عروسک مستر دماغ – شرکت پالیز

عروسک مستر دماغ - شرکت پالیز

 

شرکت ایرانی پالیز، سازنده‌ عروسک‌ دوست‌ داشتنی مستر دماغ است که با تولید این محصول توانست محبوبیت و شهرت زیادی را از آن خود کرد. از ویژگی های جذاب این برند عروسکی شرکت پالیز می توان به ظاهر بانمک و دوست داشتنی او اشاره کرد. البته صورت مهربان مستر دماغ هم باعث شده است تا به آسانی از هر کسی دلبری کند.

عروسک مستر دماغ - شرکت پالیز

 

ویژگی های عروسک مستر دماغ

پالیز در ساخت این برند عروسکی اشیای ریزی به کار برده است که باعث شده تا گروه سنی آن، بالای سه سال باشد. همچنین جنس این عروسک ها پلاستیک است. وزن او هم حدود پنجاه گرم می باشد و می تواند به آسانی سر خود را تکان دهد.

جاکلیدی مستر دماغ و مدل معمولی آن فقط ده سانتی متر قد دارد و به آسانی در کف دست جا می شود. پالیز لباس های مستر دماغ را به صورت بسیار متنوعی تولید و عرضه کرده است و تنوع لباس عروسک، یکی از نقاط قوت آن به شمار می رود. البته نسخه های زنانه این عروسک نیز عرضه شده است. ابعاد و نوع این عروسک باعث شده است تا به جای استفاده بچه ها برای بازی، به عنوان هدیه بین بزرگسالان و کلکسیونرها مورد استفاده قرار گیرد.

 

عروسک مستر دماغ - شرکت پالیز

 

 

مستر دماغ و امور خیریه

پالیز بخشی از سود حاصل از فروش این عروسک را صرف امور خیریه می کند. پالیز در سال ۱۳۹۳ به بخشی از سود خود را به کودکان مبتلا به سرطان محک اهدا نمود. سال ۱۳۹۴ نیز تجهیز یکی از طبقات  بیمارستان تازه ساز محک، فعالیت خیریه پالیز بود. سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ هم کمک به احیای دریاچه ارومیه بخشی از مسئولیت اجتماعی این عروسک به شمار می رفت.

 

عروسک مستر دماغ - شرکت پالیز

 

شرکت پالیز و شکرستان

شرکت پالیز  علاوه بر عروسک های مستر دماغ، عروسک های پولیشی بسیار جذاب دیگری هم تولید می کند. شایان ذکر است که تجربه بالای شرکت پالیز باعث شد تا در یکی از پروژه تجاری سازی عروسک های شکرستان نقش چشمگیری را ایفا کند و خود را به عنوان یکی از افراد حاضر در این پروژه معرفی کند.

 

عروسک مستر دماغ - شرکت پالیز

 

%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان
%۲۷-
تمام شد
۹۹,۰۰۰ تومان