ربات انگشتی فینگر لینگز – Fingerlings

اسب تک شاخ فینگر لینگز

 

میمون های رنگارنگی که انگشتان شما را با شاخه درختان اشتباه می گیرند. از آن بالا می روند و دیگر نمی خواهند پایین بیایند. عروسک های انگشتی فینگر لینگز (Fingerlings) محصولی از شرکت وئو وی (WowWee) است که در سال ۲۰۱۸ جایزه توتی را از آن خود کرد. شرکت وئو وی تنها به تولید نسخه میمون اکتفا نکرده است. مدل های بچه اژدها، پاندا و اسب تک شاخ فینگر لینگز نیز از طرفداران زیادی برخوردار است.

 

روبات فینگر لینگز

 

ربات انگشتی فینگر لینگز

عروسک ها یا ربات های فینگر لینگز در سه مدل بغلی، مینی و ربات انگشتی تولید می شوند. مدل های معمولی یا انگشتی فینگر لینگز ابعاد بزرگتری دارند و می توانند انگشتان شما را بغل کنند. ربات های انگشتی فینگر لینگز در طرح های بچه اژدها، بچه پاندا، اسب انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی تولید می شوند.

 

روبات فینگر لینگز

 

 

عروسک بغلی و مینی فینگرلینگز

مدل های مینی عروسک هایی اند که ابعاد کوچکتری دارند. عروسک های مینی می توانند از مداد و قلم بالا می روند و همانجا می نشینند. مدل های بغلی هم بزرگترین ابعاد را دارند. آنها می توانند به دلیل دستان بلندی که دارند، محکم شما را بغل کنند. عروسک های بغلی پولیشی بوده و دو مدل دیگر پلاستیکی هستنند. گروه سنی دو مدل مینی و انگشتی برای بچه های بالای پنج سال تعیین شده است.

 

اسب تک شاخ فینگر لینگز

 

 

قابلیت های ربات انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی

روی سر ربات های انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی و همچنین در دو طرف سر آنها دو حسگر وجود دارد. اگر روی هر حسگر یک ضربه بزنید یا هر دو را با هم فشار دهید و یا دو مرتبه روی آنها بزنید، واکنش های مختلفی از عروسک خواهید دید. اگر عروسک یا ربات فینگر لینگز را از دم آویزان کنید، سرش را می چرخاند تا به شما بفهماند که سرگیجه گرفته است. اگر موهای نرم او را نوازش کنید، پلک می زند و خوشش می آید. اگر برایش بوس بفرستید و بوس خود را به صورتش فوت کنید، با حرکت سر تشکر می کند.

ربات انگشتی تک شاخ و میمون بند انگشتی بیش از ۴۰ صدای مختلف هم تولید می کنند. میمون ها در شرایط گوناگون با استفاده از آن صداها واکنش نشان می دهند. وقتی با آنها حرف می زنید یا برایشان دست می زنید، وقتی دراز کشیده است و یا وقتی آویزانش می کنید، باید منتظر شنیدن صدایی خاص از او باشید. وقتی برایش لالایی می خوانید و می خواهید بخوابانیدش شاید صدای خروپف هم از او بشنوید.

 

 

%۲۰-
۱۴۴,۰۰۰ تومان ۱۱۵,۰۰۰ تومان
%۲۰-
۲۱۲,۰۰۰ تومان ۱۶۹,۰۰۰ تومان
%۲۰-
۲۰۶,۰۰۰ تومان ۱۶۵,۰۰۰ تومان
%۴۰-
۵۹۲,۰۰۰ تومان ۳۵۵,۰۰۰ تومان