عروسک های قهرمانان نجات – Rescue Heroes

عروسک قهرمانان نجات - رسکیو هیروز rescue heroes

 

عروسک های  فیشر پرایس با نام قهرمانان نجات یا رسکیو هیروز Rescue Heroes نام تیمی است که مسئول نجات مردم در شرایط اضطراری می باشد. عروسک ها دوازده سانتی متر قد دارند و پاهای غول آسای آنها خطر را به بی نهایت ذره تقسیم می کند. این عروسک ها برای مأموریت های خود نیاز به وسایل مکانیکی نیز دارند که در کنار آنها تولید شده است. وسایل مکانیکی در اختیار بچه ها قرار داده می شود تا به کمک قهرمانانشان برون. این وسایل شامل وسایلی مانند ماشین آتشنشانی و هاورکرفت است. در ادامه با کارتون قهرمانان نجات و اسباب بازی های اورجینال آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

عروسک قهرمانان نجات - رسکیو هیروز rescue heroes

 

فیلم و کارتون قهرمانان نجات

شرکت فیشر پرایس از سال ۱۹۹۷ تاکنون مشغول تولید عروسک های قهرمان نجات است. تیم نجات هم پرسنل و هم تجهیزات بسیار فراوانی دارد. محبوبیت این عروسک ها به قدری بالا رفت که در سال ۱۹۹۹ یک مجموعه انیمیشنی ساخته شد. انیمیشن و کارتون کانادایی قهرمانان نجات توسط کانال تلویزیونی نلوانا با همین نام تولید و پخش می شد. در سال ۲۰۰۳ یک فیلم سینمایی نیز با نام رسکیو هیروز تولید شد. قهرمانان نجات نه تنها در دنیای سینما و تلویزیون قدم گذاشتند. بلکه محبوبیت آنها باعث شد تا وارد بازی های چند رسانه ای مانند پلی استیشن هم شوند.

عروسک قهرمانان نجات - رسکیو هیروز rescue heroes

 

 

اسم قهرمانان نجات

اسم شخصیت هایی که در کادر تیم جهانی قهرمانان نجات وجود دارند، عبارتند از:

  • رهبر تیم بیلی بلیز (Billy Blazes) در امریکا،
  • کادر نجات دریایی سندی اوشین (Sandy O’Shin) از ایرلند،
  • کادر نجات پزشکی رید ویتالز (Reed Vitals) از کره جنوبی،
  • کادر نجات مکانیکی کارلوس کیتباش (Carlos Kitbash) از کوبا،
  • کادر نجات آتش فارست فوگو (Forrest Fuego)،
  • قهرمان نجات کوهستان راکی کنین (Rocky Canyon) و
  • کادر نجات هوایی اسکای جاستیس (Sky Justice) از نیجریه.

عروسک قهرمانان نجات - رسکیو هیروز rescue heroes

 

مجموعه اسباب بازی قهرمانان نجات

در سال ۲۰۰۷ فیشر پرایس تولید فهرمانان نجات را متوقف کرد. سپس در سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ مجموعه ای جدید و به روزتر از این تیم دوست داشتنی ارائه داد. یکی از تغییرات جدید این بود که نام این مجموعه را از قهرمانان نجات به دنیای قهرمان Hero World تغییر دادند. البته بعضی از شخصیت های مجموعه قبلی در این مجموعه نیز حضور داشتند.

در سال ۲۰۱۴ فیشر پرایس تصمیم به همکاری با شرکت ایمجی نکست (imaginext) در تولید این عروسک ها گرفت. شرکت ایمجی نکست با تولید محصولات نقش آفرینی برای بچه های بالای سه سال، تاکنون اسباب بازی های فراوانی تولید کرده است.

در سال ۲۰۱۹ نیز فیشر پرایس دوباره محصول را با نام تجاری قبلی اش یعنی قهرمانان نجات یا رسکیو هیروز به بازار عرضه کرد. این بار تنوع عروسک ها و وسایل نقلیه آنها را به شدت افزایش داد. از جمله وسایل نقلیه ای که وارد مجموعه شد، تراکتور و هاور پک بود.

عروسک قهرمانان نجات - رسکیو هیروز rescue heroes