم او را نوازش کنید، پلک می زند و خوشش می آید. اگر برایش بوس بفرستید و بوس خود را به صورتش فوت کنید، با حرکت سر تشکر می کند.

ربات انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی بیش از ۴۰ صدای مختلف هم تولید می کنند. میمون ها در شرایط گوناگون با استفاده از آن صداها واکنش نشان می دهند. وقتی با آنها حرف می زنید یا برایشان دست می زنید، وقتی دراز کشیده است و یا وقتی آویزانش می کنید، باید منتظر شنیدن صدایی خاص از او باشید. وقتی برایش لالایی می خوانید و می خواهید بخوابانیدش شاید صدای خروپف هم از او بشنوید. در ویدئو زیر می توانید تمام ویژگی های باحال و جذاب این میمون انگشتی را ببینید و لذت ببرید.