معرفی بهترین عروسک ها از سایت مرجع “مخصوص مادرها”

ساخته شده برای مامان ها made for mums MFM

 

وبسایت made for mums یا همان “مخصوص مادرها” وبسایتی برای مادران است که به آنها برای شرایط مختلف مشاوره می دهد. مقالات بسیار متنوعی برای کارها و موقعیت های مختلف در رابطه با بچه ها از حاملگی تا دوران مدرسه در سایت made for mums وجود دارد. مخفف عبارت مخصوص مادرها  MFM می باشد. اسباب بازی ها و وسایل مخصوص کودکان که در این وبسایت معرفی می شود، جز بهترین ها می باشند و کار خیلی از مادرها را برای تحقیق قبل از خرید آسان می کنند. اما بهترین های MFM کدام ها هستند و چه کسانی MFM را می گردانند؟

MFM هر ساله بهترین سازندگانی که مادرها با آنها ممکن است سروکار پیدا کنند را معرفی می کند. سازندگان فعال در زمینه حمل و نقل نوزاد، تغذیه، بهداشت و سلامت، لوازم خواب، کتاب و سرگرمی و خیلی موضوعات مختلفی که مادرها با آنها سروکار دارند را پیدا می کند. MFM آنها را زیر ذره بین قرار داده و در نهایت بهترین ها را معرفی می کند.

 

ساخته شده برای مامان ها made for mums MFM

 

گردانندگان made for mums

وبسایت “مخصوص مادرها” توسط یک گروه کوچک از مادران خبرنگار در انگلستان تشکیل شده است. آنها به دنبال ساخت یک خانه مطمئن و راحت اما آنلاین برای مادرها بودند. گروه MFM با تولید مقالات باکیفیت کار خود را شروع کرد. در آغاز راه گروه با بررسی باورهای مردم درباره موضوعات مختلف بچه ها و همچنین دیگر موضوعات وارد دنیای اینترنتی شد.

 

 

ایده راه اندازی وبسایت مخصوص مادرها MFM

شعار MFM این است: “کمک به والدین برای انتخاب“. بنابراین تمرکز وبسایت بر روی این موضوع است که به صورت آنلاین به مادرانی که معمولاً با موبایل وارد وبسایت می شوند بهترین ها را معرفی کنند. MFM این اطمینان را به مادران می دهد تا محصولی که برای فرزندشان می خرند کیفیت خیلی خوبی داشته باشد. امروزه مادران می توانند با کارشناسان نیز به صورت آنلاین چت کنند و سؤالات خود را از آنها بپرسند. رقابت ها و مسابقه های عکاسی هم بین مادران ترتیب داده می شود. جوایز مسابقه نیز محصولات گران قیمت مربوط به کودکان می باشد.

 

اعتبار بهترین های MFM

هجوم مادرانی که هنگام خرید بین محصولات و برندهای مختلف گیج می شوند، به وبسایت بسیار زیاد است. زبان انگلیسی وبسایت و شهرت جهانی آن نیز میزان مراجعه به سایت ساخته شده برای مامان ها MFM را از کشورهایی مانند امریکا و استرالیا افزایش داده است.

عروسک ها و اسباب بازی ها هم از ارزیابی های این وبسایت دور نمانده است. انتخاب بهترین سازندگان و محصولات از طریق رأی گیری بین مادران و کودکانی است که آن اسباب بازی را مصرف کرده اند. همچنین تحقیقات و تجربه کارشناسان MFM در انتخاب بهترین اسباب بازی ها در زمینه های گوناگون بسیار تأثیرگذار است. MFM بهترین ها را در هر زمینه مانند بهترین اسباب بازی هنگام خواب کودک، بهترین اسباب بازی ها برای بچه های دو ساله و یا بهترین اسباب بازی ها برای کودکان سه ساله معرفی کرده است.

بنابراین حجم توجه بالای مادران به سایت MFM باعث شده است تا تبدیل به رسانه ای مرجع برای مادران انگلیسی زبان شود. دریافت لقب بهترین برای یک محصول از طرف سایت MFM، یعنی دریافت بیشترین تأیید مصرف کنندگان. اعتبار بالای دریافت عنوان بهترین از سایت MFM بزرگترین جایزه برای شرکت تولید کننده محسوب می شود. از این رو سازندگان و تولیدکنندگانی که در فهرست بهترین های MFM قرار می گیرند، آن را به عنوان یکی از افتخارات خود قلمداد می کند و این موضوع را به صورت ویژه ای در تبلیغات خود ذکر می کنند.

 

ساخته شده برای مامان ها made for mums MFM

 

۱۳ عروسک برتر MFM در سال ۲۰۱۹

 • عروسک بچه گریه ئو Baby Cry برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک کیندی کیدس Kindi Kids برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک هالیدی هاون Holiday Haven برای گروه سنی بالای سه سال
 • عروسک چاد ولی Chad Valley برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک اسنپ استار Snapstar برای گروه سنی بالای پنج سال
 • عروسک آنابل کوچولو برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک لووابلا Luvabella Newborn برای گروه سنی بالای چهار سال (مشاهده)
 • عروسک بیبی الایو Baby Alive برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک دیزاینه فرند DesignaFriend برای گروه سنی بالای پنج سال (مشاهده)
 • عروسک بیبی بورن Baby Born برای گروه سنی بالای سه سال (مشاهده)
 • عروسک Betty Spaghetty برای گروه سنی بالای چهار سال
 • مجموعه عروسک های فیگور Tidlo 5 Wooden Superheroes برای گروه سنی بالای سه سال
 • عروسک Bigjigs Doctor Tommy برای گروه سنی بالای یک سال

 

رفتار عحیب ژاپنی ها برای خوش شانس شدن ⇐ داروما

تمام شد
تمام شد

برای مشاهده قیمت انواع پرنسس های دیزنی رویعروسک و اسباب بازی پرنسس هاضربه بزنید