اسباب بازی کارتون لاک پشت های نینجا

عروسک و کارتون لاک پشت های نینجا

 

کمیک لاک پشت های نینجا داستان چهار لاک پشت نوجوان است که فنون نینجوتسو را به خوبی آموخته اند. آنها در حالی که سعی می کنند هویت خود را از دیگران پنهان کنند، علیه دشمنان خود می جنگند. شاید باور نکنید اما کارتون لاک پشت های نینجا به این دلیل تولید و پخش شد تا فروش اسباب بازی های لاک پشت نینجا رونق بیشتری پیدا کند. در اینجا دالیدل به سراغ اسباب بازی ها و کارتون کمیک آنها رفته است و دنیای آنها را زیر و رو کرده است. پس بزن بریم!

 

عکس کمیک لاک پشت های نینجا واقعی

عکس لاک پشت های نینجا جدید

 

فیلم سینمایی و کارتون لاک پشت نینجا

تا سال ۱۹۹۶ پخش تلویزیونی کارتون لاک پشت ها تا ده فصل ادامه داشت. در سال ۱۹۹۰ نیز یک فیلم سینمایی براساس این چهار شخصیت ساخته شد که الهام بخش نسخه سینمایی سال ۲۰۰۷ آن بود.

در بین سال های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ کار داستان پردازی کمیک ها به شرکت ایمیج کمیکس (Image Comics) محول شد. سال ۱۹۹۷ یک سریال واقعی با معرفی و ورود پنجمین لاک پشت که زن بود آغاز شد. اما به دلیل عدم استقبال از این نسخه، در همان فصل اول کنار گذاشته شد.

 

عروسک و کارتون لاک پشت های نینجا

عکس لاک پشت های نینجا

 

ماجرای لاک پشت ها در سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ نیز ساخته و پرداخته ایده پردازان و نویسندگان میراژ استودیو بود. از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ نیز نسخه دوم سریال تلویزیونی لاک پشت ها نمایش داده شد. این سریال دارای همان طنز نسخه اصلی بود، ولی به اندازه آن دارای خشونت نبود. این مجموعه نیز در هفت فصل و ۱۵۶ قسمت به کار خود پایان داد.

 

آخرین کارتون لاک پشت ها

در اکتبر ۲۰۰۹ اعلام شد که کانال تلویزیونی نیکلودئون تمام حق امتیاز این اثر را از میراژ استودیو خریداری کرده است. این شرکت تلویزیونی بخش نویسندگی داستان ها را به IDW Publishing واگذار کرد. نیکلودئون فیلم سینمایی و سریال کارتون لاک پشت های نینجا را با نام TMNT ساخت. سری سوم کارتون لاک پشت های نینجا از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۷ در ۵ فصل پخش شد. نسخه چهارم سریال نیز از سال ۲۱۰۸ شروع به پخش کرده است و همچنان ادامه دارد. در زیر می توانید سکانس خاطره انگیزی از فیلم سینمایی لاک پشت های نینجا را ببینید و لذت ببرید.

 

 

اسباب بازی کارتون لاک پشت های نینجا

در مدت سی سال تولید آثار مربوط به لاک پشت ها، شرکت های زیادی آمدند و رفتند. حق امتیاز این اثر متعلق به شرکت ایده پرداز آنها میراژ استودیو بود. میراژ استودیو از سال ۱۹۸۴ تا سال ۱۹۹۵ کمیک های مربوط به لاک پشت ها را به صورت مصور و در مجله منتشر می کرد. البته در همان سال های ابتدایی، لاک پشت ها توانسته بودند طرفداران زیادی پیدا کنند.

ابتدا شرکت دارک هورس (Dark Horse) حق امتیاز تولید عروسک های مینیاتوری لاک پشت نینجا را از میراژ استودیو خرید. مینیاتور لاک پشت ها فقط ۱۵ میلی متر ارتفاع داشت. سپس شرکت پالادیوم وارد شد و اسباب بازی های نقش آفرینی براساس چهار شخصیت این کمیک را عرضه نمود. کمیک ها طرفداران خود را داشتند و همچنان نسخه های جدید منتشر می شد. اما برخلاف انتظار، سود قابل ملاحظه ای از تولید محصولاتی با ظاهر لاک پشت ها به دست نیامد. در نتیجه از تمدید قرارداد خود با میراژ استودیو خودداری کردند و دیگر آنها را تولید نکردند.

عکس لاک پشت های نینجا واقعی

عکس لاک پشت های نینجا

 

عروسک سازی به شرط ساخت کارتون

سرانجام شرکت پلی میتس تویز (Playmates Toys) وارد میدان شد. با ملاقات نمایندگان دو شرکت در سال ۱۹۸۷، پلی میتس تویز پذیرفت تا عروسک هایی براساس چهار شخصیت جذاب کمیک لاک پشت نینجا تولید کند. اما به این شرط قبول کرد تا این کار را انجام دهد که کارتون لاک پشت ها نیز ساخته و پخش شود. زیرا تولید عروسک ها برای پلی میتس آن هم صرفاً براساس کمیک های مجله مصور عاقلانه به حساب نمی آمد. سرانجام با پافشاری پلی میتس تویز انیمیشن و کارتون لاک پشت ها در سال ۱۹۸۷ از کانال CBS شروع به پخش کرد.

عروسک و کارتون لاک پشت های نینجا واقعی

عکس اسباب بازی لاک پشت های نینجا

پلی میتس تویز در ایده پردازی و بخش نویسندگی داستان ها نقش به سزایی ایفا کرد. در فاصله کوتاهی محبوبیت این کارتون به اندازه ای بالا رفت که در همان سال تصویر چهار لاک پشت بر روی لباس، جعبه های غلات صبحانه، لوازم التحریر، بازی های ویدئویی و … دیده می شد. شرکت پلی میتس تویز از سال ۱۹۸۸ شروع به تولید عروسک ها و اکشن فیگورهای لاک پشت های نینجوتسو نمود. در حال حاضر پلی میتس تویز اکشن فیگور ها و اسباب بازی های لاک پشتی را با عنوان rise of teenage mutant ninja turtles تولید می کند. با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید اسباب بازی های لاک پشت جدید را مشاهده کنید.

 

 

انواع اسباب بازی کارتون لاک پشت نینجا

امروزه شخصیت های لاک پشت نینجا در طرح ها و مدل های مختلفی ظاهر می شوند. اکشن فیگور های فانکوپاپ و کیوپاسکت نمونه های دکوری و تزئینی هستند که کلکسیونرها و مجموعه داران علاقه زیادی به آنها دارند. از طرف دیگر ربات و اسباب بازی لاک پشت های نینجا مخصوص بچه ها و کودکان گروه های سنی مختلف نیز تولید و روانه بازار شده است. مشخصات و قیمت نمونه هایی از این اسباب بازی ها را در فروشگاه دالیدل می توانید ببنید.