شرکت استرالیایی موز تویز – Moose Toys

 

شرکت استرالیایی موز تویز Moose Toys در سال ۱۹۸۵ و در ملبورن افتتاح شد. واژه موز Moose به معنای گوزن شمالی می باشد. شرکت موز تویز مالک چهار برند معروف جهانی با نام های گوگو گلکسی (Goo Goo Galaxy)، تیم جم (Team Gem)، شاپکینز لیل سیکرتس (Shopkins Lil Secrets) و هپی پلیسز (Happy Places) می باشد. این شرکت بر روی ساخت و طراحی عروسک هاو اسباب بازی های مختلفی تمرکز دارد. مقر اصلی این شرکت در ملبورن استرالیا واقع است و در لوس آنجلس، انگلستان، فرانسه، کانادا و هونگ کونگ نیز دفاتر خود را تأسیس کرده است.

 

شرکت عروسک سازی موز تویز

شرکت استرالیایی موز تویز تاکنون توانسته است محصولات خود را به ۸۵ کشور مختلف دنیا صادر کند. موز تویز در استرالیا و امریکا به ترتیب پنجمین و چهارمین فروشنده محبوب اسباب بازی به شمار می رود. در سال ۲۰۰۰ میلادی درآمد شرکت ده میلیون دلار بود. اما در مدت پانزده سال درآمد شرکت به نهصد میلیون دلار رسید. در سال ۲۰۱۵ شرکت موز تویز توانست جایزه بهترین اسباب بازی دخترانه سال را از انجمن صنعت اسباب بازی امریکا دریافت نماید.

 

شرکت استرالیایی موز تویز - کپسول چیکسشرکت استرالیایی موز تویز -کیندی کیدز

 

 

بهترین عروسک های موزتویز

عروسک کپسول چیکس

عروسک های کپسول چیکس (Capsule Chix) با بسته بندی بسیار خلاقانه ای که دارند، یکی از محبوب ترین تولیدات این شرکت در دنیا محسوب می شود. عروسک های کپسول چیکس در چهار مجموعه با نام های رام راک، جیگو گلام، سوئیت سرکیتس و کوترول آلت مجیک ساخته شده اند. اما بیش از ۴ میلیارد طرح یا ترکیب متفاوت از آنها می توان ساخت. به بیانی دقیق تر برای کپسول چیکس تاکنون بیش از ۴۰۰ قطعه طراحی شده است. درون بسته بندی کپسول چیکس به جز صورت و بدن عروسک ها، بقیه لوازم مانند لباس و گوشواره و … به صورت تصادفی در بسته ها قرار می گیرند. برای مشاهده اطلاعات کامل تر درباره این عروسک ها حتماً مقاله عروسک کپسول چیکس را مطالعه کنید.

 

شرکت استرالیایی موز تویز - کپسول چیکس

 

عروسک کیندی کیدز

عروسک های کیندی کیدز (Kindi kids) از جمله عروسک های شرکت موز تویز می باشد که آنها را در چهار طرح مختلف دختر کوچولو طراحی کرده اند. اسم هر یک از دخترها به ترتیب عبارت است از مارشاملو  (Marsha Mello)، جسی کیک (JessiCake)، پپا مینت (Peppa –Mint) و دوناتینا (Donatina). اگر به این اسم ها دقت کنید، ساختار این کلمات شما را یاد واژه هایی مانند مارشملو، آدامس نعنایی، کیک و دونات و پیراشکی می اندازد.

طعم شیرین این خوراکی ها دقیقاً با ظاهر عروسک های کنیدنی کیدز یکسان است. چرا که عروسک های کیندی کیدز مانند نامشان خیلی شیرین و دوست داشتنی اند. به همین دلیل معمولاً در کودکستان های کانادا و امریکا از این عروسک ها استفاده می شود تا به بچه های خردسال نشان دهند، اینجا جای امن و جذابی است و نیازی نیست که بترسند. شرکت موز تویز برای افزایش فروش و محبوبیت بیشتر این شخصیت های عروسکی، در یوتیوب ویدئوهایی آهنگین با مضمون این شخصیت های دوست داشتنی منتشر کرده است. برای مشاهده اطلاعات کامل تر درباره عروسک کیندی کیدز مقاله عروسک کیندی کیدز را حتماً مطالعه کنید.

شرکت استرالیایی موز تویز - کیندی کیدز