شرکت امریکایی منهتن توی – Manhattan Toy

منهتن توی manhattan toy

 

در سال ۱۹۷۸ ساموئل گولدوین نوه معروف هالووین، شغل خانوادگی خود را ترک کرد و در نیویورک یک شرکت اسباب بازی به نام منهتن توی افتتاح کرد. این شرکت بر روی عروسک پولیشی تمرکز کرده بود. اولین موفقیت شرکت یک دایناسور پولیشی بود که بیشتر در مغازه های کادویی یافت می شد. امروزه شرکت اسباب بازی سازی منهتن توی به جای دنبال کردن ساخت و تولید محصولات مدرن، سبک و سیاق کلاسیک و سنتی را دنبال می کند.

 

بهترین های شرکت منهتن توی

تولیدات این شرکت عمدتاً پولیشی و چوبی هستند. تمام تولیدات منهتن توی براساس مقررات شورای ایمنی کالاهای مصرفی امریکا (CPSC انجمن آزمون و مواد امریکا (ASTM)، اتحادیه اروپا (EN71) و بهداشت کانادا تولید می شوند. اسباب بازی های منهتن تاکنون صاحب جوایز زیادی هم شده است. معمولاً شرکت منهتن هر ساله در گوشه ای از دنیا و در جشنواره یا فستیوالی، صاحب جایزه شده و یا موفق به دریافت عنوان “بهترین …” می شود.

منهتن توی - وی بیبی استلا

 

اسباب بازی های کلاسیک منهتن توی

زمانی که عروسک های مد باربی در دنیا بسیار رایج شده بود، منهتن توی عروسک های پولیشی با طرح های کلاسیک را به عنوان عروسک مد خود با نام دختر گرووی (Groovy Girl) به بازار روانه کرد. حتی امروز که در بازارهای شلوغ امریکا چشمان همه پر شده از عروسک های پر زرق و برق ال او ال سورپرایز ، باز هم در گوشه آرام بازار، اسباب بازی ها و عروسک های کلاسیک منهتن به روی بچه هایی که از کنارشان می گذرند، لبخند می زنند.

 

عروسک های وی بیبی استلا

عروسک های وی بیبی استلا (Wee Baby Stella) از تولیدات پرطرفدار منهتن توی می باشد. این عروسک ها مخصوص کودکان بالای یک سال بوده و طرحی از یک نوزاد هستند. ارتفاع آنها ۳۰ سانتی متر بوده و دارای تأییدیه EN71 و COSIA می باشند. عروسک های وی بیبی استلا در وبسایت شرکت منهتن توی بین بیست تا سی دلار قیمیت گذاری شده اند که با عروسک های به روز موجود در بازار قابل رقابت می باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل درباره عروسک وی بیبی استلا اینجا کلیک کنید.

منهتن تویز manattan toy وی بیبی استلا we baby stella

 

روز ملی عروسک در ژاپن چه روزی است »  روز دختر